Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lesy v údoli konca

Goto down 
+5
Angel
Hiroto Yamashi
Temari
Namine
Nomi Ryushi
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 8:46 pm

Hustý les v udolí konca
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:27 am

*Přijde sem a rozhlíží se kolem...* Sakra !! Kde je ta Konoha... -Jsem Tsuchikage a netrefím ani do Konohy.- *Vzdychne si a pomalu jde dál...* -To v těchto lesích není žádný člověk který by mi pomohl ?- *Jen tak přemýšlí a kope do kamenů okolo*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:31 am

*Po náročnom výskume sa rozhodnem ísť poprechádzať a vyčistiť si hlavu od všetkej práce, ktorú musím vykonávať ako Hokage.* Zase nič.. *zahundrem si pre seba a chytím si ľavé oko, ktoré mám mierne opuchnuté kvôli injekcii, ktorú som si doňho pichla. Tieto lesy poznám už ako svoje topánky, preto viem, kam smerujem. Avšak všimnem si nejakej postavy*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:35 am

*Jde dál a v té chvíli si všimne nějaké slečny a začne se něco dít... Z ničeho nic mu začne tlouci srdce o sto šest a jen chvíli postavu pozoruje..* Ehmm.. Promiňte slečno.. Neruším ? Mám na vás dvě otázky tak jen jestli se mohu optat.. *Ukloní se a tak zůstává dokud nepromluví*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:42 am

*Zastavím oproti tebe, ale trochu ďalej.* Hmm? *pustím si oko a je mi vidieť na ňom slabý opuch, ale sfarbenie kože je normálne* mohol by to byť jeden z Akatsuki.. *pomyslím si, ale jeho chovanie sa mi k Akatsuki moc nehodí, preto ti dám šancu* Dve otázky?.. Tak.. Skús ich položiť, ale nemôžem ti sľúbiť, že na ne odpoviem.. *zámerne ti tykám*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:45 am

*Nic si z toho nedělá, protože každý ve vesnici už moc navyká...* -Asi je to tím, že jsem moc mladý.. Onokimu by nikdo nikdy netykal.- *Pousměji se a položím první otázku. Už se dívám přímo na ni* Nevíte jak se dostanu do Konohy ? Jsem tu prvně a asi jsem se ztratil. *Jeho usměv se změní na takový ten, když je vám trapně*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:47 am

Konoha?.. Žeby to bol nakoniec jeden z Akatsuki? *na chvíľu sa zamračím, no potom sa moje svaly na tvári uvoľnia* Nie.. Vďaka tomu zradcovi vedia, kde Konoha je.. *pousmejem sa* Podľa toho, kto sa pýta..
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:50 am

Kam jsem dal způsoby ? *Usměje se* Jmenuji se Ryushi Nomi (tobě nemusím vysvětlovat, že příjmení se říká první xDDD ) A jsem z Iwagakure.. Mám tu vzkaz, který musím doručit a také si musím promluvit s Hokage. *Pak se na ni podívá už jen s menším úsměvem* A mohu znát vaše ctěné jméno ?
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:54 am

*pri tvojom mene prižmúrim oči* To meno som už počula.. *oči mám stále prižmúrené, keď hovorí o tom, že sa potrebuješ rozprávať s Hokage* Čo potrebuje Iwa od Konohy?.. S Iwagakure predsa neudržiavame žiadne vzťahy.. *zamrčím, a keďže som ďaleko od teba, nemôžem ti podať ruku, tak sa len predstavím* Uchiha Namine.. Kage Konohy.. *poviem sebavedomo*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 5:59 am

*Skloní hlavu a usmívá se* -Takže je taková jak se říká- No já mám podobný titul jako vy, ale jen jsem z jiné vesnice. Tsuchikage k vašim službám Nami. *Ukloní se hlouběji a pak jeho druhá otázka.* Takže máí druhá otázka.... Vy jste spadla z nebe ?
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:04 am

S akými úmyslami prichádza samotný Tsuchikage? *opýtam sa narovinu, pretože s Iwou nemám žiadne kontakty a je divné, že Tsuchikage prichádza osobne do Konohy* A čo sa týka druhej otázky.. Z neba som nespadla.. *poviem s kamenným výrazom v tvári*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:09 am

Omluvám se..Rozhodně to nebylo myšleno ve zlém.. Já jen, že vypadáte moc mladě a taky jste až moc krásná na Hokage. -I když vaše pověst říká i horší věci- *TEn kamenný výraz se mu nelíbí, tak se vrátí zpět..* Jak jsem řekl..Jsem tu pracovně a přišel jsem za vámi.. Pokud myslíte, že chci bojovat, tak věřte, že zbytečné souboje nesnáším... *Padne úsměv a tváří se vážné* -Úsměv by ji prospěl- *Zamyslí se a dál ji jen pozoruje*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:17 am

Vek na poste Kageho nehrá žiadnu rolu.. Prvoradé sú schopnosti Aj keď skúsenosti by sa mi hodili.. *reagujem na teba a potom hovorím k ďalšej veci* Ak ste prišli v mieri, potom vás teda pozývam do svojej kancelárie, Tsuchikage *začnem ti vykať, ale zámerne za titulom nedávam žiadnu slušnú príponu* Je len dobre, že nechce bojovať.. Neviem, ako dlho by som to s očami vydržala *rukou si prejdem po ľavom oku*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:23 am

*Neví proč, ale má o ni starost* Jste v pořádku Nami-san ? *Jen hlavou ukáže na to, že si drží oko.* A jinak ovšem vaši nabídku s radostí přijímám. *Usměje se, protože nemá rád, když je zarputilý. Nechce už být takový. V tom se i ukloní a pak už jen dodá.* Tak.. Až po vás Hokage-sama. *Stojí a čeká* -Zkušenosti ? Těch mám skoro tolik co ona, ale i tak.. Kage by měl být i na úrovni, ale pokud si to nechci pokazit, ještě předtím než dojdeme do vesnice, takže radši držet hubu.-
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:25 am

*na tvoju otázku, či som v poriadku, nereagujem, len hlavou pohodím smerom, kde je Konoha a pomaly sa vydám k nej.* /brána/
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:28 am

*Následuji ji a nezdá se mi to.* -Pokud takto bude probíhat i náš rozhovor, tak se mi nic nepovede... Proč je asi taková ? Nikdy jsem nepotkal ženu, které je tak proti srsti se usmát.-
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:01 am

*prídem sem a obzeram sa okolo seba*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:12 am

*Prochází tudy a říká si.* -Tak..Už jsem tady byl, takže ehm....- *Rozhlíží se* Tamtudy !! *Pokračuje dál*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:14 am

*vsimnem si niekoho a skocim na strom* Hmm *obzeram si ho a aktivujem MS*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:24 am

*Má pocit, že ho někdo sleduje, tak si ho zatím nevšímá a radši dál pokračuje.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:26 am

*ďalej ho nasledujem a potom skoci rovno pred neho mám na sebe to čo na profilovej fotke* no no nikam nejdes *usmejem sa a ukážem na teba prstom*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:34 am

Jedna otázka... Proč bych sakra nemohl ? *Prohlíží si toho co mu skočil do cesty*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:40 am

Hmm to je dobrá otázka asi pre to že tu nemáš čo robit *chytim rukovet gunbaiu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:45 am

O tom ale jak se zdá ty nemáš právo povídat.... -Že by to byl ten shinobi ?- *Stojí tiše, protože každým okamžikem může aktivovat Jinton no Yoroi.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:47 am

*tvoj útok predvidam sharinganom a začnem rozprávať* ti Musíš byt nejaky kage že áno nechcem bojovať v tom prípade *poviem a trocha uvoľnim stisk na rukoveti a pomaly dávam ruku ku telu*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesy v údoli konca Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesy v údoli konca
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Lesy v Okolí
» Jazero v údoli konca
» Údolí Kakusareta Rakuen + menší tavernička.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: