Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 hiroto yamashi

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

hiroto yamashi Empty
PříspěvekPředmět: hiroto yamashi   hiroto yamashi I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:28 pm

Meno a priezvisko: Hiroto Yamashi
Prezývka: Hayrato
Pohlavie: muž
Hodnosť: kazekage
Vek: 17
narozeni:16. 11 1995
sencei:zatim žadny
Dedina:suně
Klan: YAMASHI
Kekkei Genkai
a)názov KG: suna
b)popis:mam na zadech písečny vak

Povaha: jsem pohodař a nerad se rosčiluju ale když už me nekdo nasere tak nehodlam přestat ho mlatit,take jsem trochu stydliví ale rad libam holky i když jsem jich moc nelíbal

Popis: fotka

Životopis: narodil jsem se v Suně a moji rodiče zemřeli při valce ninju kde zemřel i můj bratr a na starost si mě vzala moje babička která se mě ujala když mi bylo 2 roky a tet mi je 17.Akademie me moc nebavila a tak když sem se nudil dělal sem si z učitelů srandu a zlobil sem. Ve škole sem neměl moc přatel  ale mužu si za to  sem totiš malinko stydlivej a když sem v rozpacích sem strašně retardovaný . Svuj kekkej genkaj jsem oběvil ve 4 letech.naučil jsem se v akademii základní techniky jako například stínové klonya taky jsem ani jednou nepropadl odmaturoval jsem v 6 letech.V 9 jsem se stal geninem a měl jsem svůj tým se senseiem . Plnily sme spolu úspěšně mise, ale asi po třyčtvrtě roku jsme dostali první misi typu B na kterou jsem se z jedné strany těšil ale z druhé se bal Moji spolučlenové v týmu bohužel zahynuli před mýma očima a já jsem to přežil  o vlásek V misi byl sencei ale mel moc starostí aby ochranil me ,na tož aby ochranil nas. V deseti jsem zjistil že mam v sobě tony tony chopper a o dva roky mi daval čakru aby mohl ven a o dva roky jsme byli přatele a od te chvíle jsme přatele pote asi 2 roky potom jsem se stal juuninem a pak i kazekagem. tony ... umí ovladat písek.když mi bylo 15 seznamil jsem se z jednou dívkou jmenem angel měli jsme se hodně radi ja ji miloval doufam že i ona mě a když jsem se stal kagem stratil jsem ji a tet doufam že je naživu.a doufam že ji někdy najdu protože ji chci říct že ji miliju a chci to sni dělat Very Happy .před jedním rokem jsem zjistil že moje dvě katany kdysi patřili bohovi smrti a jmenuji se eliez a pety a mam už s něma naučený shikai

jutsu:napisu do tvorby technik
vybyveni:písečny vak v bundě formovací vějíř a standart
Body:
Ninjutsu - 6
Taijutsu - 4
Genjutsu/Obrana proti genjutsu - / 1.5
Kenjutsu-2
Inteligence -2
Síla - 3.5
Rychlost - 1.5
Chakra - 5
Ruční pečetě -1
Ovládání Kekkei genkai -6

PS:doufam že mužu mit shukaka


Naposledy upravil hiroto yamashi dne Sun Dec 22, 2013 10:38 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

hiroto yamashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: hiroto yamashi   hiroto yamashi I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:29 pm

POVOLENÉ!
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

hiroto yamashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: hiroto yamashi   hiroto yamashi I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:33 pm

až na Shukakua toho ne vymysli si svojho démona
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

hiroto yamashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: hiroto yamashi   hiroto yamashi I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:37 pm

editovano
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

hiroto yamashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: hiroto yamashi   hiroto yamashi I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:37 pm

ok
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Yuinkan Kimoj
KAGE
KAGE
Yuinkan Kimoj


Poèet pøíspìvkù : 233
Join date : 22. 12. 13

hiroto yamashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: hiroto yamashi   hiroto yamashi I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:51 pm

POVOLENO
Ale dávej si bacha co píšeš Okay
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hiroto yamashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: hiroto yamashi   hiroto yamashi I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
hiroto yamashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: