Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tsuchikageho pracovna

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 8:06 am

Neustale trénujem, ale furd po treningu mam malo chakry *poviem smutne a taktiez polozim ti svoju hlavu na tvoje rameno*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 8:14 am

Tak aspoň, že tak.. Nerad bych, aby si stále v tom domě na mě čekala a nudila se tam. *Vezme ji za bradu a zvedne ji hlavu tak, aby ji mohl políbit. Když ji pak dlouze políbí, usměje se.* Tak se mi zdá, že jen tohle mi stačilo, aby si mi zpestřila den.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 8:17 am

O to sa neboj *po bozku s červenou tvarou sa usmejem na teba* Hned som štastná Smile
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 8:21 am

To jsem rád.. A víš co ? Chceš někam zajít ? Nebo nechceš něco podniknout ? Už se mi nechce tady trčet. *Ještě jednou ji políbí a pak ji hladí po tváři, protože je červená.* Opět jsi nádherná Angel.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 8:27 am

*sčervenám ešte viac potom* Noo, co by si chtel delat? *pytam sa ta s usmevom*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 8:38 am

No já nevím... Cokoliv, kde by si se mnou byla i ty, protože teď nemám náladu s nikým jiným než s tebou být kdekoliv by si jen chtěla. Klidně můžeme i rovnou domů.. Budu akorát rád, kdybych zase viděl svůj dům.. Kancelář mě omrzela. *Usměje se na tebe.*

//Promiň.. Pomáhal jsem mamce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 8:42 am

Tak jo, možeme isť domov k tebe...Veď si určite vyčerpaný *usmejem sa na teba a pohladim ta po vlasoch*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 8:56 am

Tak fajn.. Tak jdeme. *Přijde ke dveřím a otevře jí je. Když vyjde, tak jde rovnou za ní a z hradu je přímo vedle ní.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 9:01 am

jo *pomaly smerujeme spolu az domov*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 10:46 pm

*Přijde sem, zasedne k papírů, a pracuje.. Někde uvnitř doufá, že tu nebude muset trávit kupu času.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 2:45 am

*Po chvili sa vratim z Nemocnice sem a zaklopem na dvere. Po chvili cakam, ci sa ozve Nomi*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 7:38 am

*Uslyší zaklepání.* Dále..

//Promiň. Nevěděl sem jestli se sem dostanu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:00 am

*ked počujem Nomiho, vojdem dalej* Ahoj, nerušim ťa? *poviem potichu* //v pohode Smile
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:09 am

Vůbec ne.. Pojď dál a posaď se.. Je ti už dobře ? Nebolí tě nic ? Jsi v pořádku ? *Ptá se starostlivě.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:13 am

Som v poriadku, len som vyčerpaná z toho, jak mi filtrovali krv *chytim sa za hlavu a zasmejem sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:14 am

Mám tě odvést domů ? Tady už stejně asi nebudu pracovat, takže můžeme jít klidně domů. *Vstane usměje se na ni a přijde k ní a políbí ji.* Tak co ?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:17 am

Heh *zasmejem sa znovu* ale ved maš tu ešte dosť papierovania, jak vidim *usmievam sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:21 am

Ale tvoje bezpečnost a má starost o tebe je větší. *Usměje se na ni a pak ji šetrně obejme.* Já jen nechci, aby si se tu unudila k smrti.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:27 am

*obijmem Nomiho aj ja* Ja som taktiež ninja, o mna sa neboj *zrazu mi zaškrká v brušku a sčervenam od hamby ako obvykle*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:29 am

Co se zase červenáš ? *Pohladí ji po tváři.* Půjdeme domů a cestou koupíme třeba rámen. *Usměje se a pak narazí a to, co řekla předtím.* Jsi shinobi, který byl nedávno připojený k přístrojům, které mu brali krev a tím pádem jsi trochu vyčerpaná. A proto se o tebe bojím...
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:31 am

Ach, len mi zavrčalo v brušku *tentokrat sa potichu zasmejem* -Zázrak je, že žijem- tak jo...
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:33 am

Tak prosím slečno. *Otevře dveře a ukáže ven, když potom projde, následuje ji očima a potom jde za ní a chytne ji za ruku a jdou do ulic.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 9:38 am

Tak jo *ked ma chyti za ruku, prepletiem si prsty s Nomim v ruke*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tsuchikageho pracovna
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Tsuchikageho Dům
» Mizukageho pracovna
» Pracovňa Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Iwagakure no Sato :: Tsuchikageho Budova-
Přejdi na: