Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolie konca

Goto down 
+13
Akuma Okami
Mizaharu
Angel Nakazawa
Temari
Hiroto Yamashi
Nomi Ryushi
Maňásek
Hyota Hitsumaru
Itami Uchiha
Hideaki
Yuinkan Kimoj
Angel
Ayame Rayto
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 1:28 am

Hm áno *približuje sa ku tebe ale nevidis zadnou známku agresivity*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 1:28 am

A proč?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 1:30 am

Protoze lhare na tomhle svete nikdo nepotrebuje *chytam ručku na katane a približuje sa*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 1:32 am

Lháře ? Když jsi říkal že bojujete proti zlu, tak mi to přišlo taky divné. Jsem ve stejné pozici.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 1:34 am

Hmm každy se jednou splete *zasmeje se hlasno* a aspoň ja nebojuju pro temnotu a jeji stránky *vytiahne katanu a pevne drží*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 1:38 am

Dívám se na tebe když držíš zbraň ale stále sedím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 1:41 am

*zdvihnem zbraň vysoko nad hlavu a vysokou rýchlosti svihnem po tobe mecom a tesne nad krkom zastanem* nestojis mi zato *poviem dám si zbran tam kde bola a odchádzam*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 1:45 am

Chm. Zabručím.
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 1:55 am

To je blb. Zvedám se a vyskočím zase na sochu Hashirami.
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 6:53 am

Z vršku sochy Hashirami vidím pod sebou nějakej seskup lidí, tak je z výšky pozoruju, ale přes šumějící vodopád neslyším co říkají.
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 7:26 am

Ryuu Ōkami

*znova po tak dlouhé době pomalým belhavím krokem, podepírajíc se holema pomalu přicházím sem, trošku očarován prášky se pokouším pozorovat lidi,pokud tu nějaký sou ... prášky mi někdy vytvoří bludy ... které ani nepostřehnu .. , překvapuje mě že vůbec stojím na nohou, po tom "bombovém" útoku toho blonďáka co vypadal jak holka* Asi sloužil tomu s maskou ... Co si myslí že spasí svět ... *řeknu si v hlavě a belhavě mířím k vodě, poté se zastavím a podívám se nahoru, na 2 hlavy velkých soch* Heh ... Třeba tu jednou budu já *řeknu ironicky a z hluboka se zasměju, v tom vyprsknu krev* Sakra .... Gehehehe *polknu a snažím se vnímat okolí, což de těžce ... nakonec ale ucítím zbytky chakry nějakých 2 neznámích osob, samozdřejmě díky kg* Ōkami no Me! *pozoruju kam vedly jejich poslední stopy, najednou ale zmizely* Co to?! Heh ... *podpírajích se holema se dostávám blíže k soše Hashirami* Hé ... První Hokage .... *vzhlédnu k hlavě sochy* Hokage-sama ... Jednou se také stanu Hokagem, jako vy ... A budu chránit to na čem vám tolik záleželo ... taktéž splním Narutovo sen stát se Hokagem, a Hokagem se stanu místo něj ... Neboj se ... *zasměju se a opřu se o jeho mohutnou nohu, hole hodím kus ode mě a schrnu se na zem* Fůha .. Byla fuška sem dojít..
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 7:34 am

// Kdyžtak na mě nereaguj, už tu nejsem. Jenom jsem pak psal k jezerům.
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 7:46 am

(pohoda ... ani jsem nevěděl že tu si ... )
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 7:51 am

// Aha, no měl jsem post hned předtím tvým velkým.
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 8:27 am

*objavím sa tu*
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 8:35 am

Ryuu Ōkami

Hé? ... Kdo to je? *řeknu si pro sebe když vidím někoho cizího* Nějaký ninja z vesnice? Nebo snad nukenin? snad to není někdo zlý a konfliktní .. nechce se mi bojovat ... *říkám potichu a přitom koukám na něj, poté se podívám na hole* Kdyby něco, ony mne ochrání ... *zasměju se* Hmpf ... Vypadá drsně ... ale taky docela pohodově ... Ááále ... nevypadá jako nějakej starej mrňous .. spíš tak kolem 30 ... Mohla by s ním být sranda ... Třeba bychom se mohly skamarádit ... a pokecat .... *usměju se* H-héj ... tý! ... Kdo jsi? *zeptám se míhavě a vytáhnu z kapsičky čutoru, lehce si usrknu a poté jí dám zase do kapsičky* Si jen nějaký kolemjdoucí? Nebo sem chodíš často? Á ... odkud si?
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 11:21 am

Ryuu Ōkami
Heh ... Neodpovídáš ? No dobře ... *řeknu si pro sebe když stojí jako sloup...., neodpovídajíc ..., stojíc jako socha ..., pomalu se začnu zvedat, podepírám se sochou a sunu se nahoru po zádech ... no, když už skoro stojím sjedu zase na zem* Ksoo ... Takhle to asi nepůjde ... *zavrčím a podepřu se holema, pomalu se zvedám a přitom se dál podepírám o nohu sochy* To už je lepší *uchechtnu se když stojím podepírajíc se na nohou, 4 nohou když počítám hole ... Pomalým belhavím čtyř nohým krokem du podél řeky a sleduju hypnotizovaně svůj odraz* Jaká to hnusná tvář .. *zasměju se a pokračuju, v tom klopýtnu o kamínek a spadnu na zem, začne mě něco šmátrat na zádech* Heh, co to? *v tom to ze zad seskočí před mou hlavu, upírám na to zrak a potom si vzpomenu* Háá! Ty si ta veverka co mě chtěla zabíít! *řeknu skřehotavím hlasem a ona mi začne šmátrat ocas o nos, já začnu pšíkat* Přestaň! *zavrčím a převalím se na záda* Tohle bude těžší ... *přesunu své tělo do sedu, znova se podepřu holema a pomalu podpírajíc se o ně vstávám* Thák ... *vstanu a dál se podepírám, potom upřeně kouknu na veverku* Zmiz .. *šlehnu po ní lehce holí a znova spadnu* Aaaaaaa! To néééé! *zakříčím na celé údolí* Tohle je na nic ... *veverka mi skočí na břicho a kouká na mě* Asi chceš jít semnou co? *usměju se* Z nás ale přátelé nebudou *zamračím se a znova si pokusím sednout ..., už úspěšně protože jsem starej štramák a už to umím .. po těch pádech ... No, znova si podepřu ruce a vstanu* Gahaha ... *začnu syčet když po mě začne veverka běhat a mě to hrozně lochtá* Přestaň prosím! Nechci spadnout!!! *zhrozím se když klopítnu, protože už vím jak na to, nespadnu* Ha! *s veverkou běhající po mě a svírajíc se "bolestma" od lechtání odklopítám pryč*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 12:32 pm

*Přiběhne sem s několika senzibili a shinobii.* Takže všichni rozchod !!! Vše neobvyklé okamžitě ohlásit !! Jasné ?
ANO ! PANE ! *Ozve se sborově a hned na to všichni zmizí do všech směrů.*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 9:42 pm

Všimnem si Nomiho.
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 5:38 am

*Přiletí do Údolí konce a vedle ní se objeví Akuma.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 6:18 am

*zoberem kazekageho ktory je obviazany zo sebou*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 6:53 am

*Odletí pryč.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 9:03 am

ležím tam bezmocně a jsem v komatu pak se proberu a cítím se bez síli
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 10:49 am

Objevím se v Údolí Konci a neucítím oslabenou čkaru předešlé pečetěné oběti. Vyskočím si na sochu Hashirami a koukám se z vršku sochy dolů do hlubokého údolí.
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 10:50 am

*Ojevím se tady*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolie konca - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolie konca
Návrat nahoru 
Strana 7 z 41Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: