Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pracovňa Hokage

Goto down 
+6
Hyota Hitsumaru
Nomi Ryushi
Angel
Maňásek
Hiroto Yamashi
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorZpráva
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:17 pm

(heh příběh tu je.. je to 500 let po válce)
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:18 pm

//jáj ty klopeš xD
*začujem klopanie, preto natiahnem ruku ku kľučke a dvere otvorím. Ruka sa mi vráti do normálu a už si ruky len utriem do uteráku*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:21 pm

*příjdu ke hradu jak mi řekl had -to fakt nemůžu létat?- pomyslím si a jdu směrem dovnitř (kdyžtak hrej za nějaký ty stráže bo co)*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:22 pm

Heh .. Namine, kam si tak zmizla? *zeptám se ustaraně* (A kde prosimtě?)
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:22 pm

/had: *plazí sa s tebou, takže stráže ťa automaticky pustia*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:23 pm

*výjde k nějakým dveřím a tak zaklepe*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:24 pm

Do pracovne, ako vidíš *usmejem sa a prehrabnem si vlasy. Sadnem si na gauč, pretože stôl mám na dve polovice xD. Začujem klopanie.* Ďaleej..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:26 pm

*vejdu dovnitř a rozhlídnu se po kanceláři* ummm (tak nevím co admini zmatkujou.. písali to na fb*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:26 pm

To je mi jasné, ale proč?
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:30 pm

*Had sa rozplyne. Ruku si prehodím cez operadlo gauča a druhou kývnem Angelovi, aby si sadol do kresla.* Ryuu, nie som ako ty.. plná energie, potrebujem svoj kľud *potom sa znova pozriem na Angela* Ukážka tvojich schopností mi stačila.. Vypadá to, že sa budeš hodiť do špeciálnej jednotky zameranej na infiltrovanie
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:31 pm

Aha .. No, tak já nebudu rušit ... *vyjdu před kancelář, zabouchnu a odejdu*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:31 pm

*sednu si na křeslo trošku jinak, přez jedno opěradlo si přehodím nohy a o druhé se opřu zády* infiltrace asi nepůjde, neumím lhát *řeknu*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:35 pm

*nechápavo sa pozriem na Ryuua, keď sa rozhodne odísť. Pokrútim hlavou a vrátim sa pohľadom kAngelovi* Stačí, ak budeš tichý zabiják.. Vytvoríš ostatným členom bezpečnú cestu na určité miesto. Oni sa potom už o ostatok postarajú.
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:39 pm

umm myslím že tichá zrovna nejsem a ještě je tu jedna věc, mohla by jsi se mi prosím představit? nevypadáš starší než já, spíše ještě mladší a to je mi 18 *usměje se*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:43 pm

Vermi, že sa naučíš potichu zabíjať.. Stačí ti k tomu kunai *uškrniem sa a prehodím si vlasy dozadu, no aj tak mi znovu padnú dole* Som Namine Uchiha.. A je fakt, že sme rovnako starý, ak ti je ozaj 18.
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:44 pm

říkám že neumím lhát a popravdě taky nemůžu *řeknu a usměji se, šáhnu si dozadu na záda a hodím k tobě peříčko, je jemné na dotek jako obyčejné* stačí toto?
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:48 pm

*Pierko chytím. Ostrím koncom si pichnem do prsta, z ktorého kvapne na zem kvapka krvi. Usmejem sa* Myslím, že to bude stačiť, ak to splní účel. *s pierkom sa potom začnem hrať.* Čelenku som ti dala, zložku máš vytvorenú.. To by bolo asi všetko.
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:49 pm

*peříčko po chvíli ztvrde a je tvrdé jako kunai a ostré stejně, poté se zase uvolní aby jsi si mohla hrát* když ono, nechceš něco dělat? já stejně nespím takže budu akorát někde bloudit bezcílně
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:51 pm

Narozdiel od teba ja spím, ale ak by ti to nevadilo, mohol by si urobiť papierovačky *ukážem na prelomený stôl. Po zemi a na stole sú pomiešané papiere*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:53 pm

to si ze mě děláš srandu? já myslel že půjdem dělat něco normálního *řeknu když si prohlížím stůl* ale jestli je to jediná možnost.. jak se líp poznat, v dobrém smyslu řečeno
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:56 pm

Niekto to urobiť musí *uchechtnem sa* Vieš čo, nechaj to tak. Papiere sú pomiešané a niektoré obsahujú tajné a cenné informácie. *zamyslím sa a pri tom zvážniem* Čo by si teda chcel robiť? *prášky prestávajú účínkovať, preto sa postavím z gauča a smerujem ku skrinke. Otvorím ju a tá je plná rôznych liekov a fľaštičiek.*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:57 pm

nevím *odpovím* něco zábavné* protáhnu se sdíc stále divně na křesle*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:02 pm

*Vytiahnem akési lieky a hodím si ich do úst. Zapijem ich vodou* Umm.. Zá-bav-né? *zopakujem po tebe, ale ja to vyhláskujem*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:05 pm

nebo snad neznáš slovo zábava? *zeptám se a zakloním hlavu*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:08 pm

*Skrinku zavriem* Nie, že slovo zábava nepoznám.. Pre mňa proste neexistuje
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pracovňa Hokage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pracovňa Hokage
Návrat nahoru 
Strana 4 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Mizukageho pracovna
» Tsuchikageho pracovna
» Hokage monument
» Hokage - techniky
» Izba Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato :: Hokageho hrad-
Přejdi na: