Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Menma

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Menma

Menma


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 12. 13

Menma                                              Empty
PříspěvekPředmět: Menma    Menma                                              I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:42 pm

Jméno: Menma
Pohlaví: Muž 
Věk: 16
Vesnice : Potulný ninja(NEUTRAL)
Hodnost: Potulný ninja(NEUTRAL)
Sensei: Ještě se uvidí
Klan: Uchiha (Vím že už jsou dva Uchihové, ale jsem genin... Vadit by to snad nemělo..)
Názov Kekkei Genkai: Sharingan
Povaha: Náladový, občas milý, rád holky a rámen, nemá rád namachrované lidi a přetvářky.
Vzhled : (viz obrázek)
Podstata: Katon a Raiton
Po čase naleznu - MS(Podstata)
Životopis: Jeho otec(Uchiha) a matka(Namikaze) se seznámili když jeho otec byl v matčině vesnici při obchodní cestě. Na první pohled se do ní zamiloval a chtěl se sní seznámit, avšak nemohl, protože musel pokračovat ve své cestě. Slibil si že se vrátí do téhle vesnice a seznámí se s ženou která se mu líbila. Když už si udělal pár měsíců volno namířil si to do daleké vesnice. Když tam došel hledal ji dlouho a nemohl ji nikde najít. OD místního vůdce se dozvěděl že byla prodána do otroctví, vyprosil vůdce aby mu prozradil jak se jmenují ti co ji koupili. Když es to dozvěděl vydal se je hledat. Když je našel začal snimi smlouvat o ceně té ženy. Usmlouval to, ale díky tomu přišel téměř o celé mění co měl… né že by bylo malé. Dostal tedy tu ženu za svůj majetek a ihned ji daroval volnost aby už nemusela plnit něčí rozkazy a nechovali se k ní jako k otrokovi. Po té se společně vzali a usadily v zemi ohně.
Narodil jsem se ve velmi chudé rodině Uchihů... Bydleli jsme v jedné malé vesnici v ohnivé zemi, kde jsem vyrůstal společně se svým starším bratrem. Ve třích měsících my umřel otec měli jsme to těžký bratr musel odjet do vesnice skryté v listí, aby uživil rodinu vždycky poštou posílal peníze v sedmi my umřela matka otevřel jsem sharingan prvního levlu. Bratr si pro mě přijel a odstěhovali jsme se do Konohy kde jsem musel pracovat pro vesnici. V osmi jsem se rozhodl jít na akademii jako můj starší bratr byl chuunin a dělal mise. Na akademii jsem nebyl nejlepší ale ani nejhorší šlo to v pohodě naučil jsem se tam spoustu zakladních technik. Jak šel čas tak se blížila konečná zkouška na akademii, kde jsme se všeci měli stát genini tak jsem byl schopen ovládnout sharingan druhého levlu který my při zkouškách hodně pomohl.Ve dvanácti jsem udělal zkoušku na akademii tak s tou radostí jsem se učil Katon techniky a zjistil jsem že dokážu ovládat i Raiton. Ale vše nebylo v pohodě nikoho jsem neměl Matku,otce ani bratra který zabil svého nejlepšího přítele a utekl s vesnice.Byl jsem strašně smutný nevěděl jsem co mám dělat... Tak jednou ke mě přišel jeden muž byl to můj bývalí Sensei řekl my "Bude to v pohodě teď buď lepší než tvůj bratr a staň se lepším shinobim v Konoze než byl on." Jak to řekl tak mě to uklidnilo tak jsem trénoval dál své jutsu a snažil se být nejlepší ze všech shinobi ve své vesnici. Jednou jsem šel za Hokagem jestli nemá nějaké mise a ze smutnou zprávou jsem se dozvěděl že můj bratr je mrtev v očích se my objevila nenávist a otevřel jsem sharingan třetího levlu jeho tělo my dali. Jeden se silnějších uchihů my řekl ať si jeho oči schovám že je budu potřebovat.. Moc se my to nechtělo ale udělal jsem to a schoval jsem jeho oči.. Jeho tělo jsem zahrabal vedle domu kde bydlel spolu se mnou. Měl důstojný pohřeb. Moc jsem se s tím nechtěl smířit. Jeho smrt byla pro mě veliká ztráta.
Velmi dlouho poté jsem začal hledat ninju který by mě mohl trénovat. Tak jsem našel Sasuke Uchihu který mi prvně nevěřil ale začal jsem za ním pořád dolézat až nakonec mě začal učit techniky a styl boje. Ne za dlouho jsem se seznámil ze Orochimarem, který mi dal prokletou pečeť. Prokletou pečeť jsem se naučil ovládat dost dobře, že když jsem ji měl tak jsem proti Kekkei Genkai měl větší odolnost než proti normálním jutsu. Orochimaru mě naučil jeho techniky s hadmi, takže jsem uměl Hebi klon, po té mě naučil o jedech jak je zneškodnit či vyrobit. Strašně mě to štvalo až nakonec se mi dala na level 2. Prokletá pečeť byla stejná jak ta Sasukeho. Sasuke mi dal jeho meč Kusanagi, který jsem se naučil plně ovládat. Dál jsem trénoval kenjutsu tak i taijutsu, ninjutsu. Všechny Sasukeho Chidori mě naučil, po té jeho triky s dráty a Katon techniky. Sasuke jednoho dne odešel a po té jsem ho už neviděl. Totéž se stalo i s Orochimarem, který mi po něm zanechal jen jeho Kuchiyose a Sasukeho taky. Po té jsem s oběma zvířaty podepsal smlouvu a naučil se je přivolávat. Byla to hračka až na hady kteří mě moc nerespektovali tak jsem jim ukázal proč mě mají respektovat. Po dlouhém tréninku mimo vesnici se konečně vracím zpátky, ale pořád jako genin který je na velké úrovni. Sharingan byla jeho specialita jeho pohyby úplně splynuli s sharinganem. Po té zjistím že mě do Konohy nepříjmou tak se stanu tulákem. 


Naposledy upravil Menma dne Tue Dec 24, 2013 2:38 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Menma                                              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menma    Menma                                              I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:34 pm

Ahoj, nó tak, já bych ti to klidně povolil, ale né v konoze xD.
Protože když si odešel trénovat se sasukem - Který byl značen za nukenina, myslím že ty bys byl označen tady-
Takže nukenin, nebo jinej klan.
Návrat nahoru Goto down
Menma

Menma


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 12. 13

Menma                                              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menma    Menma                                              I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:36 pm

Okay to beru!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menma                                              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menma    Menma                                              I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:18 pm

podľa mna Uchiha takže ini klan za mňa NEPOVOLENE je to čisto jasne v pravidlách...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Menma                                              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menma    Menma                                              I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Menma
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: