Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jing Jang :D

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Jing Jang




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 25. 12. 13

Jing Jang :D Empty
PříspěvekPředmět: Jing Jang :D   Jing Jang :D I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:03 am

Jméno postavy : Jing Jang
Přezdívka : Jing
Charakter: Bezcitný, nemilosrdný
Pohlaví : muž
Sensei : Jing Jang (Otec)
Věk : 25
Hodnost : Akatsuki
Klan :
   1) Jméno klanu: Jang
   2) Kekkei genkai - a) Youton,
                      b) Schopnost KG : Youton Yoton no Jutsu, také známý jako Acid prvek nebo koroze stylu, je součástí fúze Kekkei Genkei nejprve ukazován být používán páté Mizukageho. Yoton je fúze na Zemi a vodní prvky k vytvoření kyselé tekutiny. Je zajímavé si povšimnout, že Yamato 's Mokuton no Jutsu také pojistky země a vody pro vytvoření elementu dřeva, což dokazuje, že různé Kekkei genkei schopnosti se mohou projevit stejné elementární fúze různými způsoby.
                      c) Výhody/Nevýhody : Yoton je smrtící . Shinshan dokáži ovládat svoje vymyšlené techniky.
   3) Specializace klanu - Ninjutsu/Genjutsu/Taijutsu/
   4) Historie klanu - Můj klan založil můj pra pra dědeček Ten také obnovil Shinshan.
Specializace Postavy - Ninjutsu, Genjutsu, Shinshan, Yoton
Má rád : Holky
Nemá rád : Kagy
Cíl : Zabít Hokageho, Kazekageho, Mizukageho, Raikageho, Tsuchikageho.
Strach : Z ničeho
Element : Yoton
Vesnice : Žádná
Popis postavy : Podle profilovky
Životopis : Jmenuji se Jing Jang jsem krvelačný a chladný jen pro hodné holky mám slabost. Tak a teď neco k mému Shinshanu je to moje oční technika s ktrou mohu používat další techniky (moje techniky) když používám samotný ShinShan dost mě potom bolí oči ale co se dá dělat ale když kdyš Shinshan jen aktivuju a používám techniky oko mě nějak nebolí. Yoton ovládám proto že ho ovládal i můj pra pra dědeček a já to zdědil po něm také jsem se naučil spoustu technik od Yotonu a porážím s ním hodně lidí včetně Shinshanu když mi bylo 10 let tak začala válka válka ninjů ale boužel moji rodiče zemřeli jako jedni s prvních a o mě se neměl kdo starat tak jsem se stal nukeninem tak jsem se toulal a tam jsem si řekl že jsem budu trénovat sám. Začal jsem hodně trénovat svůj Shinshan a naučil mě hodně mocných technik které teď umím s přehledem používat jo a ještě abych nezapoměl  Yoton sem se učil zároveň ze Shinshanem a Yoton také umím ovládat moc dobře. Po sléze když mi bylo 24 stal jsem se členem Akatsuki a jsem tam dodnes.
Dovednostní body :
Možnosti zařazení bodů:
Ninjutsu - 6
Taijutsu - 5
Genjutsu/ 6
Kenjutsu-0
Inteligence - 3
Síla - 2
Rychlost - 2
Chakra - 2
Ruční pečetě -2
Ovládání Kekkei genkai -4
Návrat nahoru Goto down
Yuinkan Kimoj
KAGE
KAGE
Yuinkan Kimoj


Poèet pøíspìvkù : 233
Join date : 22. 12. 13

Jing Jang :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jing Jang :D   Jing Jang :D I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:00 am

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
 
Jing Jang :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jing Jang :D

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: