Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Reiner Nakazawa-znova

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 3:28 am

Jméno :Rainer Nakazawa
pohlaví:muž
Věk:12
vesnice:konoha
Hodnost:chuunin
Sensei:nevím
Klan:Nakazawa
Kekkei Genkai:žadný
Povaha:snaží se s každým vycházet je roztomilí ještě nezažil lasku ale chce ji
Vzhled :obrazek
Podstata:rychlost ,hikary(učím se)

Životopis:Na rodinu si nepamatuju. Od jakživa jsem byl v sirodčinci.Už jako malý se o mě vědělo že jsu velmi rychlí a hbitý .Ale jednou se moje rychlost stala málem smrtí protože když mi bylo asi 7 let běžel jsem v udolí konce obrovskou rychlostí a najednou tam byl led já se po něm vezl a nemohl jsem zastavit a předemnou byla propast nebo spíš vodopád,ať jsem se snažil sebevíc nešlo zastavit a tak jsem se už smířil se svou smrtí pak jsem začal padat a padat já jsem zavřel oči a doufal jsem že už zemřu když v tom mi narostla křídla ale já jsem to nevěděl a tak jsem pořad padal a křičel když moje vůle nedovolila spadnout najednou jsem začal lítat za nedlouho jsem otevřel oči a zjistil že napadám pak jsem zjistil že mam křídla a silou vůle jsem se nějak dostal do bezpečí poté pod vodopádem jsem našel jeskini šel jsem pomalu tam a křídla se mi zmizela a i když jsem se tam bal jít tak jsem tam šel.Poté jsem našel nějakou vílu a ta mě vše vysvětlila.Poté jsem opět šel do sirodčince a čindál častěji jsem se vydával někam pryč z vesnice.jednou o rok později mi řekl hokage že jsem dost talentovaný na to abych byl ninjou a tak jsem se přihlasil do akademie.A dodělal jsem akademii o rok později.O dva roky jsem se stal chuuninem a měl jsem konečně svuj tým.Když mi bylo 11 tak jsem šel na jednu misi (sám)kde se potřebovala rychlost a tak jsem ji příjímul.bylo to poprvé co jsem dokazal vyvynout takovou rychlost a tak jsem tu misi udělal.když jsem ju udělal napadlo mě že si udělam dyjař kde budu mít ukoli.1.úkol byl být rychlejší než zvuková frakvence dokázal jsem to i když při brždění jsem narazil do několika větví a stromů.poté jsem zjistil něco o svém klanu a o sobě. pak mě napadlo že jsu hodně slabí a tak jsem trenoval naučil jsem se udělat silové pole zakl. technyky pro ninju.jako např. stínové klony tech. nahrazení atd.take jsem se posledním rokem začal učit hikary ale moc mi to nejde


Naposledy upravil Reiner Nakazawa dne Sun Jan 12, 2014 7:06 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 3:51 am

prosim adminy kromě mainasa at mi povolí postavu
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 5:01 am

POVOLENÉ!
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 5:25 am

dik
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 4:57 am

NEPOVOLENO
- NEBUDEŠ MÍT BIJUU, TO ANI NÁHODU .. KOLIKRÁT MÁM ŘÍKAT ŽE BIJUU JE 9(S JUUBIM 10) a že ostatní jsou jen obyčejní démoni
Definice bijuu - Bijuu je ocasý démon, nejdříve to byl Juubi, nakonec byl juubi rozdělen mezi 9 ocasých démonů (Jeho síla a chakra)
- Být rychlejší než zvuk a nebo zvuková frekvence je to samé.
-Nebudeš rychlejší než zvuk, prostě budeš rychlej, ale přece jen, si obyčejnej člověk... Teď už bez bijuu.
- Podstata rychlost ani světlo neexistuje.
-A nakonec, prosím tě aby si se vrátil do školy, a vysral se na forko .. Protože tvá gramatika překračuje meze ... Co je moc, to je moc ... Jak už jsem řekl .. A tohle je moc ... Prosím, vyser se na PC a uč se češtinu, děkuju za pochopení.
Toť vše ...

Návrat nahoru Goto down
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 7:08 am

co tady zas meleš mainasu
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 7:29 am

Jen ti píšu co změnit, něco už si udělal, ale pořád vidím v podstatě rychlost.
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 7:35 am

Btw.: Nemelu ale konstatuju, a kdybych byl tebou, choval bych se líp k adminovi, i když jsem jen admin a né hlavní admin, dokážu ti zde zařídit peklo. Neber to jako výhružku, spíš jen jako radu ..
Návrat nahoru Goto down
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 8:15 am

Tak promin ale tys napsal ze v ziv. Ze mam bijuu a nemam a hikari-světlo existuje ne,a zas tak hodne chyb tam nemam
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 8:38 am

přečti si znova co jsem napsal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reiner Nakazawa-znova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reiner Nakazawa-znova   Reiner Nakazawa-znova I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reiner Nakazawa-znova
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Reiner Nakazawa
» Reiner Nakazawa
» Angel Nakazawa
» otazka nakazawa
» Angel Nakazawa- techniky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: