Vitajte

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Pokračovanie príbehu

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Pokračovanie príbehu   Tue Jan 14, 2014 6:32 am

Temné sily ustúpily po dlhšej dobe bol vodca akatsuki presvedčený vlastními myšlienkami a odišiel s akatsuki ! Ale čo sa udeje teraz ukázal sa nový Uchiha a nikdo nevie akú ma silu aké ma plány ! Objavujú sa nový shinobi ! Vesnice sa začali spojovať a je tu ďalší šok Ryuu z konohy 9 ocasý jinchurriky sa stratil nikdo nevie kde je a čo robí ! Čo bude dalej navráti sa v mieri alebo sa rozpútaju nové nepriateľské sily ? Ako može Hokage veriť vodcovi akatsuki o jeho vernosti ? Čo ak oklame ? Čo urobíte pre to vy aby sa nerozpútala válka ? Je to len a len na vás ... Po čase sa objavil tajomný muž.Bol oživený pomocou Edo tensei neznámym mužom.Volá sa Uchiha Madara,ale nikto nevie a jeho prítomnosti.Schováva sa znova pod menom Tobi.Chce rozpútať vojnu a je na čele Akatsuki. Začne sa vojna? Vy to jedine ovplyvnite! Ako to že je oživený ? Bol zabitý Bývalim vodcom Akatsuki a žije ? Porazi všetkých shinobi alebo nie ?

Naposledy upravil Itami Uchiha dne Wed Jan 15, 2014 7:14 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 543

PříspěvekPředmět: Re: Pokračovanie príbehu   Wed Jan 15, 2014 5:19 am

Doplnenie do príbehu

''Člověk, který porušuje pravidla, je odpad, ale člověk,
který se nestará o své kamarády, je mnohem horší než odpad.''

Moji oživený devu:
"Deidara" "Sasori" "Kakuzu" "Hidan" "Pain" "Itachi" "Zetsu"

Dovednostné body: