Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hitsumaru - upřesnění Hanken Chakury

Goto down 
AutorZpráva
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hitsumaru - upřesnění Hanken Chakury Empty
PříspěvekPředmět: Hitsumaru - upřesnění Hanken Chakury   Hitsumaru - upřesnění Hanken Chakury I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 10:39 pm

Hanken Chakura- (Záměna čakry) technika, podobná jako Shintenshin no jutsu, ale rozdíl je v tom že kromě mysli přeměním čakru. Na někoho zamířím znakem který udělám z prstů namířím na osobu a přenesu tak čakru. Nemusí, nebo spíš ani nejde všechna. Maximálně 50% ale je možné že si z protivníka vezmu víc a dám míň, nebo naopak to jde využít i pro společníky kterým vypůjčím svou čakru které mám hodně a vezmu si za to málo.

Kdybych někomu sebral čakru, tak je logické že bych dokázal používat to, co uměl užovatel té čakry. Ale to by bylo opravdu nefér a OP. Já bych protivníkovi vzal 49% čakry a dal bych mu ze svojí jen 1% čakry. Tak mě napadlo, že bych uměl dva systémy.
První, že bych mohl protivníkovi ukrást i 49% čakry a dal mu za to ze svojí jen 1%, ale měl bych jen čakru navíc. Nedokázal bych používat jeho techniky.
Druhý systém, protivníkovi bych sebral 50% čakry a dal mu rovněž tak ze svojí částky 50% čakry a obě dvě strany by mohli z poloviny používat své jutsu a z poloviny i protivníka.
Ukradená čakra není taková, že bych jí měl já, nebo protivník navždy jako Madara Hashiramovu, ale jen dočasně buď do vyplítvání, nebo třeba krátky jednodenní limit bez používání.

Žádám o vyjádření adminů.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hitsumaru - upřesnění Hanken Chakury Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitsumaru - upřesnění Hanken Chakury   Hitsumaru - upřesnění Hanken Chakury I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 2:55 am

Hm tak dobre ale nemožeš používať ocne techniky je ukradnes chakru iba pecatne Povolene
Návrat nahoru Goto down
 
Hitsumaru - upřesnění Hanken Chakury
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hitsumaru ヒツ-チャン
» Hitsumaru*
» Shirayukihime no Hitsumaru シラズキヒメノヒツマル

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba techník-
Přejdi na: