Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:28 am

Jelikož ve vesnici jsou všichni chlapi velcí, silní a mohutní, nechtějí chodit do restaurací, aby se napili. Toto je méně slušný podnik, ale jako jeden z mála tu mají pivo. Saké je tu samozřejmostí a podávají se tu obědy a večeře.

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) 9k=
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitimeThu Jan 30, 2014 2:49 am

*vojdem sem, keďže tento podnik poznám a pozná ma aj barman a majiteľ, sadnem si za bar a hneď sa predo mnou objaví pohár, uškrniem sa, kývnem na barmana, ktorý sa mi odzdraví rukou a ďalej vypĺňa objednávky, ja zatiaľ sa napijem*
Návrat nahoru Goto down
Kon
Jounin
Jounin
Kon


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 25. 01. 14

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitimeThu Jan 30, 2014 6:39 am

*prídem tu z plášťom na sebe a čakru utlmujem a z kapucňou na hlave a vojdem do podniku a idem do temného rohu,kde vyberiem jeden zvitok a začnem si ho čítať a keď príde ku mne barman,tak poviem*Dobrý poprosil by som jedno pivo
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitimeThu Jan 30, 2014 7:47 am

*hlavu mám položenú na barovom pulte a vedľa mňa je poloplný pohár*
Návrat nahoru Goto down
Kon
Jounin
Jounin
Kon


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 25. 01. 14

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitimeThu Jan 30, 2014 7:52 am

*všimnem si Alex a preto sa snažím viac zaksyť,ale nešťastne my ujde trochu čakry a dosť veľkej*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitimeThu Jan 30, 2014 7:54 am

*zacítim to, lenže nechce sa mi reagovať, len si odpijem*
Návrat nahoru Goto down
Kon
Jounin
Jounin
Kon


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 25. 01. 14

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitimeThu Jan 30, 2014 7:56 am

*iba si povzdychnem,lebo si myslím,že si toho nevšimla a tak začnem piť pivo*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitimeThu Jan 30, 2014 8:00 am

*vypijem na ex pohár a vypýtam si ďalší..*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitimeFri Jan 31, 2014 8:27 am

*vykašlem sa na popíjanie.. vstanem, dám si masku ANBU a zmiznem preč*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)   Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krčma "U chuku goremu" (U dutého golema)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Krčma u Narutovho mostu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: