Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tsuchikageho pracovna

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:07 pm

-Odpověď mladého hocha.- *Dá si ruku na obličej a pak se usměje.* No dobrá.. Nechám tě tady.. Ale slibuji ti, že pokud Akatsuki bude vědět něco co patří za tyhle hradby... Ty budeš mrtvý.. Zatím tě nebudu prohlašovat za shinobia, ale časem se ukáže.
*Uvidí Alex.* -Já si říkal, že jsem něco slyšel..- *Naznačí ji, ať jde dovnitř.*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:09 pm

*skočím cez okno dovnútra..* Zdravíčko Nomi.. *uškrniem sa a trochu sa zasmejem* Pardon za tento vstup, lenže nejak som bola moc nadšená.. *usmievam sa a tlmím chakru, aby im niečo neprišlo nepríjemné*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:10 pm

Mám teď odejít? Zeptám se po tom co mi povolí tu zůstat. Pak se jen podívám na Alex, která tu skočila přes okno.
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:11 pm

Ach.. Co jsem si říkal s tím oslovováním Alex.. Je tady host... *Podívá se na ni.* No.. Co s tebou nadělám ? Potřebuješ něco ? *Pak se podívám na Hitsumara.* Co se týče tebe.. Můžeš jít.. Ještě si tě když tak zavolám
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:12 pm

Ale ak chce môže ostať *myknem plecom a pozriem na Nomiho..* Prepáč, len mám proste dobrú náladu.. *zasmejem sa a ruky dám do vreciek*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:13 pm

Né, nechám vás tu samotné.Otočím se, otevřu dveře, vyjdu z místnosti, zavřu za sebou a odcházím.
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:18 pm

Tak povídej.. Copak se děje, že jsi tak tak veselá ? Posaď se. *Ukáže na volné místo.*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:20 pm

Ach nie.. musím stáť.. *smejem sa* No.. ovládla som Gobiho.. *uškrniem sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:21 pm

No.. To je skvělé.. Teď se snad budu bát, až budeme bojovat *Usměje se.* A to je vše ? Není tu ještě třeba něco ?
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:24 pm

Hm.. neviem.. *pošúcham si hlavu* Vo vesnici je všetko v pokoji... jedine sa tu celý čas túlal Hitsumaru.. *poviem a palcom ukážem na dvere, ktorými odišiel*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:26 pm

Ehhmmm... No dobrá... A ještě něco.. Budu potřebovat, aby si mi oznamovala jakákoliv styk s Akatsuki.. Pokud někoho z nich potkáš.. Dáš mi vědět.. Jsi teď moc důležitá na to, aby si byla v nebezpečí Akatsuki. Takže pokud se něco stane.. Řekni mi to.. Docela by mi to pomohlo.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:27 pm

V poriadku.. *prikývnem a pomyslím na Sarugata.. neviem či stále nie je Akatsuki.. ale rýchlo som musela upatlať tú myšlienku..* A sme si niečo dohodli.. nechcel by si nachvíľu vypadnúť od papierovačiek a dať si skúšobný súboj?
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:53 pm

Ehhmm.... No.. Mohli bychom.. Jestli se ti chce. *Usměji se a zvednu se.* Tak dobrá.. Tak půjdeme na cvičiště ne ?
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:54 pm

No.. tak dobre *prikývnem a uškrniem sa* (práve keď idem von odpovieš ._. neviem kedy sa vrátim)
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 11:01 pm

(To je v pohodě.. Stejně musím ještě něco jiného dodělat. Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 6:24 am

*zaklopem na dvere*
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 6:26 am

uch.. *pošúcham sa po hlave a pozriem na Nomiho.. zacítim chakru..* To je Angel.. *uškrniem sa..* Tak ja pôjdem.. *poviem Nomimu a vyskočím von oknom do ulíc*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 5:24 am

*na druhy den sa zobudim pred dverami, lebo cakam, kedy sa objavi Nomi* -kde by mohol byt?-
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 7:19 am

*Když už tu konečně je.. Tak se ozve.* Dále...
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 7:33 am

*pkmaly vstupim a obzeram sa, ci jr tu Nomi. A ked ho uvidim poviem* Um...nerusim? *poviem potichu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 7:36 am

Vůbec ne.. Konečně po té práci někdo, koho tady rád vidím... *Usměje se na ni a ukáže ji ať jde dovnitř.* Pojď sem. Promiň, že jsem se tak dlouho neukázal doma.. Když jsem s tebou trávil čas, trochu se mi to nakupilo tady.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 7:38 am

*pridem k tebe* ja to chápem...veď si Tsuchikage *usmejem sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 7:44 am

*Zvedne se a vezme ji za ruce a přitáhne si ji k sobě s úsměvem...* Ale je to na nic... Přicházím tak o čas, který mohu strávit s tebou.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 7:47 am

*znova sčervenam v tvari a nakoniec ťa obijmem* priznam sa, chybaš mi *poviem potichu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 7:55 am

Vždyť ty mě taky... Proto mě tak trápí, že tady trávím více času než doma.. Ale co ty ? Trénuješ nebo chodíš někam ? Byl bych nerad, aby si se stále jen nudila u mě doma. *Opře si hlavu o její rameno a začne trochu točit boky, až to skoro vypadá, že tančí.* Dnes ale asi půjdu domů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho pracovna   Tsuchikageho pracovna - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tsuchikageho pracovna
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tsuchikageho Dům
» Pracovňa Hokage
» Mizukageho pracovna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Iwagakure no Sato :: Tsuchikageho Budova-
Přejdi na: