Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolie konca

Goto down 
+13
Akuma Okami
Mizaharu
Angel Nakazawa
Temari
Hiroto Yamashi
Nomi Ryushi
Maňásek
Hyota Hitsumaru
Itami Uchiha
Hideaki
Yuinkan Kimoj
Angel
Ayame Rayto
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 8:54 am

bež za ním Hiroto možno nechce bojovať choj *poviem mu a tým ho prezradím kde je*
Návrat nahoru Goto down
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 8:54 am

*hm.. to je zmrd ani sa nepredstaví pomyslím si*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 8:56 am

Aktyvujem suna suna nomi a pomoci pisku se premistim za jinej strom
Návrat nahoru Goto down
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 8:57 am

*Zdá sa mi to podozrivé a preto sa vyparím do mojej skrýše*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 8:58 am

dobre odešel *poznamenám že može prišt ku mne*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:01 am

Tak nic no*odlitam ale jeste pred tym ti dam prstet
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:02 am

Sednu si a vytáhnu si z kapsy za kabátem svoje cennosti... prohlížím se a jsem docela šťastný, kolik toho už mám. Příště bude asi Kumo. Řeknu si s mírným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:03 am

*chytím prsteň a dám ho do vrecka a približujem sa ku Hyotovi* hej čo to máš ? *spýtam sa a snažím sa tam nazrieť*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:07 am

Ihned si to uschovám a vstanu když vidím že se přibližuje. Jsou to mé věci. Odpovím prostě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:08 am

Ehm mohl by si mi vrátit prsteň který sem ti dal je docela drahej a má velkou hodnotu ? *pýtam sa a pochybujem že vraví pravdu*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:10 am

Nechal jsem ho v úkrytu.. zaklamu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:15 am

*otočím se chrbtem* ty mne budeš lhát ? Já ty prsteni cítim a taky cítim jeden u tebe *poviem kus naštvane*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:22 am

Nech mi ho.. požádám.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:23 am

on si fakt myslí že ich cítim *pomyslím si a tým zistim že klamal* takže si klamal že ano ? Ty rád kradeš že jo ? *otočím sa*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:26 am

Nekradu! To je něco úplně jiného.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:30 am

Tak mi ukaž ty veci začínaš byt divnej Hyoto *poviem nervoznejšie* stále jen lžeš tvuj život je jedna lož
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:31 am

Možná, ale proč se o to co dělám, nebo prostě o mě staráš ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:33 am

*nad jejiho slovami rozmýšlim a cítim se být odstrčen* já sem te chránil .. *povie smutnejšie a otočí sa mu chrbtom*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:35 am

Chránil jsi mě, a teď chceš co?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:37 am

aby si byl ku mne alespon uprimný chapeš ja jsem se zmenil už nejsem člen akatsuki nemám touhu zabíjet ale stále se cítim osamelý všichni mne nenavídí *povie lebo si to myslí a stale je otočený*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:39 am

Nemůžu být upřímný k někomu, kdo je z nepřátelszjiné vesnice. Přeřeknu se, tak se rychle opravím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:40 am

*zareaguje na to lebo neni blbý* nemáš rád konohu ? Ty to bereš tak že keď som teraz člen konohy som iny a do akej vesnice patriš ? Fuj na tebe Hyoto ! *poviem a pomaly kráčam od neho ale nie rýchlo lebo som stratil aj jeho*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:43 am

Otočím se, lehnu si na záda a nohy si přehodím přes jeden kámen takže je mám výš než hlavu pod kterou mám ještě zeložené ruce a dívám se na nebe. Možná lžu, ale ty moc vyzvídáš.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:45 am

*pozrie na neho jedným okom a je tak napolo otočený* od teď neni medzi nami žiadne púto zapametaj si jednu vec *chvílu mlčim* nemám problem zabiť človeka *odchádza*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:48 am

Myslel jsem že už nejsi vrah. Řeknu mu na to.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolie konca - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 31 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolie konca
Návrat nahoru 
Strana 31 z 41Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: