Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolie konca

Goto down 
+13
Akuma Okami
Mizaharu
Angel Nakazawa
Temari
Hiroto Yamashi
Nomi Ryushi
Maňásek
Hyota Hitsumaru
Itami Uchiha
Hideaki
Yuinkan Kimoj
Angel
Ayame Rayto
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 8:47 pm

Nachádzaju sa tu sochy 1 Hokage a Madari
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 9:19 pm

*zjavím sa tu a pozerám sa po údoli*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 9:48 pm

*odídem lebo sa chcem vydať na priezkum do vesníc*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 4:10 am

*prídem sem a čakám či nájde odvahu sem prísť*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 5:40 am

*Pomalu sem dojdu a posadím se na sochu, Akuma pod sebe složí nohy vedle mě a ostražitě sleduje okolí.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:06 am

*uvidim nejake malé dievča a pomaly idem ku nej*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:08 am

*Akuma začne vrčet, položím na něj ruku a zvednu hlavu směrem k Itamimu.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:12 am

Ahoj devce čo tu delas tak sama ? *poviem a usmejem sa cez masku*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:23 am

*Roztáhnu křídla a zamávám jimi bezděčně, mlčím.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:24 am

To mi niečo hovori *poviem si nahlas a amyslim na toho chlapa z dneskajska* nechci ti ublížiť Vypadam snáď na to ?
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:27 am

Nevím, *řeknu.* Ale co i mám odpovědět na otázku, co tu dělám sama? *Ušklíbnu se.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:29 am

Nevím si mala môže sa ti niečo stat kde mas rodice *usmejem sa cez masku a sklonim sa ku nej*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:31 am

Rodiče ne... *Nestihnu dopovědět, protože mě povalí Akuma a začne na tebe vrčet, pomalu se vyprostím zpod něj.* Nemám, *dopovím potom.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:32 am

To je mi ľúto malicka *poviem smutne a nereagujem na Psa* nechces sa do mnou prejsť ?
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:39 am

Ale mně ne, jsou na obtíž, *řeknu.* Projít, vážně? *Zeptám se jízlivě.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:41 am

Áno chcem ti niečo ukázať ako sa volas mas priateľov ? *poviem a Chovam sa slušne*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:43 am

*Zavrčím na Akumu, ale ne zle, v tu chvíli se zklidní a já vstanu, pořád jsem ve střehu a pozoruju stav jeho chakry.* Jsem Ayame, Ayame Rayto, *odpovím stejným tónem.*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:52 am

*nad údolím začnu poletovat a a sleduji kde kdo je -tu znám- pomyslí se a ihned sletí dolů s nárazem který vytvoří menší díru, ihned schovám křídla*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:55 am

*Zaznamenám chakru, mně známou, ale nedokážu si vybavit, kdo to je.* Starý známý, *pomyslím si a Akuma zavrčí.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:57 am

*zapocul som naraz* pekne meno ja som Itami *usmeje sa na dievčatko* pripominas mi niekoho z detstva
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:59 am

*Pokrčím rameny.* Těší mě, *řeknu rychle a otočím obličej k Angelovi.* Akumo? Známe ho? *Zeptám se tiše a skloním k vlku hlavu.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:00 am

*ja ho spoznam a usmejem sa na neho zákerne* prišiel si ma zabit ? *chytim jednou rukou držiak na gunbai*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:03 am

achjo ti lidi sou nepoučitelní, kolikrát ti mám říkat že já tě nezabiji, to náleží nekomu jinému ale už je to blízko *přenesu a je slyšet jak se anděl ve mě hluboce zasmál*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:04 am

*Uskočím pryč od Itamiho a doskočím na místo přibližně uprostřed mezi těma dvěma, ve chvíli smíchu Angelova anděla se můj probudí a začne se hlasitě chechtat, Akuma se na mě úzkostně zadívá.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:05 am

Tyto blby keci mne nezajimaj *poviem a pozerám na neho* čo si myslíš o sobe že si vestec ? Prorok ? *zasmejem sa* kto vlastne si
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolie konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolie konca
Návrat nahoru 
Strana 1 z 41Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: