Vitajte
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Angel Rayto

Goto down 
AutorZpráva
Angel
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Angel Rayto   Sun Dec 22, 2013 9:12 pm

méno : Angel Rayto
pohlaví: muž
Věk:
vesnice žádná
Hodnost: s-rank
Sensei: klanoví mistři
Klan: Rayto
Kekkei Genkai: Angel of dakrness- Je to napůl KG ale i napůl démon. Pro vysvětlení: Všichni členové klanu kteří jsou z té lepší, neboli vyšší rodiny mají vrozené schopnosti a tím jsou  křídla andělů a různé útoky a věci snimi. Tyto schopnosti má i normální rod který je nižší, avšak vyšší rod má tanou skrýš se svitky do kterých urkývají démony, no budeme je nazívat anděli díky jejich vzhledu. Tito členové jso učasto nazváni Anděli temnoty (angel of darkness). Jednou začas se ovšem oběví i takzvaný Anděl smrti který je nejhorší ze všech a všichni se ho bojí, je pouze jeden, a ještě nikomu kromě mě se ho nepovedlo ovládat.

Povaha:Je to klidný člověk, občas to vypadá že si povídá pro sebe a v zápětí mu odpoví nějaký hluboký hlas (anděl), je i přátelský, ale zároveň má rád boj ve kterém se vyžívá.
Vzhled : (popsat popřípadě i obrázek )
Podstata: temnota, světlo (podstaty od démona)

Životopis: Jak vám mohlo dojít z jména postavy narodil se do neblaze proslulého klanu Rayto takzvaných Andělů temnoty. Všem dětem v raném věku zhruba ve 4 letech se oběvovali křídla, vždy se u člena hlavní rodiny čekalo jestli se oběví jeho čistě bílá nebo čistě černě havraní křídla která označovala i podstatu kterou ovládá, jestli temnotu nebo světlo. Jenže jednou se vůdci klanu narodilo dítě které své křídla oběvilo již ve třech letech a nikdo nemohl uvěřit co se stalo, jeho křídla byli na jedné straně černé a na druhé bílé. Né jen že to signalizovalo že zvládne ovládat obě dvě podstaty, ale že je vyvolený. Vyvolený proto aby do něj byl zapečetěn Anděl Smrti. Tak se tedy stalo a již v pěti letech do něj byl zepečetěn. I přez to že v něm rada cítila velký potenciál k jeho ovládnutí, ale i z něj cítili velkou hrozbu. I démoni jiných člený vznešené rodiny se zmítali a chtěli přerušit obřad zapečetění, který když se přerušil tak nejen démon a díte do kterého měl být zapečetěn tak ale i ten co pečetí zemře. No naneštěstí se to veřícím podařilo ubránit a tak pečetění proběhlo úspěšně.

Pár let trvalo než se situace uklidnila a už se o tom nemluvilo do té doby než začal Angelův tréning pro ninja cestu a pro tréning démona (teď trošku přeskočím, určitě nechcete číst o tom jak trénoval Smile). Když už mu bylo 16 jeho otec celému klanu oznámil že je na funkci vůdce klanu už moc starý a že ji chce předat někomu z mladších, chtěl to rovnou předat Angelovi jakožto svému synovi, jenže ostatní byli proti a vzpouřili se. Otec tedy ustoupil a dohodnul se snimi že se bude konat souboj.

Kupodivu se ostatním splnili jejich nejhorší sny, Angel aniž by roztáhl svoje křídla nebo by se aspoň oběvily a měl vytaženou jen Katanu od jeho Anděla která e oběvila na zádech vždy když chtěl (může to připomínat DMC Smile) a tím dril své protivnáky jednoho za druhým. až do posledního kola kde nehorázně prohrával. Byl donucen roztáhnout svá křídla a začít používat kombinovaně temnou i světlou magii. Už jen tím že magie když je spojená je hrozně silná a nepřítel tedy začal prohrávat což se ostatním členům opravdu nelíbilo. Roztáhl Angel svá křídla jak jen to šlo a jako by nic snimi máchl dost silně že se před ním oběvila obrovská tlaková vlna která rozbourala vše před ním v dosahu asi 10 km. Protivník byl na místě mrtvý a ostatní členové klanu jen bučely a nechtěli ho uznat. Angel to nechápal a tak utekl pryč. Došel až do neznámé jeskyně kde nějakou dobu pobýval. Když vtom se mu jednou v hlavě ozval temný hlas Jsi silný, a máš opravdovou výdrž. Máš i obrovský potenciál na zabíjení ale zároveň i udržení míru. Propůjčím ti svou sílu aby si se stal Andělem smrti aby si udržoval rovnováhu.. Angel zprvu nechápal, ale později pochopil že to byl jeho anděl. Pokoušel se sní spojovat časteji a komunikovat sním. Trvalo mu to dva roky než se oba plně pochopily a dokázali spolupracovat. Nyní se vydává do světa aby dělal to co mu je určeno.

Síla -4 (když používá křídla je síla 7)
Chakra -7 (díky démonovi)
Rychlost -4
Taijutsu -3,5
Genjutsu - 0/5
Ninjutsu -6 (s pomocí křídel které mu navíší jeho schopnosti 6,5)
Kenjutsu-5,5

meč:
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Angel Rayto   Sun Dec 22, 2013 9:13 pm

POVOLENÉ!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutoultimate.slovakforum.net
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Angel Rayto   Sun Dec 22, 2013 9:15 pm

POVOLENÉ
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Angel Rayto   Sun Dec 22, 2013 9:16 pm

thx ^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Angel Rayto   Sun Dec 22, 2013 9:26 pm

takže nukenin?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutoultimate.slovakforum.net
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Angel Rayto   

Návrat nahoru Goto down
 
Angel Rayto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: