Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Iwagakure

Goto down 
+4
Alex Hyakishi
Hiroto Yamashi
Angel Nakazawa
Nomi Ryushi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 10:59 am

Ehhmmm..... Tak napadá mě jedno místo. Je tam krásně a je to také nejhezčí místo z Iwy. *Ruku nepouští a dál ji drží.* Tak pojďme. Ukáži ti to místo. *Usměje se na ni a pomaličku jde.* (směr. Údolí)
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 11:01 am

Tak jo *pomaly idem s tebou*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 11:04 am

(https://narutoultimate.slovakforum.net/t89-udoli-kakusareta-rakuen-mensi-tavernicka
Promiň. Ten obrázek byl moc velký. Musím to tam upravit Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:24 am

*prechádzam sa po uliciach.. nakoniec sa rozhodnem ísť za kagem..*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 6:58 am

*vyjdem do ulíc.. neviem čo robiť, tak idem aspoň trochu skontrolovať vesnicu*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 7:23 am

*prejdem popritom cez ulice*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 15, 2014 7:08 am

*nakoniec sa vratim od hlavnej brany naspat k Nomimu*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 7:57 am

*prejdem pokojne ulicami ale stále sa mi niečo nepáči*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 7:58 am

*zacítim niečo vo vzduchu..* Prišli! *zavrčí Gobi..* Poďme spraviť s nimi poriadok.. *poviem si pre seba, otočím sa a idem k bráne odkiaľ cítim chakru*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 8:47 am

*vojdem sem.. nakoniec sa rozhodnem že počkám.. vyskočím na strechu, kde si sadnem a meditujem.. vďaka chakre, čo som dala Sarugatovi, ho môžem trochu stopovať..*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 9:54 am

Vejdu bránou do vesnice a jsem v ní poprvé tak se tu rozhlížím. Kus od brány si povšimnu té dívky která něco měla a vybavovala se s tou osobou. Mám jí na očích, ale aby to nevypadalo jako že jí sleduju tak si tak chodím z místa asi 10-ti metrů tam a zpět a dávám pozor aby někam neodešla.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 9:55 am

*zaňuchám nejakú ďalšiu chakru, ktorá je celkom veľká..pozriem rovno na neho, aby som dala najavo, že už o ňom dávno viem*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 9:58 am

V momentě kdy se na ní zase spětně podívám, má i ona na mě upřený zrak tak rychle mihnu a dívám se jinam. Neví kdo jsem. Řeknu si pro sebe v hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 9:59 am

*pozerám stále na neho, hoci sa mi on vyhýba zrakom..*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:01 am

Od chvíle co se na mě podívala chvilku jen chodím a nedívám se na ní, pak se ale na ní znova otočím a ona má na mě stále upřený zrak. Už neuhýbám, protože je to stejně nápadné a trapné, takže dělám pár kroků a přitom se na ní dívám.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:03 am

*nasledujem ho stále zrakom, keď sa na mňa konečne pozrie, zjavia sa mi nachvíľu Gobiho oči..ale bol to iba okamih, potom len na neho upieram zrak*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:05 am

Uvidím změny jejich očí a poté silnějí mrknu tak, že ztlačím horní víčko s dolním___ (nevím xD) otočím se zase a nedívám se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:07 am

*keď sa na mňa nepozerá, pomaly sa postavím, rozbehnem hrozne potichu, takže to vyzerá akoby som sa premiestnila za neho.. som za ním* Čo tu chceš? *zavrčím na neho*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:09 am

Když jí ucítím a usylším za sebou tak se zastavím. Neotačím se na ní a chívli mlčím a tím tomu dodávám napjetí. (xD) Nic moc.. Odpovím jí nekonkrétně.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:11 am

Odporúčam ti radšej povedať, čo si zač a čo tu chceš *vrčím ďalej a snažím sa ovládať menšie Gobiho besnenie*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:13 am

Opravdu miluju otázku 'Kdo jsi? Co jsi zač?' No asi jsem člověk.. ne?
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:14 am

Ha a ja som tancujúci vlk nie? *založím si ruky vbok..* Len normálne odpovedz a nič sa ti nestane, to je také ťažké ľudia? *facepalm*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:17 am

Otočím se na tebe. A co chceš ode mne slyšet? Nemusí to být pravda, nemuším mi ani věiřt. Možná je zbytečné se tu o tom bavit.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:18 am

Ja zistím, či klameš alebo hovoríš pravdu.. *znovu sa mi zablysnú Gobiho oči..* Pre mňa to nie je náročné..
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:21 am

Tak to ti ani nemusím nic říkat.. ty si to nějak zjistíš. Řeknu jí. A kdo jiśi ty ? Schválně se jí na to zeptám.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Iwagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Iwagakure   Ulice Iwagakure - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Iwagakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nemocnice Iwagakure
» Ulice Kumo
» ulice suny
» Ulice Kirigakure
» Ulice Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: