Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Reiner Nakazawa

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 5:31 am

Jméno :Rainer Nakazawa
pohlaví:muž
Věk:12
vesnice:konoha
Hodnost:chuunin
Sensei:nevim
Klan:Nakazawa
Kekkei Genkai:žadný
Povaha:snaží se skaždym vychyzet je roztomilí ještě bezažil lasku ale chce ji
Vzhled :obrazek
Podstata:rychlost ,světlo(neoběvené)

Životopis:Na rodinu si nepamatuju. Od jakživa jsem byl v sirodčinci.Už jako malí se o mě vědělo že jsu velmi rychlí a hbitý .Ale jednou se moje rychlost stala malem smrtí protože když mi bylo asi 7 let.běžel jsem v udolí konce obrovskou rychlostí a najednou tam byl led ja se po něm vezl a nemohl jsem zastavit a předemnou byla propast nebo spíš vodopád,ať jsem se snažil sebevíc nešlo zastavit a tak jsem se už smířil se svou smrtí pak sem začal padat a padat ja jsem zavřel oči a doufal jsem že už zemřu když v tom mi narostla křídla ale ja jsem to nevěděl a tak jsem pořad padal a křičel když moje vůle nedovolila spadnout najednou jsem začal lítat za nedlouho jsem otevřel oči a zjistil že napadám pak jsem zjistil že mam křídla a silou vule jsem se nějak dostal do bezpečí pote pod vodopadem jsem našel jeskini šel jsem pomalu tam i když jsem se tam bal jít.Poté jsem našel nějakou vílu a ta mě vše vysvětlila.Poté jsem opět šel do sirodčince a čindál častěji jsem se vydával někam pryč z vesnice.jednou o rok později mi řekl hokage že jsem dost talentovaný na to abych byl ninjou a tak jsem se přihlasil.A dodělal jsem je o rok později.O dva roky jsem se stal chuuninem a měl jsem konečně svuj tým.Když mi bylo 11 tak jsem šel na jednu misi (sám)kde se potřebovala rychlost a tak jsem ji příjímul.bylo to poprvé co jsem dokazal vyvynout takovou sílu a tak jsem tu misi udělal.když jsem ju udělal napadlo mě že si udělam dyjař kde budu mít ukoli.1.úkol byl být rychlejší než zvuková frakvence dokázal.2.ukol byl být rychlejší než zvuk dokázal3. ukol byl být rychlejší než světlo a tak jsem to skusil .postavil jsem se vedle skali kde vychazelo slunce a byl připraven když jsem uviděl první paprsky slunce ihned jsem vyrazil ale marně ale pořad jsem to skoušel dal a dál až se jednou stalo nemožné jako vždy jsem byl na té skale vyrazil jsem a vedle sebe jsem viděl samotné světlo jak mě předbíhá snažil jsem se pořád zrychlit ale marně už mi světlo skoro uběhlo pryč ale mě napadli ty křídla od víli a tak jsem je použil skoro jsem to světlo dohonil ale před nami byli stromi a ja jsem nestačil zabrzdit a tak jsem byl skoro mrtev.poté jsem zjistil něco o svém klanu a o sobě že muj klan ma bijuu. a tak jsem našel toho svího a a tak se ho snažil probudit,jsice jsem ho probudil ale odmíta s takovím malím klukem mluvit a tak jsem to vzdal ale nakonec mi propujčil svoji sílu a to jsou obrovské skoky a silové pole a neviditelnost ale o neviditelnosti ještě nivim ale jenom jedno mužu udělat a někdy to vypada jako by pro mě neplatila přitažlivost a že mam kolem sebe štít.teť mi je dvanact a už nemam žadný cíl kromě toho že musím předběhnout světlo a take světlo nesnášlm .


Naposledy upravil Reiner Nakazawa dne Sun Jan 05, 2014 6:04 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 8:54 am

angel když tak mě k tomu nico napiš mapř:jestli je to v pořadku
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 9:34 am

Ja si myslim, že je to v poriadku Smile //sorry, ze tu pišem
Návrat nahoru Goto down
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:22 pm

dik
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:56 pm

Drsnýý Surprised Seš rychlej jak Sonic Very Happy (Bez smaragdů, prstenů a dalšího posilování samozřejmně Very Happy )
// Sumimasen, že sem píšu.
Návrat nahoru Goto down
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 12:06 am

Dik a promin neznam toho sonika
Návrat nahoru Goto down
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:09 am

prosim adminy at mi to okomentují pls
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:27 am

POVOLENÉ ale nemožeš byť rychlejši ako svetlo a zvuk iba ak keď už to dokončiš budeš zničený a nebudeš mať chakru a zvol si nejaký limit kolko to možeš mať aktivovane
Návrat nahoru Goto down
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:30 am

no zvuk překonam ale světlo ne a ten limit udělam v technikach
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:31 am

zvuk prekonaš ale tiež ťa to musí vyčerpať
Návrat nahoru Goto down
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:36 am

no tak jo
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 8:48 am

Postavy nepovoluju, ale co je moc .. To je moc
NEPOVOLENO
- NEBUDEŠ MÍT BIJUU, TO ANI NÁHODU .. KOLIKRÁT MÁM ŘÍKAT ŽE BIJUU JE 9(S JUUBIM 10) a že ostatní jsou jen obyčejní démoni
Definice bijuu - Bijuu je ocasý démon, nejdříve to byl Juubi, nakonec byl juubi rozdělen mezi 9 ocasých démonů (Jeho síla a chakra)
- Být rychlejší než zvuk a nebo zvuková frekvence je to samé.
-Nebudeš rychlejší než zvuk, prostě budeš rychlej, ale přece jen, si obyčejnej člověk... Teď už bez bijuu.
- Podstata rychlost ani světlo neexistuje.
-A nakonec, prosím tě aby si se vrátil do školy, a vysral se na forko .. Protože tvá gramatika překračuje meze ... Co je moc, to je moc ... Jak už jsem řekl .. A tohle je moc ... Prosím, vyser se na PC a uč se češtinu, děkuju za pochopení.
Toť vše ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reiner Nakazawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa   Reiner Nakazawa I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reiner Nakazawa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Reiner Nakazawa
» Reiner Nakazawa-znova
» Angel Nakazawa
» otazka nakazawa
» Angel Nakazawa- techniky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: