Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Konohy

Goto down 
+6
Temari
Hyota Hitsumaru
Nomi Ryushi
Maňásek
Angel
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:46 am

Posledný Uchiha? Čo tým sakra myslí..?! *zamračím sa a sledujem každý jeho pohyb* Polož toho druhého a vysvetli mi, čo odomňa chceš. Ak máš na mysli tým najatím, že Konoha bude spolupracovať s Akatsuki, tak na to rýchlo zabudni.
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:47 am

*zyvnu* nudný řeči když Si vybrala ne? Aspoň se ji nepdpocutava čas jako tobě, Uz Sem ti jednou říkal ze by sis radši měl užívat poslední chvilky *říkám to s úsměvem*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:50 am

nežiadam spoluprácu od Konohy tá onedlho padne *poviem s úškrnom* Žiadam aby si pochopila Hokage-sama že mi akatsuki už niesme taký teror ako kedysi nemyslím spoluprácou ale berte aspon iný postoj ku nám *povie a pozerá ti do oči*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:53 am

*potom pozrie na Hokage* chcem vám povedať že prídte do údolia konca sama večerom chcem vám podať nejaké informácie *zmizne v kamui*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:54 am

To byla pekna nuda *temnu zamýšlené nahlas a sprqvim Si plášť*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:56 am

Chceš, aby som k Akatsuki ako k organizácii zmenila postoj, ale paradoxne mi tu hovoríš, že Konoha padne.. *odvrátim zrak, keď zmizne v Kamui* To je vylúčené.. *poviem rázne, keď už je preč. Potom sa pozriem na Angela* Ak máš v pláne ničiť Konohu spolu s tým vagabundom, budem ťa museť požiadať, aby si odišiel.
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:58 am

Pche, Ja nejsem na ničí straně, Ja se jen starám o to aby každý došel svého klidu v čas *usmeji se* treba todle pako.. Bude na věčnosti za chvíli
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:01 am

Ďakujem za zbytočné informácie. Teraz však zaplať tomuto pánovi *ukážem na muža, od ktorého si ukradol jablko*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:03 am

Heh, zbytečně informace, takže tebe Asi nezajímá kdy a jak zemres nebo jak obelstít smrt co? *zeptám se a usmeji se* Nemam peníze, ale jestli potom toužíte Tak Ja Si to u vás odpracuji*dám si ruky za hlavu*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:05 am

No kdyžtak to poresime později, teď Uz musím jít *zasmrji se, obevi se mi pbtovzska křídla a odletom*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:08 am

Nie, nezaujíma ma kde, kedy a ako umrem, pretože ja sa umrieť tak skoro nechystám. *pousmejem sa a hodím mužovi peniaze za teba.* Odpracovať si jedno jablko ťa nenechám.
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:08 am

*Rozoženiem dav ľudí a vrátim sa naspäť do pracovne*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:30 am

*prejdeme ulicou, na ktorej pristál Angel a všimnem si diery v zemi* Zas mám, čo opravovať.. *povzdychnem si pri pohľade na dieru*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:31 am

Jó to máš *usměju se a du těsně za tebou (né ale fakt, jsem na tobě nasáčklej Very Happy)*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:38 am

*ani okom nemrknem a zo zeme vystrelí had, ktorý ťa obmotá okolo brucha a vydvihne do vzduchu* Si na mne moc natlačený, prcku *pokračujem v ceste a had ťa stále drží*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:41 am

Ghrr, naminkó *Sad* Pusť mě
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:47 am

*otočím sa na teba* Čo tak sa z toho dostať sám?
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:49 am

Nechci ublížit tvím hadům ... *řeknu namyšleně*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:54 am

V tom prípade tu ostaneš do rána *otočím sa na odchod*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:56 am

Né .. prosím. .. to by si mi neudělala
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:56 am

*přiletím a lehce přistanu i díry co jsem udělal.. křídla mi zmizí a já si tu díru prohlížím*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:59 am

Ale jo, udělala *zákerne sa pousmejem a presmerujem pohľad na Angela* Niečo si si tu zabudol?
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:01 am

umm zapoměl sme na omluvu *odpovím
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:01 am

*začnu zběsile kopat a snažím se dostat na zem*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:03 am

Ak sa neprestaneš trepať, pohryzne ťa a do tela sa ti dostane paralyzujúci jed *oznámim ti a had pootvorí ústa a ukáže svoje dva zuby* Hmm.. ospravedlnenie?.. Tak.. Ja čakám
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Konohy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Ulice Kirigakure
» Ulice Iwagakure
» Ulice Kumo
» ulice suny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: