Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Akira Izunaka

Goto down 
AutorZpráva
Akira Izunaka




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 02. 02. 14

Akira Izunaka Empty
PříspěvekPředmět: Akira Izunaka   Akira Izunaka I_icon_minitimeSun Feb 02, 2014 11:09 pm

Jméno postavy : Akira Izunaka
Přezdívka : Aki, Akiš
Charakter : Usměvavá, Milá
Pohlaví : Žena
Sensei : Tsunadiny svitky, Kiba Izunaka, Jiraiya svitky
Věk : 22
Hodnost : Nukenin prozatím.
Klan : Izunaka
1) Jméno klanu : Izunaka
2) Kekkei genkai - a) Jméno KG : Fuuton
b) Schopnost KG : Ovládám dobře Fuuton
c) Výhody/Nevýhody KG : Výhody: Ovládám perfektně Fuuton a Boj se psem.
3) Specializace klanu - Boje se psy.
4) Popis Klanu: Klan Inuzuka používá k boji psy, má je však i jako své nejlepší přátele. Členové klanu jsou pojmenováni podle částí psího těla.

Specializace Postavy - Boj se psem, Fuutonové techniky, Síla po Tsunade.
Má rád : Boje, Muže
Nemá rád : Otravné a opilé lidi.
Cíl : Přidat se k Akatsuki i když se jich trochu bojí.
Strach : Trochu z Akatsuki.
Podstata : Fuuton, Boj se psem.
Vesnice : Nukenin prozatím.

Životopis:
Akira je milá a také hodně soběstačné děvče. Je také pěkná a velmi ochotná, také má svou tajnou vysněnou lásku po které pase už dlouho. Zdůrazňuji je tajná ale výjde na jevo. Když v minulosti bylo Akiře dvanáct let a teprve zjistila že je z klanu Izunaka nikdo jí to nechtěl říct a proto se učila o něco později než ostatní. Kiba můj otec mě začal trénovat a také mi dal dva svitky. Byl to svitek od páté Hokage Tsunade a Senina z Listové Jiraiy. Abych se naučila mnohem více technik a byla silná. Učila jsem se už tři roky a stala jsem se Chuuninem. Byla už jsem dost silná abych se ubránila, Můj otec mi řekl že už jsem silná dost ale né tolik co by si přál. Můj otec ze mě chtěl udělat silnou a velmi vzdělanou ženu. Byla jsem moc ráda že mě tolik učil, ale jednoho dne když jsem přišla domů můj otec byl mrtvý bylo mi patnáct a já vůbec nevěděla co mám dělat nikoho sem neměla a tak jsem se rozhodla, že se stanu Nukeninem. Bylo to nejrozumější řešení co jsem mohla udělat. Plynul čas a já se pořád učila a učila novým technikám a bojem s mým psem. S Akisim jsme nejlepší přátele. Bylo mi dvacet a já pořád nevěděla co se mnou bude byla jsem osamělá soběstačná a najednou jsem viděla zvláštní lidi kteří prošli kolem byly to Akatsuki a trochu jsem se jich bála ale jinak to bylo v pořádku. Věděla jsem že je to vražedná organizace. Chtěla jsem se přidat ale radši jsem se moc neukazovala bůh ví co by mi udělali. Teď je mi ale dvacet dva a jsem pevně rozhodnutá přidat se k Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
 
Akira Izunaka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: