Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 trényková budova suny

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 7:43 am

// Ale já ti ho spálím smůla musíš mít jinou techniku a navíc pohneš rukama nebo z místa posnažís se složit pečeť je během sekundy po tobě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 7:47 am

//není po mě protože mam suna suna nomi//trochu přemýšlim seš dobrá to mi stačí na to že jsi dostatečně silná usměju se
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 7:49 am

Ale mě ne jste slaboch Během sekundy tě probodají blezkové šípy ktereé vyjedou ze země a stane se to během sekundy nevyhneš se!! A aby si se už neposkládal dohromady šípy v tobě začnou hořet Takže se proměníš ve sklo a rozpadneš se.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 7:52 am

šípy mě zasahnou a jase proměním v písek a moje tělo se s formuluje o deset metru dal jak chcešřeknu naštvaně a udělam kamenné brnění ale ne na sebe ale na tebe a ty se tet nemužeš hýbat a pote se chystám na moji nejsilnější techniku
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:18 am

// Chápeš že proměnit se v písek trvá aspoň minutu nebo dvě a tobě jednu sekundu asi ne aji gaarovy to trvalo asi minutu a to měl Shukaka a ty nemáš démona tak že je po tobě smůla. a moje techniky co jsem na tebe použil byla otázka sekundy.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:29 am

//já se proměním jakmile ME zasahnes a tato tech. Je vymyslena
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:30 am

//Používal jí Gaara a navíc není vymyšlená seš mrtvej
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:33 am

//já jsem si ji vymyslel a napsal jsem si ze se proměním v Písek po jakým koliv útoku
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:36 am

//NENÍ VYMIŠLENÁ JASNÝ A NAVÍC NIKDO SE NEDOKÁŽE TAK RYCHLE VYPAŘIT JEŽIŠ ANI NEJLEPŠÍ HIRASHIN NEJLEPŠÍ TELEPORT NENÍ TAK MOOOOOOC RYCHLEJ SEŠ MRTVEJ
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:44 am

//ach jo tahle technyka Dela to ze když se ME dotkne nejakej útok tak projde skrz a tam kde se ME dotkne tak se udělá díra obklopena Pískem a už Nevím jak ti to lip visvetlit
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:47 am

//Proměnila jsem tě ve sklo takže smůla rozpasl si se a to sklo je po celé ploše Very Happy Takže smůla
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:52 am

//v jaky sklo zas
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 9:05 am

Jsem v bezvědomí a ležím
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 9:07 am

Uff Nechtěla jsem ho tak moc zřídit ale i tak je slaboch a budu Kage.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 7:32 pm

Ráno se pomalu vzbudim ale stále ležím a v duchu si říkám*nechal jsem se zmást hezkou tvarivkou,sakra*říkám si pro sebe a pomalu otevřu jedno oko a pak i druhé
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:12 pm

Dobrý den Kazekage Sama omlouvám se ale nechtěla jsem vás tak moc zmasakrovat.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 1:18 am

začnu si probírat oči a pak chci vztat jenže nějak nemužu deaktivovat suna suna nomi a tak když vztanu upadnou mi nohy a ja spadnu a pak se mi nohy zas seskupí a pořád to skouším dál
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 1:41 am

To se ti nepodaří Kazekage dokud nepřestanu používat svůj Raiton seš něco jako v kopuli kde nemůžeš nic dělat !!!
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 1:43 am

však to se ještě uvidí ty hezká tvářičko řeknu naštvaně ale vyčerpaně
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 1:45 am

Zruším kopuli ale aby se ještě nemohl hýbat dojdu k němu a dám mu pusu na tvář a řeknu Seš tak roztomilej.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 1:49 am

kso*řeknu trochu naštvaně a když mi da pusu tak se udivim*ale prosim tě tohle si vyprošuju*vyčerpaně se usměju a pak nakonec vztanu
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 1:53 am

Usměji se a řeknu Haaai ale teď co s tím uděláme byla by ostuda kdyby se někdo dozvěděl že jsem vás porazila a ani jsem nepoužila žádné techniky.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 2:10 am

a co navrhuješ opraším se ja jsem taky nepoužil žadnou techniku kromě jedné
Návrat nahoru Goto down
Ashira Senju

Ashira Senju


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 07. 01. 14

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 8:14 am

No to já nevím vy jste prohrál
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 8:58 am

víš něco ti řeknu kage nemusí být nejsilnější ale musí mít srdce na pravém místěusměju se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





trényková budova suny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: trényková budova suny   trényková budova suny - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
trényková budova suny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» okolí suny
» restarace suny
» ulice suny
» lazně suny
» brana suny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Sunagakure no Sato :: Tréningová časť-
Přejdi na: