Vitajte
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hirin-hotové

Goto down 
AutorZpráva
Hirin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

PříspěvekPředmět: Hirin-hotové   Tue Dec 31, 2013 10:07 am

Jméno: HIrin Takehashi
Přezdívka: Knihomol,Hebi
pohlaví: muž(ské)
Věk: 25 ale vypadá tak na 20
vesnice:
Hodnost: Nukenin (S-rank)
Sensei: Kabuto,Orochimaru
Klan:
Kekkei Genkai:
Povaha: Je velmi tichý,klidný, ambiciozní,optimistický někdy pesimistický. Též je takový studijní typ a knihomol
Má ráda:Dobré jídlo,ženské,hady
Nemá ráda:ukecané a hlučné lidi,
Cíl:Naučit se hadi senjutsu a najít své sensei
Vzhled:Má dlouhé černé vlasy ,které mu můžou zakrývat jeho červené oči. Barva jeho pleti je skoro bíla.Má vypracované svalstvo ale ne nějak nebušené jako např. kulturisté,gymnasté.(viz obrázek)
Podstata: Doton


Životopis:


Žilo jedno male bílé hadatko, které chtělo víc než být hadem. Dobře tet doopravdy. Vše to začalo,když jeho otec a jeho matka měli svůj románek.Devět měsíců v břiše jeho matky. Když konečně Hirin chtěl už ven byl krasný slunečný den v Konoze. Ptáčci cvrlikali, děti si hráli na honku, někteří geninové chytali ztracené kočky, chuninové pomáhali ve skladech, jouninové hlídají brány vesnice a ti co nic nedělají mají bud volno a nebo trénovali své dovednosti. A hirin si pěkně dral cestičku ven z matčiny dělohy. Čekalo by se že malé dítě co se poprvé nadechlo bude vydávat dětský křik ale tohle se nestalo. Už od malička by se čekalo, že Hirin měl být té tišší povahy. Jak plynuly ty roky tak Hirin se naučil chodit po čtyřech nohách později i po dvou jako každý schopný člověk. Naučil se i mluvit ale moc to nešlo poznat, mluvil jen když musel nebo něco potřeboval. Hirin vyrostl do věku kdy se mohl přihlásit do academie tak se i stálo. První den přišel mezi prvními, kdo ví proč tak brzo, že by se těšil na nové kamarády nebo preferoval přísloví : Ranní ptáče dál do skáče. To vín jen on sám. Seděl si tam opřený o židli v rohu třídy a pozoroval ostatní děti, jak si mezi sebou povídají. Zatím seděl sám až do doby, kdy si k němu sedla dívka Yuu. Za díval se do jejích krasných modrých očích a dalo by se říct, že se zamiloval. Yuu měla podobnou povahu jako Hirin klidná a tichá jako myška. Po zbytek academie byli skoro jen spolu, kamarády si nenašli skoro žádné. Chodili spolu někdy i běhali po venku, trénovali spolu a společně se zdokonalovali. Jejich přátelství jím bylo vším přísahali si, že budou navždy spolu. Jak ty roky plynuli tak byl konec docházky do academie. A konečné zkoušky vedoucí k hodnosti genin. Zkouška se dělala z tvorby bunshinu. Před třídou byla fronta a po jednom studentovy pouštění dovnitř. V místnosti byl stůl a na něm čelenky se znakem Konohy. Za stolem seděli dva jouninové jako zkoušející. Řada se rychle posouvala až byl na řadě Hirin. Přišel do třídy byl v klidu, věřil si že to zvládne. Vytvořil danou pečet a vedle sebe vytvořil klona, Zkoušející mu dal čelenku a pogratuloval. Hirin poděkoval a odešel. Čelenku si zavázal na čelo a šel ven kde už čekala Yuu. Když ho Yuu uviděla s čelenkou objala ho a dala mu pusu na líce. Hirin se začervenal i ona se lehce začervenala. Když byla zkouška u konce bylo řečeno, že se mají zítra přijít kvůli rozdělení do týmu. Ráno se všichni sešli ve třídě. Přišel učitel a začal říkat jména geninu a jejich mistry. Překvapivě byli Hirin a Yuu spolu v týmu. Náhoda či osud? To ví jen pan Bůh.
První tréninkový den nebo spíš seznamovací se uskutečnil okolo 6 hodiny ranní. Slunce teprv vycházelo na obzor. Všichni se sešli na cvičišti číslo 1 . A začali se představovat pěkně jeden po druhém. Řekli si také co mají a nemají rádi a též jejích cíle či sny. Dali si tréninkový zápas proti mistrovi. V týmu měli ještě jedno člena do tři. Natsu byl opakem Yuu a Hirina, byl hyperaktivní a moc nepřemýšlel a šel do všeho po hlavě. Hirin s Yuu přemýšleli jak porazit mistra. (Což bylo dost naivní si myslet,že ho porazí přeci je to jejich první větší boj. ) Natsu to vzal po svém a rozběhl se přímo proti mistrovy. Nebyl to zrovna nejlepší nápad. Dostal ránu do břicha a pak mu mistr řekl něco ve smyslu bud opatrnější a rozumnější. Pak spolu zaútočili Hirin a Yuu měli vymyšlený menší plán ale nestačilo to na na sensei. Sensei je za to pochválil a dal jím pro dnešek volno. Několik měsíců trénovali a plnili mise jako chytit kočku od fedualní paní a další mise typu D sem tam se našla i mise typu C ale to bylo jen ojedinělé. Jak ty měsíce odplynuli byl pravý čas na Chuniské zkoušky. Tyhle se odehrávali v Suně.
První část byl jako obvyklé písemný test. Místnost byla v kulatém tvar s dírami ve stěnách, říkali to mu okna a po obvodu místnosti seděli jouniny, kteří hlídají jestli neopisují. Každý mohl být přistižen 10-krát jak opisuje a po jedenácté byl vyloučen. Test byl ztížen pro všechny co nejsou ze suny tím, že nebyli moc zvykli na  teplé počasí. Test byl složen z různých otázek. Stres a horko nedělalo dobře na psychiku účastníku. Spoustu to nezvládlo většina byla vyloučená, někteří to vzdali a našel se i jedinec co zkolaboval. Hirn a Yuu to zvládali celkem dobře a co se týče Natsuna to mu se taky nevedlo zrovna špatně. Všichni 3 prošli taky museli byla to podmínka pro další postup. Druhá část byli týmové boje. Aréna, která byla vybraná, byla z písku z čeho jiného, že když to bylo v suně. Kruhová aréna s tribunami a bojištěm. Všichni se sešli další den a týmy byli rozřazení do dvojic. Pravidla byla jednoduchá když všichni členové jednoho týmu nebudou schopni dalšího boje vypadají a soupeři postupují do další častí. Bylo stejné počasí jako předchozí den, proto všechny týmy čekali na svůj boj ve stínu,kde bylo chladněji ale ne o moc. Každý dodržoval pitný režim, kdo ne čekala ho nepěkná dehydratace. Když konečně dostala na řadu tým Hirin-Yuu-Nastu měli soupeře z Kiri. Souboj to byl krasný to na pohled ale taky dlouhý. O vítězi se rozhodovalo v posledních minutách, když už nikdo nemohl pomalu stát na svých nohách. Naštěstí pro Hiruna,Yuu a Natsua soupeři padly dřív než oni a tudíž všichni postoupili. Další část byla za ní má a už čekala třetí a poslední, která se odehrála za 3 dny po druhé části. Mezitím co čekali mohli se lepé aklimatizovat a tím se připravit na nastávající souboje. Nastala třetí část zkoušky, která se musela odehrát v budově kvůli písečné bouři. Mělo to stejné pravidla jako u druhé častí až na to že bojovali jednotlivci.Všichni byli náhodně rozlosovaní a boje začali některé byli zdlouhavé, nějaké zas nudné, byli tu i sobouj na smrt a tak dále a tak dále. Důležité je Hirin a Yuu se stali chuunini ale Natsu byl ten kdo dostal špatný los a utkal se trochu větším psychopatem a vyvaznul naštěstí jen s pár zlomeninami.
Yuu a Hirin zůstali spolu v týmů a byl přídan další člen. Mise už nebyli tak primitivní jako za genina. Mise typu C a B byli na denním pořádku. Roky plynuly a splněních misích přibývalo ale dělo se i něco jiného mezi němá rostla láska. Začali spolu mít románky atd. co k tomu patří. Jejich životy byli krasné bez jediné vády. Společně byli povýšení na jounina . Jedno dne když šli na misi vysokého ranku, se stalo velké neštěstí. Padli do léčky a tam svedly boj. Bojovali proti přesile. Bohužel Hirinová láska padla za záchranu jeho života, když se postavila letícímu fuuna shurikenu do cesty, který letěl na hirinové záda ani Hirin nepřišel bez ujmi. Boj totiž nevyhráli a hirin při něm ztratil paměť na vše, skoro na vše až na Yuu. Měsíce chodil jako duch po vesnici i mimo vesnice. Jednoho dne,když tak bloudil po lese, potkal jedno muže Orochimaru. Nabídl mu učení , Hirin souhlasil taky proč ne když se mohl mít velkou moc. Orochimaru ho zavedl do jedné z jeho skrýší. Tady začal jeho nový život prvně co ho naučil bylo samozřejmě kuchyose no jutsu. Pak to pokračovalo začal s hadími techniky jako Sen'eijashu,Sen'ei Tajashu  a spoustu dalších taky nějaké dotonové. Než se Hirin naučil všechny  techniky co ho Orochimaru učil uplynulo několik let. Mezi tím se též vzdělával. Orochimaru ho též naučil Edo tensei tohle taky nebylo zrovna lehký naučit ale zvládl to. Hirin se jeden den vydal najít nějaké mrtvolky na Edo tensei, když se vrátil Orochimaru tam už nebyl. Žádný vzkaz nic, prostě zmizel nebo zabit či umřel. Nejmladší zrovna nebyl. Hirin se vydal toulat po světě a přemýšlet co dělat ale potkal jednoho muže. Jménem Kabuto, hirin věděl kdo to je Orochimaru o něm mluvil. Zeptal se ho jestli by ho taky něco nenaučil. Kabuto v něm poznal docela slušný talent. A naučil ho pár technik. Trénovaní nebylo tak těžké jako předtím, šlo to lehčeji. Jaka náhoda  s Kabutem se stalo to samé co s Orochimarem zmizel beze slova. A nejhorším na tom je, že ani jeden mu neřekl kde je jeskyně Ryuuchi.


Naposledy upravil Hirin dne Wed Jan 01, 2014 5:52 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 2:12 am

sorry že sa tak hlúpo pýtam ale to je všetko? Very Happy

_________________

''Člověk, který porušuje pravidla, je odpad, ale člověk,
který se nestará o své kamarády, je mnohem horší než odpad.''
Moji oživený devu:
"Deidara" "Sasori" "Kakuzu" "Hidan" "Pain" "Itachi" "Zetsu"Dovednostné body:
 


Výbava:
 


Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutoultimate.slovakforum.net
Hirin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 2:21 am

Ne není to všechno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 2:23 am

ok Very Happy

_________________

''Člověk, který porušuje pravidla, je odpad, ale člověk,
který se nestará o své kamarády, je mnohem horší než odpad.''
Moji oživený devu:
"Deidara" "Sasori" "Kakuzu" "Hidan" "Pain" "Itachi" "Zetsu"Dovednostné body:
 


Výbava:
 


Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutoultimate.slovakforum.net
Hirin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 2:24 am

Proč nechce se ti to číst? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 2:25 am

už je to prečítané ale keď si nukenin S a máš koniec živáku že pripravovali sa na chun.skúšky či čo to Very Happy

_________________

''Člověk, který porušuje pravidla, je odpad, ale člověk,
který se nestará o své kamarády, je mnohem horší než odpad.''
Moji oživený devu:
"Deidara" "Sasori" "Kakuzu" "Hidan" "Pain" "Itachi" "Zetsu"Dovednostné body:
 


Výbava:
 


Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutoultimate.slovakforum.net
Hirin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 2:26 am

Tak trošku nestíhám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 2:28 am

ako v poho Smile

_________________

''Člověk, který porušuje pravidla, je odpad, ale člověk,
který se nestará o své kamarády, je mnohem horší než odpad.''
Moji oživený devu:
"Deidara" "Sasori" "Kakuzu" "Hidan" "Pain" "Itachi" "Zetsu"Dovednostné body:
 


Výbava:
 


Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutoultimate.slovakforum.net
Hirin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 2:31 am

Když tak se předem omlouvám za nějaké nesrovnalostech v životopisu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 5:21 am

Povolene :3
Návrat nahoru Goto down
Hirin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 5:22 am

Nic proti ale já neskončil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 5:23 am

Aha tak to vloz ked budeš mat cele nabudúce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hirin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 5:23 am

no já jedu na etapy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 5:36 am

Tohle je rpg ne Tour de France -.- Very Happy hh
Návrat nahoru Goto down
Hirin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 5:38 am

O sakra Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 6:41 am

Povolene
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

avatar

Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 8:38 am

Hotovo nebo ne? =D

_________________
Ōkami no me :
 

Body:
 


Techniky:
 

"Bez krve prolití nedocílíš obrazu svého."
"Bez boje nikdy nedosáhneš toho čeho by jsi potřeboval"
"Bez smrti blízkého nevytvoříš svět obrazu svému"
"Bez smrti nepřitele nikdy nedosáhneš svého cíle"
"A právě proto, jsem schopen splnit tyto pravidla, právě proto se stanu tím kdo tento svět dovede k nečemu lepšímu"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hirin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   Wed Jan 01, 2014 8:54 am

Jo hotové
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hirin-hotové   

Návrat nahoru Goto down
 
Hirin-hotové
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: