Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Temari postava

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Temari postava Empty
PříspěvekPředmět: Temari postava   Temari postava I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 9:26 am

Jméno postavy : Temari
Přezdívka : Temi
Charakter: Klidná, Krvelačná
Pohlaví : Žena
Sensei : Orochimaru
Věk : 19
Hodnost : Nukenin
Specializace Postavy - Ninjutsu, Edo Tensei
Má ráda : Normální lidi
Nemá ráda : Ufňukance
Cíl : Zabít všechny Kage
Strach : Z ničeho
Element : Edo tensei 4 osoby a hadi Orochimarismus
Vesnice : Nukenin
Popis postavy : Profilovka
Životopis :  Temari je prostě Temari narodila se v Iwe ale její rodiče zemřeli při velkém požáru. Jelikož se o Temari neměl kdo starat tak zůstala sama na ulici byli jí ale jen tři roky. Jednou v Iwe prošel zvláštní a hrozný muž jmenoval se Orochimaru já jsem se mu zalíbila a tak si mě vzal na starost pečoval o mě a když my bylo 6 začal mě učit různé techniky jedna z nich byla Edo tensei a já jsem se jí naučila dokonale. Jednou mi Orochimaru nabýdl abych se stala Orochimaristkou příjmula jsem. Dal mi svou DNA a já začala mýt ráda hady kteří si se mnou jakoby povídali já je začala ovládat a byla jsem za ně moc ráda když mi bylo 7 roků naučila jsem je ovládat stejně jako Edo tensei dokonale ale pro mě to bylo pořád málo řekla jsem Orochimarovi ať mě naučí mnohem víc technik příjmul a začal se mnou pilně trénovat. Asi po šesti měsících jsem se naučila ovládat techniku kuchiyose byla jsem za ní ráda ale pro mě to nebylo pořád dost. Orochimaru jen jen s údivem koukal jaké mám odhodlání se zlepšit řekla jsem mu že je to pořád málo a on řek že za chvíli příjde moje chvíle. Strašně jsem si lámala hlavu co to bude ptala jsem se sama sebe najednou se otevřeli dveře a stál tam Orochimaru a řekl je čas Temari byla jsem nadšená tak jsem šla a dozvěděla jsem se že tou technikou je Kuchiyose Sanju Rashomon.
Moc jsem jí trénovala a asi po dalších šesti měsících jsem jí uměla. Jednou sem řekla Orochimarovi ať si dá se mnou souboj bylo mi 12 ale neměla jsem žádnou šanci řekl mi že potřebuji hodně trénovat chakru tak jsem se začala víc soustředit a více meditovat. Postupem času my to šlo dobře ale naučila jsem se i novou techniku Kuchiyose no jutsu a v mím Kuchyiose byl obrovský had. Ale když mi bylo a učila jsem se dál když mi bylo osmnáct Orochimaru zmizel a napsal mi akorád dopis musím jít teď si dost silná aby si se ubránila sama z bohem. Nebrečela jsem a akorád jsem řekla Hai a od té doby jsem ho neviděla. teď mi je devatenáct a jsem stále nukeninka.
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Temari postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temari postava   Temari postava I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 10:17 am

povolene
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
 
Temari postava
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: