Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ichigo Senju

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ichigo Senju Empty
PříspěvekPředmět: Ichigo Senju   Ichigo Senju I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 8:29 am

Jméno :Ichigo Senju
pohlaví:muž
Věk:19
vesnice:Kiri
Hodnost:Jounin
Sensei:Yuuikan Kimoji
Klan:Kurosaki
Kekkei Genkai:Mokuton
Povaha:milá a bojovná,ale počuje v hlave jeden hlas(démon) a dokáže ho to zdeprimovať,ale do teraz ho ešte nepočul.
Vzhled : viz.profilovka
Podstata:neobjavená

Životopis: Ichigo sa narodil v Konohe ako Senju.Už odmalička trénoval techniky mokutonu.Mal na akadémii svoju protivníčku číslo jedna.Volala sa Namine Uchiha.Dostali sa spolu do jedného týmu.Spolu plnily misie.Keď boli chuninské skúšky,tak sa stali chuninmy.Od kedy boli chuninmy tak dostávali oveľa ťažšie misie.Preto Ichigo keď nemali misie,tak trénoval techniky mokutonu.Keď sa blížili jouninské skúšky,tak Nami mala zabiť mňa aj druhého člena nášho týmu.Jeho zabila a mne sa podarilo utiecť.Keď som putoval po svete ako nukenin,tak som bol raz v jednom lese pri Kiri utekalo jedno pekné dievča.Volala sa Yuinkan.Ja som na ňu prehovoril.Dokázala ma prehovoriť veriť ľuďom.Znova som sa vrátil medzi ľudí a stal som sa ninjom Kiri.Ja som bol Anbu a ona jounin.Keď mizukage zomrel,tak ona sa stala mizukagem.Už nemala na mňa toľko času.Ja som sa stal jouninom a teraz som jouninom v kiri.


Naposledy upravil Ichigo Kurosaki dne Mon Dec 23, 2013 12:47 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Anonymní
Anonymní




Ichigo Senju Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichigo Senju   Ichigo Senju I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 8:48 am

povolene
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ichigo Senju Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichigo Senju   Ichigo Senju I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:10 am

PS.:mám v sebe démona uvidím ešte potom Very Happy akého nikto ho ešte nevidel ale ten démon vypadá ako človek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Yuinkan Kimoj
KAGE
KAGE
Yuinkan Kimoj


Poèet pøíspìvkù : 233
Join date : 22. 12. 13

Ichigo Senju Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichigo Senju   Ichigo Senju I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:55 am

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ichigo Senju Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichigo Senju   Ichigo Senju I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ichigo Senju
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uzumaki Ichigo
» Ichigo Nara
» Uchihovia a Senju
» Ashira Senju
» Ashira Senju

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: