Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ichigo Nara

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ichigo Nara                   Empty
PříspěvekPředmět: Ichigo Nara    Ichigo Nara                   I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 6:01 am

Jméno :Ichigo Nara
pohlaví:muž
Věk:14
vesnice:Konoha
Hodnost:Chunin
Sensei:Shikamaru,Temari(z naruta ktorá bola z Suny hádam viete Very Happy Smile )
Klan:Nara a neznámy
Kekkei Genkai:Moc sa o mojom kekkei genkai nevielen ja viem čo je to za kekkei genkai a to bude moje malé tajomstvo potom ho dám do tvorby techník Smile plus tiene no Kage hádam viete čo myslím
Povaha:Dosť chladná,ale má city.Bojovná,ale vždy unudená.Jednoducho tajomná.
Vzhled : niečo ako Sasuke v Road to Ninja
Podstata:Kage(KG),raiton,fuuton

Životopis: Ahoj volám sa Ichigo Nara a toto je moj príbeh:Narodil som sa Shikamaruovy a Temari.Získal som trošku zvláštne KG no nie získal alebo o tom napíšem potom no najprv som mal ako KG Kage(klan Nara).Temari ako moja matka my úpila menší vejár na fuuton ninjutsu.Žil som v Konohe a trénoval som s Shikamaruom a Temari.Raz ma uniesol Orochimaru a robil na mne pokusy.Stihol len jeden a dal do mňa neznámu krv no krv neznámeho klanu a aj bunky.Dá sa povedať že ma urobil odrodou neznámeho klanu a klanu Nara.Tieto bunky sa spojily z mojímy bunkami klanu Nara.Orochimaru ma ešte neučil techniku Sanju Rashuumon,ale to je stranou.Dokázal násilne vyrobiť nové Kekkei Genkai.Moja matka ma prišla z Narutom zachrániť.Moja matka zomrela a Naruto ma zachránil a odviedol do nemocnice.Tam som ležal asi štyri roky v bezvedomý.Nakoniec som sa dokázal prebrať a vedel som,že moja matka zomrela.Na moje trináste narodeniny my dal Shikamaru vejár mojej matky.Vedel som len málo techník s vejárom a môj otec ma trénoval chvíľku techniky klanu a potom záhadne zmizol.Od vtedy som dosť tajomný a prihlásil som sa na chuninské skúšky.Tie som prešiel a teraz som chuninom v Konohe.
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ichigo Nara                   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichigo Nara    Ichigo Nara                   I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 8:25 am

No .. Je to v pořádku akorát se mi nelibi 2 kg
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ichigo Nara                   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichigo Nara    Ichigo Nara                   I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 8:41 am

ale to bude take ze len raz za asi dajme tomu dva tyzdne pouzijem
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sponsored content





Ichigo Nara                   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichigo Nara    Ichigo Nara                   I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ichigo Nara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ichigo Senju
» Uzumaki Ichigo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: