Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lesy v údoli konca

Goto down 
+5
Angel
Hiroto Yamashi
Temari
Namine
Nomi Ryushi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:43 am

Angel *odpoví ji a stále nechápe co tu valí*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:44 am

*povzdychnem si podráždene..* Však tie krídla mám na mysli, jedno čierne- démon, jedno biele- anjel.. čomu stále nechápeš, pako? *zaprskám a napijem sa..*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:45 am

neříkej mi pako, ne křídla jsou KG mého klanu *řekne*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:46 am

A to ja mám ako vedieť há? Keď mi nič nepovieš *nakloním sa k nemu, stále zo mňa nepáchne alkohol..* To je akoby som mala teraz 5 chvostov za sebou a povedala, však to je len Gobi..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:47 am

*nechápavě ji sleduj* "asi se musím opít abych jí rozuměl" *pomyslí si*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:49 am

*zvesím hlavu dole a povzdychnem si..* Sakrááá! Prečo sa nikdy poriadne neopijem?! *zavrčím, fľašku položím na zem a ľahnem si.. pozerám na oblohu..* Je to otrava byť.. *posledné slovo už nevyslovím*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:50 am

být?*zeptá se a lehne si též, ale tak aby měl hlavu na jejím břichu, když už ho vytáhla ze stromu použije ji jako polštář*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:51 am

hej! *poviem keĎ si na mňa ľahne, ale vykašlem sa na to..* byť ničím *odvrknem..*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:52 am

každý je něčím *řekne* netrucuj, ked usneš zakreji tě aby si byla v teple
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:54 am

ugh,... a to chceš ako dokázať? ja zatiaľ premenu neviem aby mi bolo teplo a ty nemáš deku.. *poviem pobavene..zívnem si.*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:56 am

hmm *lehne si vedle tebe celkem těsně* lehhni si blíž ale neboj se
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:57 am

uhm.. *spravím to čo mi povedal a pritiahnem sa tesnejšie k nemu*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:59 am

*oběví se mi křídla a zabalím nás do nich, jelikož sou s peří je pod nimi teplo*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 10:01 am

zaujímavé.. *pousmejem sa, potom ma zrazu zatne, hoci som moc nepila.. tisnem s k Angelovi a po tvári mi tečú slzy..* Ren.. *šepnem zo sna, potom sa upokojím a pokojne spím*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 10:03 am

*když vidím její slzy a jak vyslovuje jněčí jméno.. tak mi dojde že to bude někdo blízký kdo nedávno zemřel a tak tě obejmu a pevněji si tě přitisknu tak abych vpodstatě měl tvůj obličej zabořen v mé hrudi a dívám se do noci, doufám že ti to nějak jako utěšení pomůže i přez to že spíš*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:46 pm

*povzdechnu si a čekám až se vzbudí*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:10 pm

*pomrvím sa, znovu mi výjde slza, zrazu sa prudko zobudím a odtiahnem sa od Angela*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:24 pm

Hah *leknu se a odkreji té*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:25 pm

*rýchlo sa zorientujem kde som.. posadím sa a prehrabnem si prstami vlasy..* Sakra zase.. *pozriem na Angela..* ech.. prepáč, ak som ťa vystrašila..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:42 pm

Pořádku *odpoví a posadí se* co zase?
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:46 pm

*trochu sa stiahnem..* Nočné mory.. *šepnem potichu*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:51 pm

Můžu se na něco zeptat alex?
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:53 pm

Ehm.. no dobre, môžeš *prikývnem*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:55 pm

Kdo je ren? Několikrát si to jméno vyslovila a plakala i *řeknu mile* ale pochopím kdyŽ o tom nebudeš chtít mluvit*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 9:57 pm

*do očí sa mi nahrnú slzy a schúlim sa..* Bol mi skoro ako otec.. bol bývalí jinchuuriky *potiahnem nosom* Keď mi zomreli rodičia, tak sa o mňa staral..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesy v údoli konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesy v údoli konca
Návrat nahoru 
Strana 7 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Lesy v Okolí
» Jazero v údoli konca
» Údolí Kakusareta Rakuen + menší tavernička.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: