Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tsuchikageho Dům

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:08 am

Já nejsem unavený... Půjdu pracovat do kanceláře a nechám vás tady ať si odpočinete. *Vyjde z kuchyně a usměje se.* Promiňte, ale jediné co já umím teplé je Omuraisu. (Pro ty co neví.. Je to jen rýže s omáčkou ^^ )
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:13 am

Nevadi *pousmeju se pote mali dracek od angel prileti *uz jsem na vas cekal*


Naposledy upravil Hiroto Yamashi dne Sat Jan 11, 2014 9:16 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:15 am

tak jo , to si dám *usmejem sa* skoda, ze nemozes, kde potom spat *trosku zosmutniem*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:17 am

No Ahoj dráčku.. Jablka ? *Usměje se a ukáže na stůl s mísou s jablky. Já se zatím pouštím do vaření.* Zatím se posaďte.. A já vám připravím Omuraisu. *Vykřikne z kuchyně. Potom ještě přijde a podívá se na Angel.* Děje se něco Angel ? Rád bych tu přespal, ale není prostě kde. Postel tu nechávám pro tebe. *Usměje se a potom zase zaleze do kuchyně.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:20 am

DRacek *ahoj*zacne jist jablka. (ja uz tady nebudu tak jakoze uz spim)
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:20 am

//Takže jdeš nebo co ? Tak potom dobrou noc ^^
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:26 am

ahoj, dracku *poskrabem ho po krku...nakonic scervenam a nic nepoviem. potom sa divam na Hirota, ze zaspal*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:29 am

*Když už jsem to dodělal, tak nesu dva talíře do obýváku, ale když vidím, že Hiro usnul, tak přijdu k Angel a pošeptám.* Asi bude lepší, když půjdeme do kuchyně a tam se najíme. *Usměje se a opět jde do kuchyně a položí talíře na stůl.* Co si dáš k pití ?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:34 am

tak jo *idem do kuchyne a potom zareagujem na otazku*Jenom vodu, prosim...
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:37 am

Tak dobrá... *Nalije dvě sklenice vody a přinese ji vodu a jídlo, potom i své a usadí se.* Idakimasu *Popřeje, ochutná a začne se kritizovat.* No.. Asi jsem to přehnal s kořením.. Bývá to i lepší no.. No.. Co se dá dělat ? Je to dlouho co jsem vařil. *Usměje se a chvíli nechává zrak na Angel, která má zase červené tváře.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:41 am

*naberem si ryzu a pomaly si dam do pusy* hmm...je to dobry *usmejem sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:44 am

No.. Děkuji Angel.. *Opět si trochu dá a zapije a pak se optá.* Tak co ? Zase je to trochu déle co jsem tě viděl ? Je u tebe něco nového ? Nebo přihodilo se ti něco zajímavého ? Obecně se ptám.. Co si dělala ? *Usměje se a začne po troškách jíst, když do toho vyprávíš.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:52 am

noo...jedna vec je tu nova *zamyslim sa* poprvykrat som stretla v sebe svojho bijuu nazivo...
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:54 am

Páni... chceš o tom mluvit nebo si popovídáme někdy jindy o tomhle ? *Pak se zamyslí a zeptá se.* Nebude to náhodou důvod toho, že jste oba dnes tak unavení ?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:57 am

jo, vyminula som prilis vela chakry*zamyslim sa* no to je asi vsetko, co je u mna nove. A co ty?
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:00 am

Stále jsem ten samý nudný Tsuchikage.. Nic není nového.. Jen se mi stále vrací tvůj obličej, který mě pronásleduje i ve snech.. Ale musím říct, že pak jsou to nádherné sny. *Ještě mu tam zbývá trochu jídla a tak už bude pomalu dojídat.* A mohu ti nějak pomoci Angel ? S čímkoliv nebo jakkoliv ? Jsem tu pro tebe.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:03 am

no...neviem, ako.sa mam spojit s mojim bijuu, lebo vzdy to trva kratko, ked som tam, vies *scervenam trochu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:05 am

Copak ? Co se děje když tam jsi ? *Zajímá ho to a pak uvidí, že se zase červená. Tak ji pohladí po tváři.* Tak mě napadlo.. Chtěla by si, abych přespal tady ?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:11 am

no proste, nemam dost sily nato tam byt *poviem smutne a zareagujem na Nominovu otazku* Coze? kde mas na mysli?
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:13 am

No já nevím... Třeba nahoře v ložnici.. *Na chvíli zmlkne a pak se na ni nervózně podívá.* Samozřejmě pokud nechceš, tak to nech být... Budu se když tak držet minulého plánu a půjdu ještě pracovat do kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:15 am

Aha *scervenam v tvari* myslim, ze to nebude problem *busi mi srdce*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:19 am

*Taky trochu zpanikaří a trochu se zastydí a tak se mu trochu změní hlas a srdce mu také buší jako o závod.* Mnnnoo.... *polkne.* A chce se ti už spát ? *říká nejistým stydlivým hlasem.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:21 am

Popravde...um...jo *zakoktam nervozne*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:23 am

Tak to bychom už asi mohli jít co ? *Opět polkne a zvedne se od stolu a s trochu třesoucíma rukama vezme talíře a jde je odložit do dřezu. Přijde zpět a podívá se na ni ještě trochu nervózně a pak se optá.* TAk.. Můžeme jít. *Ukáže Angel ať jde první.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:25 am

um..jo *zdviknem sa a stale mam cervenu tvar*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tsuchikageho Dům - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tsuchikageho Dům
Návrat nahoru 
Strana 4 z 19Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Tsuchikageho pracovna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Iwagakure no Sato :: Obytná časť-
Přejdi na: