Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jazero v údoli konca

Goto down 
+6
Angel
Ayame Rayto
Hyota Hitsumaru
Hiroto Yamashi
Maňásek
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:15 am

*klon sa zničí a chidorí dam do tvojho klona* Mi Uchihovia furt budeme stáť proti sebe a dbať na sebazničenie ? *spýtam sa nervózne a z ruky mi vystrelí chidori* (podobne ako keď sasukemu do Orochimara keď tam ležal)
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:16 am

(Až na to že na tebe zaútočilo 9 klonů a já zatím tvořím rasengan ... Čti co píšu Itami ._.)
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:16 am

//poďme poradie: Itami, ja, Ryuu
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:17 am

(Jasně ale jak může odkopnout 11 "lidí" ?)ú
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:18 am

*vytiahnem gunbai a všetkých klonov odhodím s ním vďaka silnemu vetru ktorý som vytvoril a usmejem sa a z ruky mi trčí chidori*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:20 am

Zradil si dedinu, zradil si klan.. Teraz za to budeš pykať *viem moc dobre, ako chidori funguje, a preto, keď vidím, že chidori začneš naťahovať do tvaru čepele, obalím sa raiton no yoroi, pričom sa mi zvýši sila a rýchlosť a začnem pred čepeľou cúvať, až zistím tvoje maximum jej dosahu* To by sme mali *zjavím sa bleskovo za Itamim a na dlani mám znak pre Raiton. Dlaňou ti vpálim do chrbta veľkou silou*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:24 am

(Omg nemělo být pořadí itami,nami,já?!)
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:25 am

//Ryuu, reaguj teraz teda a potom pojdem ja.... a potom zas Itami, ja, Ryuu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:25 am

*odhodí ma to z rýchlosti a padnem potom vstanem* toto poznám sakra musím niečo urobiť aby to neaktivovala *otočím sa na teba a viem že riskujem ale snažím sa ťa rinnenganom chytiť a vychodiť do vzduchu a potom rýchlo hodiť o zem*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:26 am

(Pohoda Very Happy) *v letu vytvořím 3klony, jeden vezme druhého a třetí mě, letím s jedním klonem vedle sebe a ten mi v roce hromadí rasengan* Chcípni! *zakřičím*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:27 am

//Itami teraz zas reaguj, potom pojdem ja a nakonic Ryuu..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:29 am

*sharinganom som predvídal techniku a pozerám ako na mna letí v rýchlosti uhnem a chytím ju za ruku a odhodím* do tochto sa nepleť malička a stým klanom nemáš pravdu ! *pozrie na Nami ktorú sa stále snaží hodiť rinnenganom o zem silou*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:32 am

*nechám sa rinneganom nadvihnúť a mrsknúť o zem, Raiton no Yoroi zabránil nárazu a podomnou sa vytvoril len kráter. Dvihnem sa a vďaka rýchlosti sa presuniem za Itamiho a švihnem po ňom pomocou Kusanagi, cez ktorú prúdi chidori*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:35 am

Jsem kluk ! *zavrčím* Tajuu! Kage bunshin no jutsu! *vytvořím dalších 20 klonů, každý de do dvojce a tvoří ranengany, obklíčí tě a skáčou na tebe (Itami)* Uteč, naminé!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:35 am

*rýchlo sa skloním dole vďaka sharinganu ktorému som zas predvídal útok a začne mi z neho tiecť krv lebo som už veľa krát predvídal* sakra *poviem nahlas a otvorím ho a chytím ťa za ruku a silno mačkám vyťiahnem katanu cez ktorú tiež prúdi chidori a snažím sa priložiť ti ju k hrdlu* sakra ten kluk má ale chakry čo je to jinchuriky ? *poviem a všetkých klonov odhodím vďaka rinnenganu s ktorého mi tiež tečie krv* ak to takto bude pokračovať budem poraženi ..


Naposledy upravil Itami Uchiha dne Tue Dec 24, 2013 9:38 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:37 am

(jak si se sklonil bylo na mě? xD, pokud jo tak to moc nepomůže Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:37 am

(maš to edit)
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:40 am

//mám neuveritelnú rýchlosť, predvídať môžeš, ale je nemožné s tvojou rýchlosťou, aby si sa dokázal otočiť a presne ma chytiť, za ruku, ale to je jedno Smile

S tak chabým chidori cez toto brnenie neprejdeš! *uškrniem sa, keď sa katana zastaví o Raiton no Yoroi. Druhou rukou mi už prechádza raitonová chakra a ja skríknem:* Raiton: Sandā Appu (bleskový úder) *zasadím ti bleskový úder do hrude*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:41 am

*odletím pryč, znova ale vstanu, stojím se svěšenýma Rukama,po těle a oblečení mi prosakuje krev, poté je spojím a kolem mě začíná proudit chakra*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:44 am

//mám rychlosť 7 ty 6 vysvetli na FB ak som nepochopil ? Smile

*odhodí ma to a ležím na zemi vykašlem trocha krvi a pomaly vstanem a privolám asi 40 klonov* Katon: Renkei no jutsu *zakričia všetci a z ich úst začnu vyletovať ohnivý draci ktorý sa formuju do veľkého obrovského a idu na vás dvoch ja vzdycham a nič nerobím*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:50 am

//6 mám normálnu rýchlosť, vďaka Raiton no Yoroi sa mi rýchlosť aj sila zvýši.. ale hovorím, to je jedno Very Happy
Ku*va! *zastonám a chytím si oko, z ktorého nechce prestať tiecť krv. Vidím, ako si vytvoril niekoľko ohnivých drakov. Zložím pečate* Katon: Gōka Messhitsu (Živel ohne: Velkolepá ohnivá destrukce) *drak narazí do ohňa a splynie s ním, takže sa technika vyruší.*
Sakra, Ryuu! *skríknem po ňom* Toto je zlé.. pre všetkých troch *vďaka sharinganu vidím, ako sa jeho chakra zmenila* musím ho zastaviť, či chcem alebo nie.. Kyuubi je nebezpečný pre všetkých
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:52 am

*vzdycham a s obydvoch očí mi tečie krv* tá chakra *pomyslím si* je to jinchurriky ale ak teda je tak nebude len proti mne *skočím na vodu a zakričím* Suiton: Mizu no Tatsumaki *veľké tornádo vznikne za mnou a viem že ovláda oheň tak skúsim isť vodou aby som zistil aj ostatné podstaty lebo oheň určite nepoužije pomyslím si*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:53 am

(zase jste mě přeskočily Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:54 am

//promin sem zviknutý rychlo odepisovať trvá ti to nejak :DD promin ja sem debil

tak poradí Ryuu Namine Itami može byt ?


Naposledy upravil Itami Uchiha dne Tue Dec 24, 2013 10:07 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:56 am

(Okej)
*než mě tvé katony zasáhnou vytvořím stěnu klonů kteří to schytaj místo mě a uchechtnu se* Bojovat s ním je fuška...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jazero v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jazero v údoli konca
Návrat nahoru 
Strana 2 z 32Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Lesy v údoli konca
» Údolí Kakusareta Rakuen + menší tavernička.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: