Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Restaurace Ishi no Ishi

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:48 am

Asi nejvíc slušný podnik ve vesnici.. Chodí sem zamilované páry, na pracovní večeře jen tak na jídlo. Nachází se mezi hradem Tsuchikageho a bránou, takže to není daleko ani pro Tsuchikageho ani pro turisty.

Restaurace Ishi no Ishi Nature%20trees%20cityscapes%20rain%20wet%20scenic%20artwork%20anime%203005x2041%20wallpaper_www.wallpaperfo.com_32
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 10:56 am

*Přijdeme sem a já pustím Angel.* Tak prosím slečno. *Otevře jí dveře.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 10:59 am

*kyvnem hlavou a potichu vstúpim*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 11:29 am

*Vejde za ní a přejde ke stolu, kde jí odsune židli* Dneska si vyber co jen budeš chtít. Vše platím já. *usměji se*


(Sakra promiň.....Nebyl jsem tu teď Sad
Opravdu promiň Smile )
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 11:40 am

Tak jo *sadnem si a rozmyslam, co by som si dala*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 11:40 am

(to nic Smile )
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 11:44 am

Tak co si dám já ? *Dívá se do jídelníčku* Ehmmm... Tak mi přineste Kohan. 4 druhy sushi na delším talíři, aby si mohla vzít i slečná... Miso polévku a nějaké Dango a nějaké Mochi... Saké asi ne co Angel ? Tak jenom čaj. Když tak ještě zavolám.. Tak a nějaké tvoje speciální přání ?

Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 11:46 am

Ee nemam prianie *začnem zívať od únavy*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 11:49 am

Chápu... Prosím vás číšníku.. Ruším čaj, a miso a hotová jídla.. Zabalte mi jen Dango a Mochi. S prázdným žaludkem tě nenechám. *usměje se na ni a podá ji dva mochi (pokud nevíš jsou to takové ty knedlíčky Very Happy )* Aspoň tohle a půjdeme. *Zvedne se a čeká na ni*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 11:57 am

(Ja viem xD) Tak jo *zdvihnem sa pomaly za tebou*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 12:01 pm

*Když vyjdeme ven, přijdu k ní blíž a vezmu ji do náruče.* Vidím, že už jsi opravdu unavená, tak tě tam donesu, abychom tam byli rychleji a ty si mohla lehnout. *Jde rychlým krokem k hradu a do toho ještě říká..* Pokud se zítra vzbudíš dřív než já..Budeš mít všechno co jen chceš v kuchyni, pokud zůstaneš, budu rád. *usměje se a dál pokračuje*

(Pokud už opravdu musíš, tak můžeš jít, já už tě tam odnesu Smile )
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 12:09 pm

A-arigato *sčervenám v tvári, potom sa ospalo usmejem sa a zaspim ti v naruči* (no jo, už fakt pomaly musim ist, tak zatim ahoj Smile )
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 12:11 pm

Není zač.. *usměje se a jde dál.* (Ahoj Smile )
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:55 am

*vojdem sem.. privíta ma obsluha, sadnem si za stôl a objednám obyčajné menu spoločne so saké..* Nemala by si piť. *ozval sa Gobi..* A čo na tom záleží, Kokuo? I tak nemám čo robiť.. *pomyslím si v hlave a niečo zašomrem*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 8:25 am

*ležím na stole trochu pripitá.. začká sa mi, zaplatím a odídem von..*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 11:58 pm

*prídem sem s Angelom, pustím jeho ruku* To je celkom slušná reštaurácia tu.. potom je ešte bar, ale tam sa chodím len opiť po práci.. *poškrabem sa na hlave*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 12:06 am

Hah asi hodně pijes co? *zeptá se mile a otevře ti dveře od restaurace*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 12:15 am

Ech.. no áno.. ale nikdy sa mi nepodarilo poriadne sa opiť.. *poviem a vojdem keď mi otvorí dvere, nájdem prázdny stôl kde si sadnem*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 12:16 am

*přísednu se* asi nepijes to správne, proč vlastně se chceš moc opít?
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 12:17 am

Nieže správne, nedokážem sa opiť, kvôli tomu čo mám v sebe.. *povzdychnem si..* A lebo chcem zabudnúť.. aspoň raz..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 12:21 am

Umm a co máš v sobě? *zeptá se a prohlídne si tě* myslíš, zapomenout na rena? Promiň že to připomínám
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 12:24 am

Tak trochu aj na Rena, ale skorej na jeho smrť a vraždu mojich rodičov *povzdychnem si a potom na neho pozriem* Neviem či je dobré vravieť, čo je práve vo mne..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 12:41 am

Mě to nevadí, nemám v povaze odsuzovat lidi
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 12:42 am

Nie.. ide o to, že môžu ísť možno aj po mne ak sa to dozvie niekto iný.. vedia to len niektorí ANBU z mojej jednotky a bývalí Tsuchikage, ale ten už tiež asi nie je medzi nami.. *poviem, príde obsluha a objednám si* Ja to čo vždy, vaše menu.. uhm, čo si dáš ty?
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 12:47 am

Asi ramen *řekne a podívá se na tebe* aha, no tak potom mi dp toho nic není
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Restaurace Ishi no Ishi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace Ishi no Ishi   Restaurace Ishi no Ishi I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Restaurace Ishi no Ishi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: