Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná miestnosť

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 1:39 pm

Jo... třeba bych šel i sám. Ale říkal jsi, že co se k vám přidám řekneš mi co s ním a dalšími jakou jsou oni děláte..?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 1:41 pm

takže každý človek s takouto chakrou je nebezpečný pro nás a proto je musíme doslova vytahnout s jejich tela a uveznit do jedné sochy a tohle chceme udelat se všema *povie a zasmeje sa* ale upozornuji te neutoč na Hokage s toú ma Itami-sama své plani jo ? *povie Deidara*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 1:48 pm

Jo, chápu. Odkývnu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 1:49 pm

ale nepodcenuj tych demonov majú ovela vyššiu chakru než normalne len ťa upozornujem *povie a dá si ruky na hruď* ale umení je i tak výbuch
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 1:52 pm

Čakra není vše... Nebo jí někteří nemusí mít tolik, jako třeba já. Ušklíbnu se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 2:01 pm

*pozrie na neho vážne* ehm je pravda že neni vše ale bez chakri by nebily shinobi a ani žadne pečate ani techniky
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 2:03 pm

Pokrčím rameny. No, vy taky nějakou snad máte, ne?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 2:05 pm

určite ano ale ja jsem vlastne mrtvola oživená panem Itamim výš nemam takouvou silu kdiž sem žil protože ty jeho oči mne dostali *myslí na Sasukeho*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 2:06 pm

Mrtvola?? Podívám se na něj udiveně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 2:12 pm

Vyrešime to ráno jestli chceš nechci o tom mluvit *povie a odchádza do svojej izby* odpočin si *povie a lahne si a zaspi Itami taktiež spí aj všetci ostatný*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 2:14 pm

Odcházím do pokoje který mi předtím úkázal a vstoupím dovnitř. Lehnu si do postele a jsem celý zakryt dekou. Jsem otočen ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 1:24 am

Vejdu ze svého pokoje a trochu se poupravím. Nasadím si i plášť ať jsem jako oni a pomalu vyjdu ze svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 1:25 am

*Deidara sa rozpráva so Sasoriho lútkou a dačo si mrmlu*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 1:32 am

Opírám se o dveře do svého pokoje a sleduji dění v místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 1:33 am

*Sasori sa k tebe "doplazí" a začne hovoriť hrubým hlasom* Máš misi jdi i z Hidanem pomoct Temari v Sune ve veznici pro nukkeniny šef tam zanechal značku takže stlač prsteň a budeš tam
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 1:38 am

Jo.. a co tam mám dělat ? Zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 1:40 am

Jinchurriky Kazekage neptej se a jdi *povie a odplazí sa Deidara sa na teba pozrie a otočí sa a idu spolu preč*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 1:44 am

Ztlačím teda prsten a zmizím.
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 11:32 am

*Oběvím se tu i s Hirotem* Položím ho na zem.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:15 am

//ja tu nejsem
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:16 am

// Seš psal sem ti to na Fb ty Idi*te
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:17 am

//si tu
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:19 am

//ale ja jsem nemohl odeslat protoze jsem tady nebyl online a tak tu snad nejsem ne
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:20 am

// Seš
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:22 am

//bol si vyčerpany a par minutovy oddych ti nepomože
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná miestnosť
Návrat nahoru 
Strana 3 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Hlavná miestnosť

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: