Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Konohy

Goto down 
+6
Temari
Hyota Hitsumaru
Nomi Ryushi
Maňásek
Angel
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:08 pm

Krásu? Pochybujem, že v tme niečo uvidím, i tak.. Z kancelárie mám brilantný výhľad *odporujem ti*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:10 pm

věř mi, vím o čem mluvím, naposledy se proletím, a chci aby jsi to viděla z mého pohledu když už mi to zakážeš, jsem schopen tu podmínku příjmout *řeknu a usměji se* nejsem ten typ co by takhle zabíjel, navíc je to proti mému slibu
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:11 pm

Leť si kľudne poslednýkrát sám, ja si tam dojdem peši *ukážem na bodovu Hokage*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:13 pm

A co já? *zakřičím žárlivě*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:13 pm

jestli nemáš strach tak pojď *usměji se*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:15 pm

Bohužial, Ryuu, mám ako vidíš prácu *usmejem sa na teba, ked sa na teba obrátim* Nemám strach *poviem a som k Angelovi otočená chrbtom*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:16 pm

*du k lavičce opodál* Jasně, já se klidně vyspím venku ... *žbrblám si, potom si lehnu na lavičku a po chvíly usnu*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:18 pm

*mávnu křídly kteé způsobí větší závan větru a vzlétnu vzhůru, poté se vrátím a zezadu tě chytnu pod rameny tak aby si se nemohla bránit a rychle stebou vyletím vzhůru, udělám kolečko okolo konohy aby jsi se pokochala a potom mířím k tobě do kanclu*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:50 pm

*had sa doplazí k Ryuuovi, obmotá sa okolo neho a vezme ho do kancelárie Hokage*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 8:48 am

*s Tsuchikagem vedľa seba smerujeme do Ichiraku*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 8:55 am

Takže kam půjdeme ? *Usměje se* Doufám, že to nebude nic nóbl.. Takové podniky nejsou moc pro mě, pokud ovšem nejde o večeři s někým pro mě důležitým.
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 9:02 am

Takže reštaurácia padá.. *zmením smer* Máte radi rámen?
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 9:05 am

To jsem si mohl myslet. *Věnuje tentokrát úsměv Nami* Jistě kdo by neměl. Obzvlášť když jsem v Konoze, kde je podle všeho nejlepší. Tak mě veďte. *Pokračuje dál za ní a už se jen optám* Doufám, že jsem vás nedostal do rozpaků v té kanceláři ? Jen jsem chtěl být slušný, když už jdu s tak váženou osobou.
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 9:12 am

*pousmejem sa pri poznámke, ktorá hovorila o rámene, no zachovám si celkom vážny výraz.* Určite neostanete len pri jednej miske.. *pokračujem ďalej a po chvílke sa ozvem* To je v poriadku, spracovala som to celkom rýchlo. *znova sa pousmejem a už sa blížime ku stánku* //píš už tam Smile
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 12:07 pm

*přijdu do jedné temné ulice, kde si v rohu sednu a dál se držím za břicho* Ksoo .. Hajzl! Gaah *vykašlu krev*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:07 pm

Procházím se ulicemi a hledám nějaké ubytování.
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:08 pm

*uvidím toho týpka z dneška, pomalu vstanu a belhavím krokem du za ním*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:10 pm

Chodím ulicemi a několika zatáčky. Pak mi přijde že mě někdo sleduje, tak pootočím hlavu a někoho tam uvidím.
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:11 pm

Ty! *řeknu ledovím hlasem a vyprsknu krev, dám si ruku před ústa a začnu mluvit* Co tu chceš?!
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:12 pm

*V ulici zmiznem a ostane za mnou len obláčik dymu*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:14 pm

No věděl bych co nechci. Řeknu a zastavil sem se. Kde jsi k tomu přišel?
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:16 pm

Co ti je do toho?! Já se tě ptám co tu chceš!
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:18 pm

Přespat. Odpovím mu.
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:22 pm

*Jde okolo a uvidí jednoho z těch malých hadů, kterého viděl i v lázních. Rychle ho chytne a dá mu vzkaz na záda. Pak pokračuje dál a vidí nějaké dvě osoby, ale drží se stranou....*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:26 pm

*Pokračuje dál k bráně.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Konohy
Návrat nahoru 
Strana 4 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Ulice Kumo
» ulice suny
» Ulice Kirigakure
» Ulice Iwagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: