Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tsuchikageho Dům

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
AutorZpráva
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:33 am

Tohle ja už nezvládnu *skrčím sa do klbôčka a stale mi teču slzy*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:34 am

*Lehnu si k ní zezadu a hladím ji po bocích.* Copak už nezvládneš Angel ? *Opět se k ní trochu přisune, aby mohl dál cítit její teplo.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:36 am

Tohle...tie pocity *trasiem sa od strachu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:40 am

Už zase na mě jdeš s tímhle Angel ? Co ti na tom tak vadí ? To by si radši byla bezcitů a do konce života být nešťastná ? Já tě tu nedržím Angel.. Když chceš odejít... Můžeš... Já tě budu mít rád furt, ale nechci tě tu proti tvé vůli držet. *Se vším přestane a sedne si na postel a mlčí. Po chvíli mu pomalu začnou téct slzy.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:46 am

Ne...takhle som to nemyslela *utriem si slzy* myslim ako tie pocity v sebe drzat vies *poviem smutne* vzdycky ako ninja som bola ucena pocity udrziavat v sebe...ale potom si prisiel do mojho zivota ty *pozriem sa na teba*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:53 am

*Při tom co řekla se na ni otočí a usměje se.* Myslíš to vážně Angel ? Protože já bych tě nemohl jen tak nechat odejít.. Pustil jsem tě do svého života a teď už tě nechci opustit... A nemusíš se stydět za své city. *Opět jde k ní a políbí ji.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:57 am

*po bozku scervenam* Um...*obijmem ta* Arigato...
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:01 am

To já děkuji tobě Angel.. Ukázala si mi proč žít. *Spojí si ruce za jejími zády a položí si hlavu na její rameno.* Mockrát ti děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:10 am

*po dakovani mu dam pusu na líčko* to skor ja by som mala dakovat *usmejem sa na teba*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:12 am

No... Ale ten co děkuje jsem já... *Pomalu si na ni lehá a libá ji stále déle a déle.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:15 am

*ked mne líba, obijmem ho k sebe* Um...Nomi, mozeme byt takto chvilu v objati? *scervenam nad mojou otazkou a pozriem sa hamblivo inde*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:32 am

To není vůbec problém Angel. *Usměje se a a políbí ji. Potom jde do toho objetí a jen tiše dýchá a užívá si ten pocit, že je s ním.* Angel... *říká do nekonečna.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:33 am

Popravde...uz mi chybalo, nejake objatie *poviem potichu a som stale cervena*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:35 am

Pro tebe bude má náruč vždy otevřená Angel. *Začne ji líbat na krku a hladit po stehně pod kraťasy.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:45 am

Ha...pockaj *nervozne povie, aj ked sa jej to pačilo*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:53 am

Teď ne Angel... *řekne ještě u tvého krku a přejde k tvým rtům. Začne tě líbat a trochu ti přemístí se k tvému zadečku, kde tě hladí a někdy ti ho trochu zmáčkne.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:57 am

Ale...*nevie nic povedat, ked ju furd bozkava*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:59 am

*Přestane a zeptá se.* Tak ? Copak se děje Angel ? *Podívá se na ni s úsměvem.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:04 am

Um...*pozera sa s červenou tvárou do oči* Um...ja...promiň...nejsem pripravena *poviem potichu a pozrie sa inde od hamby*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:07 am

Nemysli si, že na tebe budu nějak spěchat Angel... Mám tě rád, takže mi vůbec nevadí si počkat... Tohle ber jen jako poděkování za to, že si tu pro mě. *Usměje se, ještě jednou tě dlouze políbí a lehne si vedle tebe.* Asi půjdeme spát co ? *Ptá, držíc ji za ruku a hledíc ji do očí.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:11 am

Um...asi jo *usmejem sa na teba* a taky dekuju *pozeram sa ti s usmevom do oci*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 4:16 am

*rano sa zobudim zo zleho snu a Nomi stale spi vedla mna. Pomaly ho zakryjem po krk a idem sa prezliect. Po prezliekani idem trenovat s vodou. V kuchyni si do pohara nalejem vodu a zacnem ju vznášať vo vzduchu. Po minute sa ozve moj Bijuu v hlave* -TAKŽE SI RADŠEJ UŽIVAŠ ŽIVOT JO? *začnem sa s nim rozpravat* čo chceš?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 4:23 am

-SKÔR BY SOM CHCEL VEDIEŤ, ČO SI CHCELA TY VTEDY, KED SI PRIŠLA ZA MNOU AJ S TYM CHLAPCOM?- *spomniem si, ako som vtedy hladala v jaskyni* Ale ty si tam nebol. -ALE BOL, ALE NECHCEL SOM ŤA VIDIEŤ, LEBO VIEM ČO SI VTEDY CHCELA...MOJU SILU, VŠAK? *citim sa trochu nastvane, co povedal* Ano, ale vedela som, ze nebudem mat tolko sily, veď ked som tam bola, vela sily mi to ubralo *zosmutniem* -JEDNEHO DNA AJTAK SI SKOR ZOBERIEM SILU JA OD TEBA- *tvarim sa šokovane po tom, čo povedal* Čože? Akú silu?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 4:30 am

-TY ANI NEVIEŠ, ŽE VYUŽIVAŠ MÔJ ŽIVEL? HIKARI JE MOJA SILA ...TY ANI NEVIEŠ, KTO OZAJ SOM A MOJE MENO ANI NEVIEŠz- *zosmutniem* Prepač, je to pravda, ja ani neviem tvoje meno...Ako sa voláš? *opytam sa smutne*- SOM YOUMU...INAK VIEM O TVOJEJ MINULOSTI, ČO SA PRESNE STALO...O TVOJEJ MATKE A OTCOVI A SESTRE. VŠETKO SOM TO SLEDOVAL Z TADETO- čože? *po chvili sa mi uz Youmu neozyva a omdliem na zem*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 5:15 am

*Vzbudím se a nevidím vedle sebe Angel, tak vstane a obleče se. Sejde do kuchyně a uvidí Angel na zemi. Okamžitě k ní přiběhne a přenese ji na gauč. Doběhne pro sklenici vody a pak začne trochu cákat Angel do tváře.* Angel.. Vzbuď se.. Vzbuď se prosím...

-Sakra... Dneska má ke mně přijít ta dívka.- Jinton Bushin no Jutsu *Utvoří klona a ten jde do kanceláře, zatím co já se snažím vzkřísit Angel.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tsuchikageho Dům - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 13 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tsuchikageho Dům
Návrat nahoru 
Strana 13 z 19Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Tsuchikageho pracovna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Iwagakure no Sato :: Obytná časť-
Přejdi na: