Vitajte
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ayame Rayto

Goto down 
AutorZpráva
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

PříspěvekPředmět: Ayame Rayto   Mon Dec 23, 2013 5:31 am

Jméno: Ayame Rayto
pohlaví: žena
Věk: 10
vesnice: ---
Hodnost: potulný ninja
Sensei: ---
Klan: Rayto
Kekkei Genkai: Angel of darkness- Je to napůl KG ale i napůl démon. Pro vysvětlení: Všichni členové klanu kteří jsou z té lepší, neboli vyšší rodiny mají vrozené schopnosti a tím jsou  křídla andělů a různé útoky a věci s nimi. Tyto schopnosti má i normální rod který je nižší, avšak vyšší rod má tanou skrýš se svitky do kterých ukrývají démony, no budeme je nazývat anděli díky jejich vzhledu. Tito členové jsou často nazváni Anděli temnoty (angel of darkness). Jednou za čas se ovšem objeví i takzvaný Anděl smrti který je nejhorší ze všech a všichni se ho bojí, je pouze jeden, a ještě nikomu kromě mě se ho nepovedlo ovládat.
Povaha: Nezkrotná, drzá a většinou zlá.
Vzhled:
Podstata: temnota, oheň
Životopis:
  Ayame se narodila, když bylo Angelovi - jejímu bratrovi osm let. V té době už měl křídla, Ayame ho měla ráda a většinou jí utěšil jen on. Postupem času se to ale měnilo. Jakmile měla Ayame křídla, narostla jí bílá, začala být zlá. Její bratr byl obdivován a byl pořád na očích. Když byly Ayame čtyři, začali do ní rodiče pečetit démona, ale Andělé podstaty světla k ní nechtěli. Rodiče se rozhodli, že zkusí i jiné. Všichni se šíleně divili, když zjistili, že dcera vůdce klanu má v sobě Temného Anděla přesto, že má bílá křídla. Jak Ayame rostla, zjišťovalo se, že její podstata není světlá, její chakra byla Temná. Nikomu ale nedocházelo, proč se dívka chová tak divně, na každém kroku klopýtala, měla odřeniny. Teprve když to rodiče začali řešit, zjistilo se, že je malá Ayame slepá, ale ne od narození. Stalo se tak, když do Ayame zapečetili Temného Anděla. Tím, že v sobě měla Aya ještě chakru ostatních, nepřijala démona dobře a přišla o zrak.
  Dívka dosáhla daného věku a začala tvrdě trénovat i přes svůj handicap. Kvůli slepotě byl k Ayame přidělen přivolaný vlk - Akuma (ďábel), který s ní zůstal dlouho. Spolu s Akumou trénovala dívka spolupráci a naučili se domlouvat, aniž by jim nepřítel rozuměl. Díky Akumovi se Ayame naučila i vnímat chakru, díky tomu se dokázala orientovat částečně i sama. Když šla v šesti letech na akademii, byla považována za zrůdu. Byla slepá, byla z klanu Rayto a měla v sobě Temného Anděla. Děti se k ní nepřibližovaly, ale to ona ani nechtěla.
  Angel se měl stát vůdcem klanu, ale ostatní členové to nechtěli připustit. Nastal onen souboj, po kterém se Angel vytratil. V ten den bylo Ayame osm let a už tak nějak pochopila jeho chování, přesto ho nenáviděla, protože vždy přenášel pozornost na sebe a ona sama byla utlačována.
  Během uplynulého roku Ayame trénovala ještě víc. Na akademii to bylo vidět. Nic se však nezměnilo, děti ji jen z po vzdálí sledovaly. V den jejích narozenin se to ale změnilo. Ayame slavila deváté narozeniny, ale sama, byla na akademii. Do třídy přišel sensei a začal učit, jenže Akuma si všiml, že to není nikdo, kdo by tam měl dříve být. Ayame si toho všimla taky, tento druh chakry neznala. Ten člověk si asi myslíš, že jsme úplný pitomci, napadlo ji a to následně i dopálilo. Ovládl ji démon a vyrazila proti učiteli, který psal na tabuli a útok nečekal. Učitele držela u země a křídly si pomáhala, aby ji nezvednul. Když děti začaly šílet, vtrhnul do třídy jiný učitel a všiml si vetřelce, tentokrát už bez henge. Odvedl ho pryč a díky Ayame byly děti v pořádku. V ten den začala být Aya oblíbená, ale to jí nevyhovovalo. Aby si zachovala respekt jako dříve, zmlátila jednoho vrstevníka do bezvědomí a odešla ze třídy domů.
  Na Ayamin útok se brzy přišlo a ona byla potrestána. Pro změnu ji nenáviděla znovu celá třída, tentokrát už i dospělí. Proto Ayame utekla a začala žít na vlastní pěst ve světě, začala se živit tím, co jí Akuma přinesl, na slepotu nehledě...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Ayame Rayto   Mon Dec 23, 2013 5:33 am

POVOLENÉ!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutoultimate.slovakforum.net
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Ayame Rayto   Mon Dec 23, 2013 5:36 am

Arigato ^.^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yuinkan Kimoj
KAGE
KAGE
avatar

Poèet pøíspìvkù : 233
Join date : 22. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Ayame Rayto   Mon Dec 23, 2013 6:06 am

POVOLENE
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Ayame Rayto   

Návrat nahoru Goto down
 
Ayame Rayto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: