Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Restaurace Ishi no Ishi

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:04 am

Prečo nepožiadate iného ANBU než mňa? *poškriabem sa po hlave*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:09 am

Nikoho jiného nemám Alex.. A navíc radši to svěřím tobě než jiným ANBU. Spoléhám na tebe a na to, že chceš tuhle vesnici chránit. *Upije si a vezme si několik kousků shushi.*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:12 am

Ts *zahryznem si do pery a poškrabem sa po hlave..* Ja neviem.. áno chcem chrániť vesnicu.. len proste neviem, či to mám prijať..
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:29 am

Co ti brání ? Budeš pod ochranou a jenom za mě budeš zaskakovat kdyby něco. *Usměje se.* Potřebuji s tímhle pomoci, protože teď hodně nebudu ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:30 am

Kvôli Angel, hádam správne? *opýtam sa a odpijem si zo saké..* Stále neovládla démona?
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:35 am

*Trochu se zastydí.* Hrozně bych rád, ale to není ten důvod... Sice démona nezvládla s tím ji ještě pomohu, ale také jde o to, že budu hledat přeživší z mého klanu... Protože kdybych zanedbával povinnosti kageho kvůli dívce, tak by mi ten titul byl k ničemu.. Rád s ní trávím čas, ale mé důvody jsou mnohem složitější. Takže přijímáš to nebo ne ? *Podívá se na ni a pak do sebe hodí pohárek saké.*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:37 am

*poškrabem sa po hlave..* Pod podmienkou, že Angel pomôžem ja ovládnuť jej démona.. sama som jinchuuriky a v sebe mám Gobiho.. *pozriem na neho* Potom to prijmem
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:45 am

Budu rád za takovou pomoc... Ale prosím tě.. Dej bacha na Hirota... Docela se kolem ní motá.. Každopádně děkuji za všechno.. Až to vše přestane, opět se budu snažit být tady. *Dopije flašku, tak načne další a nabídne, že nalije i jí.*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:46 am

Prečo na Hirota? Žiarliš? *zasmejem sa potichu a napijem sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:51 am

Já nemám důvod na nikoho žárlit. *Trochu se urazí a pak se na ni podívá.* Jen mi vadí, že se okolo ní tak motá a to je vše.Radši povídej, zda tě netrápí ještě něco. *Nalije si z druhé flašky a vypije.*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:52 am

Mňa netrápi vôbec nič.. *uškrniem sa* Len ma proste zarazilo a nasralo, že Akatsuki, idú zase po mne *myknem plecom..* Ale no ták, Nomi, priznaj sa, žiarliš.. *zasmejem sa a napijem sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 4:58 am

Já na nikoho nežárlím.... *Vykřikne.* Ani nemám proč.... Jen mi někdy přijde, že je mi to proti srsti. *Chvíli kouká do prázdna a je tiše. Pak se napije.* A mladé dámy by se takto vyjadřovat neměli Alex.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:00 am

Už dávno nie som mladá dáma, Nomi.. *poviem chladne..potom sa zase usmejem* To, že je ti to proti srsti, znamená že žiarliš a nevybuchuj tu.. priťahuješ zbytočnú pozornosť *uškŕňam sa a napijem sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:08 am

No a co ? Tady ten stůl je naprosto odloučený ode všech a navíc je tu skutečná stěna. *Usměje se.* A nežárlím, páč nemám důvod.. Myslím si, že Angel by mě neopustila jen tak.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:10 am

Je srandovné ako si môže byť človek tým istý, že ho nikdy neopustí.. *zákerne sa uškrniem* Hovorím ti rovno, to že žiarliš je dobre, znamená to, že ju miluješ.. a tým pádom ti akoby zostane.. *pokrčím plecami a odpijem si*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:14 am

Hmmm... Překvapuje mě, že zrovna ty něco takového říkáš... Byla jsi snad někdy zamilovaná ? *Podívá se na ni zvídavým pohledem a s úšklebkem.*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:15 am

Eeech.. *pozriem na neho a slabo sa začervenám..* Nijak extrémne asi nie.. teda o tom neviem.. *zmĺknem* Ja len pozorujem ľudí, preto dokážem niečo také vysloviť
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:19 am

Povídej.. Nakousla si to... Kdo to je ? No.. Povídej *hetsuje ji k tomu, aby to řekla a nalije ji další skleničku.* Pozorování lidí.. Tsa ! To určitě..
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:25 am

Však pozorovanie, myslíš, že ja by som mohla niekoho mať? *zasmejem sa, potom sa zasním..* To bolo dávno, a ten už ani nie je medzi nami..Môžem len povedať že sa mi, len páčil.. neviem či som do neho bola zamilovaná *uškrniem sa a odpijem si*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:29 am

No dobrá... Jen aby.. *Trochu si rejpne a napije se. Protože je zvyklý, tak jen dostane trochu červeně do tváře.* Ehmmm.. Asi jsme to trošku přehnali co ? *řeknu už s menší artikulací.*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:32 am

Nezabudni, ja sa opiť nedokážem narozdiel od teba *vyplazím mu jazyk a znova sa napijem.. naozaj nie je na mne nič badať*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:34 am

To bych se hádal Alex... Už začínáš taky chytat červeň. *Usměje se.* Navíc.. Už jsem aspoň 3 roky nepil.. Nebyl čas a narozeniny nemám s kým trávit...
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:36 am

No.. ja pijem každý večer.. trochu to pomáha.. *uškrniem sa* No tak slabá červeň.. ale neopijem sa na mol
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:41 am

Já nejsem na mol.. Až uvidím dvojmo, dám ti vědět.. *Usměje se a pak se optá.* Dáš si ještě něco ?
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 5:44 am

No na mol, nie som ani ja.. *zasmejem sa a potom sa zamyslím..* Nie, myslím, že už nie
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Restaurace Ishi no Ishi
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: