Vitajte
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル

Goto down 
AutorZpráva
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru

Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

PříspěvekPředmět: Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル   Tue Dec 24, 2013 12:55 pm

Hyoton

Hyoton: Hyorou no jutsu- uživatel díky Kekkei Genkai Hyotonu po vytvoření určitých pečetí lze vytvořit ledovec na vykrytí útoků, nebo tak zmrazit nepřítele.   Hitsumaru tuhle techniku vyvinul a dokáže jí používat tak, že z ledu umí vytvořit jakýkoli předmět a s ním také volně pohybovat.
Hyoton: Kokuryuu Boufuusetsu- Uživatel díky Kekkei Genkai živlu Hyotonu z ruky vypustí velkého, dlouhé černého draka, který má velkou nárazovou sílu.
Hyorou Shunshin- Po použití téhle techniky se uživatel přemístí o několik metrů 'záleží na uživateli' a v určité rychlosti. 'také záleží na uživateli'    Při Hyorou shunshin se Hitsumaru rozpadne na několik ledových částiček a objeví se jinde. Je několik druhů Shunshinů...
Hyoton: Haryu Mouko- Z ledu vytvoří tygra, kterého pošle na nepřítele.
Hyoton: Itsukaku Hakuegei- Hyouton: Itsukaku Hakuegei je Ninjutsu technika používaná díky Ledovému elementu. Po vytvoření potřebných ručních pečetí, jedna gigantická rohatá velryba vyrobená z ledu vyskočí z okolního sněhu a padá na soupeře. Přitom drtí okolní krajinu svou hmotností.
Hyoton: Nadare no Okami- Hyouton: Nadare no Okami je Ninjutsu technika používaná díky Ledovému elementu. Po vytvoření potřebných pečetí se vytvoří lavina sněhu, která padá na Hitsumarova soupeře. Vzhledem k tomu, že sníh padá velmi rychle, tak se z něho vytvoří ledoví vlci. Tito vlci mohou plnit Hitsumarovi rozkazy a napadnout jeho soupeře. Dostatečně silný úder může vlky zničit a ti se rozpadnou zpět na sníh.
Hyoton: Souryuu Boufuusetsu- Hyouton: Souryuu Boufuusetsu je Ninjutsu technika používaná díky Ledovému elementu. Po vytvoření potřebných pečetí, Dotou vyšle ze svých rukou dva černé draky na svého soupeře. Draci létají ve vzduchu a jak se rychle proplétají, tak vytváří tmavé tornádo.
Hyoton: Makyou Hyoshou- Toto jutsu je založeno na kekkei genkai. Kolem nepřítele vytvoří ledová zrcadla. Hitsumaru se pohybuje pomocí odrazu zrcadel, a to mu dává téměř rychlost světla. Toto jutsu však spotřebovává hodně čakry, a proto se pohyby velmi rychle zpomalují. Při této rychlosti navíc soupeři vypadají zpomalení, a proto snadno může uniknout jejich úderům.
Hyoton: Temi Toketsu mode 'Hitsumaru no jutsu'- Záleží taky na tom, v jak velký rozsah a pevnost ledu použiju což záleží na vložení čakry.
Po složení pečetí (to snad není podstatný, ale můžu je sem napsat...) začne v okolí poblíž mě klesat teplota níž a trochu se zatemní mlhou. Poté z vlastní mysli všude v okolí dokážu tvořit led přímo už ve vzduchu nebo hned na nepříteli. Led je mnohem tvrdší než ten obyčejný, to také záleží na tom kolik čakry jsem ochoten do toho vložit. Ledem který volně vytvořím dokážu s klidem manipulovat ve vzduchu a přetvarovat ho v jiný útvar. Lze techniku použít také tak, když si jí dopředu připravím, začne být větší zima a pomalu se rozšiřuje i mlha tak prostě při chůzi před sebou vytvořím ledový tunel, ve kterém může být zmražena kopa nepřátel kteří se na mě vrhnou. Každá z mých dalších Hyotonových technik je tu víc účinná. Led je ještě tvrdší a například s ledovým tygrem dokážu lépe a rychleji pohybovat. I můj Fuuton. Po máchnutí vějíře se vytvoří ještě větší vychr (lidově řečeno Very Happy) který na dopadnutí nepřítele zmrzne a ti jsou pak ve velkém ledovci uvězněni. I když po vytvoření ledu v této technice mi ho někdo zničí a ten se roztříští na malé kousky tak i s nimi dokážu manipulovat/levitovat a využít jako sekáčky ne pořezání nepřítele. Techniku vymyslel Hitsumaru a tak jí možná někdy před použitím dotyčným bude představovat jako Hitsumaru no jutsu.
Hyoton: Yuki no Kaze- Technika jehož rank bude buď B nebo A (to aď rozhodne admin, ale já myslím že je to spíš na úrovni B) není tak složita, takže bych jí mohl bez problému použít i několikrát denně. Také bych jí mohl použít bez pečetí. Takže když si někdy usmyslím, že jí chci použít, tak se nadechnu ale to není nutné a pak vydechnu a na nepřítele se vane normální rychlostí větru studený vánek s vločkami. Ale jakmile přijde do kontaktu se zasaženým bodem, například hlavou tak vánkem nepříteli úplně zmrzne obličej což není příjemné. Účinek by byl takový, že by protivník s ledem chvíli zápasil na sdělání ledu ze svého obličeje, možná by zazmatkoval protože by se bál že by se udusil, také by to velmi chladilo a přinejmenším by neviděl. Příklad použití: *Hitsumaru je zraněn a jeho nepřítel ho chytí pod krkem a vrazí s ním o strom. Už se připravuje na poslední zásah, ale v tom Hitsumaru na něj vydechne sněžný vánek, zmrazí mu obličej a dostane možnost k obraně.*  


Fuuton  

Kaze Bunshin: K téhle technice ja zapotřebí živlu Fuutonu. Kaze bunshin- Větrný klon vytvoří před uživatelem jeho větrnou napodobeninu. Klon je z vířícího vítru a proto ho nejde pořádně rozeznat a nejde ho poznat ve tváři. Klon je jen na nějakou dobu, potom se rozplyne. Je jen pro zaměstnání protivníka, pro žádnou jinou práci není vhodný. Klon jelikož je z vítru umí se vznášet a je rychlý. Když přijde do kontaktu s lidskou kůží tak ho rychle vířící vítr začně "sekat". Je to asi jako při Rasenganu, ale né tak silné a když se do něj už jakýmkoliv zbůsobem osoba zaboří hlavu tak nepopadne dech.
-pomocí vějíře-
Dai Kamaitachi- Toto jutsu se používá se speciálním ninja vějířem. Čím víc je vějíř rozevřený, tím větší destrukci to provede. Technika je schopná porazit i několik stromů v blízkosti uživatele.
Kamaitachi- je slabší verze Dai Kamaitachi.
Fuuton: Tatsu no Ooshigoto- vyzvednu vějíř nad hlavu,mraky zčernají, probleskne tam pár blesků a mraky se potom zase stáhnou a z oblohy se snese větrný vír na nepřítele.
Fuuton: Habaitetsu no jutsu- uživatel z vějíře sešle špatně vidný vítr. Je to jen vítr, který nejde vidět. Jen prach, který v rychlosti rozdmýcha. Vítr když se přiblíží k protivníku a přijde ke stiku z jeho tělem tak se kolem něj nečekaně vyytvoří vír, který ho drtí, seká a dusí.


Suiton

Suiton: Mizu Rappa- po pečetí s živlem Suiton zešlu z pusy poměrně velkou vlnu vody. Záleží na uživateli.
Mizu Bunshin- vytvoří klony kteří se musí držet blízko uživatele a i tak jsou několika násobně slabší. Po nárazu něčeho rychlého, ostrého, špičatého či silného se klon rozteče.
Suiton: Suryuudan no jutsu- technika s více jak 5Oti pečetěmi vytvoří draka, který se vynoří z vody a zaútočí na nepřítele.


Kuchiyose

NÁZEV: KAMATARI
FOTOGRAGIE:
POPIS: Kamatari je bilá lasice. Má zelenou pásku přes levé oko. Nosí černé kimono ale má červené okraje. Kimono je na hřbetě Kamatari zavázané. Kamatari má při sobě kosu, která je větší než ona sama a drží je předními končetiny/tlapky. Čepel zbraně dosahuje až za zohlý ocásek. Sama čepel je tak zohlá, že od ocásku dosahuje až ke Kamatariinu krčku. Kosa na uchypovací straně má zlatou rolničku. Meiz Kamatari se vznáši ještě dvě malé kosy ale ve zmenšené formě obalenou hustou modravou čakrou. Podél jedné strany se vedle Kamatari ještě vznáší malý lampion, který je taktéž obalen hustou čakrou.
K přivolání je nutno přetřít svojí vlastní krev ze přední strany vějíře přes tři kruhy.
TECHNIKY: Kuchiyose: Kirikiri mai- Svojí vlastní krev protřu podél vějíře a tím přivolám něco jako Kamatari s kosou která letí podél silného větru který sám vytvoří a protivník by měl mít těžká zranění. Technikou lze porazit o několik stromů nebo i tvrdé skály.

NÁZEV: KUROFUU
FOROGRAFIE-
POPIS: Kurofuu je o proti drobné Kamatari větší a silnější. Když se postaví na čtyři tak je délkově velký asi jako metr a půl, takže je i možné se na něm svést ^,^ Celý je černý a má stejný ale větší kimono než Kamatari-černé. Místo červených okrajů na kimonu jsou okraje zlaté, což na něm trochu vyniká a také jeho průzračné bělmo v oku. Ve stisku zubů si drží dvojitou kosu z dvěma čepeli. Kurofuu má v tlamě zakouslou uchypovací proszřední stranu a zbraň jí tedy vede z pusy. Na obou stránách jsou ostré čepele.
K jejímu přivolání jeho přivolání je potřeba protřít vlastní krví přední stranu vějíře přes všech pět kruhů.
TECHNIKY: Kuchiyose: Dai Kirikiri Mai- Vylepšěná a silnější forma obyčejné KiriKiri Mai.

NÁZEV: KAZE NO KAMI-SAMA(Bůh větru)
FOTOGRAFIE:
POPIS: Bůh větru vypadá velmi zvláštně. Má sklony ke člověku, ale vypadá více méně jako démon. Je to ale bůh větru, takže je trochu očekávané že bude vypadat nějak takhle. Celý je světlě šedý a má velké svaly. Oblečen je jen zástěrou přes pas a sanály. Jeho obličej může někomu i nahánět strach.Jediný zbůsob jak lze Boha větru přivolat je, že si ultimátní pěti-kruhy vějíř otočíme a na zadní stranu přetřeme krev podél celého vějíře který má 180°.
TECHNIKY: Kaze Chimei-Tekina Nami no Kami (Smrtící vlna Boha větru.) Tato technika je velmi náročná a kromě Boha větru by jí neměl nikdo dokázat. Po přivolání Boha větru se snese nad uživatele (umí létat) a pak silně roztáhne pažemi. V ten moment sse od něho všechno začne ničit obrovskou sílou Boha větru. Tato technika asi nejblíže připomíná Shinra Tensei jehož uživatelé musí mít Rinnegan. Nevýhoda techniky je, že jestli jsou poblíž Boha a uživatele spojenci nebo cenné věci (domy, nebo prostě vesnice) tak by technika neměla být použita. Kage Chimei-Tekina Nami no Kami je asi stejně tak silná jako Shinra Tensei, ale oproti Shinra Tensei jí nelze používat po pouhých dvou vteřinách! O požádání Boha větru o vytvoření této maximálně destrukční technice vyžaduje trpělivost a tak jí můžu používat jednou za _____. (Za jak dlouho ať určí Admin Smile-jestli jí tedy budu mít povolenou- Je to dost OP.)

-přivolání zbraní-
Kuchiyose: Takimaze vějiř, s ptěi fialovými kruhy které jsou od sebe na bílém plátně na vějíři asi 15 cm.
Kuchiyose: Saie
Chakura

Hanken Chakura- (Záměna čakry) technika, podobná jako Shintenshin no jutsu, ale rozdíl je v tom že kromě mysli přeměním čakru. Na někoho zamířím znakem který udělám z prstů namířím na osobu a přenesu tak čakru. Nemusí, nebo spíš ani nejde všechna. Maximálně 50% a ale je možné že si z protivníka vezmu víc a ám míň, nebo naopak to jde využít i pro společníky kterým vypůjčím svou čakru které mám hodně a vezmu si za to málo.
Chakuradorein- (Vypouštění čakry) Uživatel vypustí ze svého těla čakru a s ní pak dělá další věci...
Sakuryaku: Chakura no mugen no ryo- (Lest: Nekonečné množství čakry) Jde o techniku ve které se používá čistě jen čakra. Uživatel vypustí ze svého těla čakru ale dokáže jí tak rozdělit, že to vypadá jako by jí měl téměř nekonečno. Je to ale jen lest na vystrašení protivníka, který by se měl zaleknout když uvidí velké množství čakry.
Sakuryaku: Chakura no imo no akuma- (Lest: Čakra v barvě démona) Je to technika zapoužití čakry. Uživatel vypustí čakru ze svého těla technikou a potom jí touhle technikou zbarví do jakékoli barvy, například to čeré, fialové a tmavě modré aby si protivník myslel že uživatel má neuvěřitelně temnou čakru. Barvy mohou být i jiné.
Kosoku daunrodochakura- (Rychlé stáhnutí čakry) Uživatel poté co ze svého těla vypustí čakru a zjistí že je to riskantní nebo nebo mu jí někdo vysává tak jí takticky všechno vrátí zpět do svého těla.
Buki n chakura no sakusei- (Čakrové tvoření zbraní.) Po vypuštění vlastní čakry z těla je díky tomuto jutsu libo vytvořit jakýkoli tvar který se bude ale i tak vlnět a je možné s ním zaútočit.


POUŽÍVÁNÍ ZBRANÍ ZA POMOCÍ ČAKRY A ELEMENTŮ

Sai no chakura tsutsuma yoso- Saie, obalím čakrou a nebo živlem jako to dělával Asuma.
Chakra- na saiích se vytvoří ostrá čakra která je obaluje. Při vyší úrovni se saie vezmu tak, že vydlice se špičkami si otočím a mám je podél rukou a čakra  vystoupne ještě dál než končí špičky zbraní, takže se čakra prodlouží jako u Asumy. Dá se kimbinovat s vodou, vítrem i ledem.
Kaze- útok se saiemi zkombinuji s elementární čakrou Fuutonu a ostří na saiích se zvětší. Dá se kombinovat s čakrou a vodou.
MIzu- útok se saiemi zkombinuju s vodou a saie pokryje lehká vrstva vody, která nezteče a ani nemá žádnou destrukci sama o sobě. Ale když z dálky saiemi máchnu, tak z nich vystřeli vlna. Dá se kombinovat s čakrou a vítrem.
Aisu- Kolem saiích se zamlží a po styku s nepřítelem nebo nějakým povrcehm po udeření nechá na objekktu nebo oběti ledovec. Dá se kombinovat s čakrou, ale je i možné pomokřit protivníka vodou, poté ho lehce zmrazím ledem a nakonec rozseknu vítrem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル   Tue Dec 24, 2013 9:50 pm

POVOLENÉ
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru

Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル   Tue Dec 24, 2013 10:51 pm

Kolik je mi dostupno bodů?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル   Tue Dec 24, 2013 10:55 pm

podle toho jaky si rank nukkenina
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru

Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル   Tue Dec 24, 2013 10:56 pm

Nevím, tak něco mezi A-S možná ? Suspect
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル   Tue Dec 24, 2013 10:57 pm

jestli S tak ako Kage jestli A tak Anbu rozhodni se nebo si dej neco medzi Smile
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru

Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

PříspěvekPředmět: Re: Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル   Tue Dec 24, 2013 11:02 pm

Síla - 4
Chakra - 6
Rychlost - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - / 1,5
Ninjutsu - 6
Kenjutsu- 5

Tak jo, mělo by tam být přesně něco mezi Jouninem, Anbu a Senninem a Kagem. 32,5 bodů.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル   Tue Dec 24, 2013 11:03 pm

okej maš povolené aj body možeš hrať Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル   

Návrat nahoru Goto down
 
Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba techník-
Přejdi na: