Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolie konca

Goto down 
+13
Akuma Okami
Mizaharu
Angel Nakazawa
Temari
Hiroto Yamashi
Nomi Ryushi
Maňásek
Hyota Hitsumaru
Itami Uchiha
Hideaki
Yuinkan Kimoj
Angel
Ayame Rayto
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 3:58 am

keď uvidím hitsua shushinom sa za ním zjavím možeš vidieť moj odraz v odraze jazera Hitsu prepáč ale prišiel som ťa zabiť si moja prvá obeť a zradca
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:04 am

Dlaň kterou jsem držel nad hladinou vody hned vymrštím do vzduchu a při tom když ruku stahuji nahoru, tak z hladiny vody a z mé dlaně vyroste náhle ledovec na kterým z dřepu skočím a odrazím se od něj ještě dál. Doskočím k bližšímu prostřdku k Itamimu a držím se čakrou. Chvíli mlčím. Pověz mi, 'jak jsem tě zradil?'
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:08 am

to ti povím kdiž umreš pak se vypláču usmejem sa a vytiahnem gunbai a vytiahnem aj samehadu do druhej ruky tak vyber si akou smrtou chceš umrieť nenatahujme to
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:10 am

Ještě se nechystám zemřít. Odpovím mu v dřepu nad hladinou vody. Když jsem v dřepu, tak i mé dlaně na rukou se dotýkají hladiny vody a mám je těsně před chodidlami.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:12 am

hm promin zemreš zradil si ma a každy kto ma zradí zomrie to som zabudol povedať pri vstupe do akatsuki aktivujem MS ale mám ho podraždeny
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:15 am

Ty sám si odtamtud odešel. Já až po tobě. Řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:16 am

nechápeš podstatu veci pametáš keď som za tebou prišiel a ty si povedal že som z nepriatelskej vesnice slúbil si vernost ako som povedal porozprávame sa na pohrbu poviem smutne a kráčam k tebe
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:22 am

Neříkal jsem že jsi z nepřátelské vesnice! Díky tomu, že mám na hladině položené dlaně, vyšlu tam čakru a pod Itamim se udělá ledový kůžel který by ho měl uvěznit. Je uzavřená z vrchu, ze spodu i z boků.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:24 am

tým že som aktivoval sharingan som čakal utok tak som použil shushin rovno za teba a kunai ti dám bleskovou rýchlostou pod krk je to zbytočné musíš zomrieť priateľ moj usmejem sa
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:30 am

Chvíli se nehýbu a jsem stále v dřepu. Kousek za mou při tvém postavení se z vody snese velký ledovec který by tě měl zmrazit. Vrch ledovce je zašpičatělý několika rampouchy jejích špičky míří do vrchu. Část ruky s kuniem ti zbyde. Já ti kunai zakousnu mezi zuby a uvolním čakru ve svých chodidel, takže rychlostí spadnu a potopím se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:35 am

Sakr *povim a sem zamrazenej nedával sem pozor*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:39 am

Jsem pod vodou a za ústy mám jeho kunai. Otočím se směrem k hladině jestli něco dělá. Pod vodou nevydržím dlouho, ale rozhodně bych tu měl navrch. Hyoton: Itsukaku Hakuegei z hladiny vody vedle Itamiho se vynoří gigantická ledová velryba s rohem na čele. Svojí mohutností a objemem má v účelu 'zavalit' ledovec ve kterém je Itami.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:41 am

*Zrazu sa zo všetkých strán ožíva smiech vydíš ako pred tebou pukam a všetko okolo teba puka* (ked som zapol MS nepovedal si že sa mi nekukas do oči xD)
Návrat nahoru Goto down
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:41 am

*Prídem sem*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:43 am

Už to nevydržím a vyplavu nad hladinu. Celý zmáčený vylezu z vody a kvůli dlouhým a tmavým vlasům vypadám jak Samara. Abych viděl, tak se zatřepu a vlasy mi uhnou z tváře.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:45 am

*Sarugato vydi len ako mi dvaja stojime oproti sebe to je realita a pozerám mu do oči a v genjutsu zrazu všetko scernie a vydíš len mna a červenú oblohu zrazu sa ocitnes na križi Hitsu*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:47 am

Co to-..? To nemůže být možné! Řeknu si v duchu pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:49 am

Ted zemres *oziva se z každé strany a nemožeš sa hýbať uvidis mna a mám v ruke nozik a pomaly posepkam* tsukyomi ! *ocitne sa tu stovky mojich klonov ktorý vyzerajú ako ja a ja ti bodnem nôž priamo do srdca klony z každej strany do každého miesta v tele*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:52 am

Snažím se vyvrtět z kříže i po ubodnutí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:54 am

Prepáč hitsu mal som ťa rád *poviem v realite a bodnem ťa naozaj do brucha v tej chvíli skončí tsukyomi a mne z oka tečie krv do cepele prúdi raiton*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 4:58 am

Jsem zmatený, protože plně nechápu co se stalo. Spadnu.
Návrat nahoru Goto down
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 5:00 am

*Pomocou sharinganu vidím váš súboj v genjutsu* (samozrejme ,že nemôžem zasahovať) *Prídem k itamimu...* poď sa porozprávať *poprosim ho*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 5:12 am

*Vidím Hyota a myslím že je mŕtvy* prepáč mi to ešte raz *poviem smutne a pozriem na Sarugata* o čom ? My sa nemáme o čom
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 5:13 am

to vraví tá tvoja škaredá alebo pekná polka tvári ? *zasmejem sa*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 5:16 am

Mám to brat ako urážku alebo vtipek *pozerám na Hitsua či sa nehybe*
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sponsored content





Údolie konca - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 40 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolie konca
Návrat nahoru 
Strana 40 z 41Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: