Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Uzumaki Karin

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
hito34

hito34


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 01. 14

Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 8:40 am

Jméno : Uzumaki Karin
pohlaví: žena
Věk: 17 let
vesnice: Kusagakure
Hodnost: vyhnanec
Sensei: samouk/ Orochimaru
Klan: Uzumaki
Nechce se mi to překládat :

Chakra Suppression Technique
Heal Bite
Mind's Eye of the Kagura
Mystical Palm Technique

Povaha: Chladná, někdy Tsundere, v duchu si pro sebe mumlá, talentovaná ve vnímání chakry
Vzhled : zná každý
Podstata: tady neumím přesně určit, ale dalo by se říct Sensor type ( špeh ). Podstaty jako vítr, voda.. nemá.
Maximálně tak schopnosti suporta, léčivé schopnosti, detekce, sledování, skrývaní a inteligence Very Happy

Životopis:
Jako malá, žila Karin v malé vesnici, která byla během války vypálena. Byla jediná přeživší, poté
ji našel Orochimaru který se ji ujal, následně mu asistovala při jeho experimentech. Následně dostala
na starost jižní základnu. Pak se připojila společně se Suigetsu a Juugem k Sasukemu na jeho cestě za pomstou.
Boje, boje, boje... až se dostala do zajetí listové. Již není členem týmu Taka, z důvodu smrti všech členů.


Naposledy upravil hito34 dne Sun Jan 19, 2014 5:27 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 5:14 am

Hmm Povolené ale Sasuke nežije ani Juugo ani Suigetsu takže to kus prepíš je to dosť rokov po 4 válke ninjov
Návrat nahoru Goto down
hito34

hito34


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 01. 14

Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 5:18 am

Fajn, a co konkrétně přepsat ? * Pak se připojila společně se Suigetsu a Juugem k Sasukemu na jeho cestě za pomstou. * tohle je pravdivá minulost a pak už tam nic ohledně sasukeho a spol. nemám
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 9:23 am

Nic uz nic povolene
Návrat nahoru Goto down
hito34

hito34


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 01. 14

Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 11:28 am

Díky
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitimeMon Jan 20, 2014 7:23 pm

Heh, já to nepovoluju, rozhodně ne .. Protože karin byla postava z anime .. A vůbec, pokud jí chceš, napiš alespoŇ trochu záživnej živák, tohle je otřesné.
Návrat nahoru Goto down
hito34

hito34


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 01. 14

Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 9:21 am

Maňásek napsal:
Heh, já to nepovoluju, rozhodně ne .. Protože karin byla postava z anime .. A vůbec, pokud jí chceš, napiš alespoŇ trochu záživnej živák, tohle je otřesné.

A kdo tu je head admin co to tu * povoluje * ?
Já napsal co vím, jestli je to málo, tak pak mi něco napiš. od Itamiho to mám povolené
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 6:22 am

ale hl.admin som tu ja a súhlasím z Maňáskem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Anonymní
Anonymní




Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 7:56 pm

no už som ja síce ale tý dvaja maju pravdu prepáč rozšir ten životopis podla seba nemusí to byť naozaj čo ona zažila vymyslí si svoje veci Mainas má pravdu aj s tou postavou z anime ale keď už náš tvorca Madara je tiež postava z Anime tak nemám problem.. takže rozšir životopis a prípadne zmen meno
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uzumaki Karin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Karin   Uzumaki Karin I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Uzumaki Karin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uzumaki Ichigo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: