Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnicaa

Goto down 
+3
Angel Nakazawa
Nomi Ryushi
Namine
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:46 pm

V nemocnici pôsobia len tí najlepší z najlepších, aby bolo zabezpečené rýchle a kvalitné uzdravenie naších shinobi.

Nemocnicaa 53ba77cd6a_26418498_o2
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 12:20 pm

*Přiběhnu sem a rychle běžím za doktory.* Prosím vás pomozte. Mám tu raněnou osobu , která potřebuje pomoci. *Přiběhne několik doktorů, kteří mě už poznají.* Nechte to na nás Tsuchikage-sama *Vezmou Angel a odnesou ji do pokoje, tam ji okamžitě začnou léčit. Já běžel za nimi a dokonce mi povolili být u toho všeho.*

(Asi napiš jestli se to léčí atd.. Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 12:36 pm

*ked ma liecia tak zaspim* (musim ist Sad )
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 12:39 pm

(To je v pořádku Smile )

*Po úspěšné léčbě si přisunul židli k její posteli. Vzal ji za ruku a opřel se o postel, chvíli ji pozoroval, ale pak nakonec taky usnul.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 8:42 pm

Prijdu za nimi a jako kage mi taky dovolili tam jit a tak tam vejdu a kdyz uvidim ze spi i nomi tak ho vezmu a polozim ho na druhou postel a ja se opru o zed a divam se na ne a pritom premyslet jak schovat angel pred akatsuky
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 11:13 pm

(Ale na kyuubiho každej sere ... toho schovávat nemusíme ! Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 12:10 am

(myslis)//a nyvic ty ho nemuzes ani ovladat takze te lehce chyti
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:44 am

*zrazu sa preberiem celá obviazaná a dívam sa okolo seba* Kde to som? *odpoviem s bolestami*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:51 am

Usmeju se a reknu *no konecne a ses v nemocnici presneji v konoze a hlavne nebesni*prijdu k tobe bliz
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 2:01 am

Konoha? *rychlo sa postavim, ale spadnem na zem*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 2:04 am

*Proberu se ze spánku a dívám se na ně.* Ahoj.. Promiňte asi jsem usnul. *Přiskočím k ní a pomůžu ji vsát.* Nepřepínej se Angel.. Musíš odpočívat. *Pomůže jí posadit se na postel.* Jak se cítíš ?
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 2:05 am

Pomuzu ji taky s usmevem
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 2:06 am

*pozriem sa na Nomiho a Hirota* Citim bolesti, ale je to lepšie *usmejem sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 2:19 am

To jsem rád.. Včera jsi mě docela vyděsila.. Proč si mi o tomhle všem neřekla už dřív Angel ? O tom démonovi a o jiných věcech... *Podívá se na ni a jen tiše sedí u ní.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 2:37 am

*sklonim smutne zrak a odpoviem* To je fakt dlhý príbeh *trasu sa mi ruky*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 2:40 am

*Všimne si toho a prostě si nemůže pomoci, aby ji nechal se trápit a tak ji chytne za ruce.* Ale já bych to vše pochopil.. Všechno by mi to akorát pomohlo v tom tě chránit a starat se o tebe, takže mi řekni třeba jen to podstatné ze svého života.. Není třeba vše.. Jen mi řekni to, co by si řekla každému, komu by si věřila jako mě. *Podívá se na ni a usměje se.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 3:00 am

*sčervenám a poviem* radsej nie, je to fakt dlhy pribeh *poviem smutne*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 3:04 am

Tak dobrá.. Nechci tě nutit do ničeho co nechceš. Ale pokud se ti opět bude zdát něco zlého nebo budeš mít zlý pocit z něčeho.. Prosím.. Řekni mi to.. Budu klidnější když budu vědět, že jsi ti budu moci pomoct. *Usměje se na ni a dál sedí u ní, držíc ji za ruce.* -Slyšela mě vůbec včera ?- *Začne se zničehonic stydět a trochu se i zčervená.*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 3:24 am

(A NA RYUUA SI NIKDO ANI NEVZPOMENE Sad )
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 3:35 am

(S tebou něco bylo ? A nechtěl si se vracet do Konohy :DDDD )
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 3:40 am

(Ale pomohl jsem Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 3:47 am

(Hlavně prosím tě nebreč.. Pak pokecáme.. Teď jde mé postavě o blaho Angel. Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 3:53 am

V tomto sa mi pomôcť nedá *poviem smutne* Radšej nech trpím ja než Konoha *ľahnem si na postel*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 4:02 am

Přestaň s tímhle... Budeš se mnou, takže Konoha zůstane v pořádku.. Jestli se budu muset bát, tak jen o svoji vesnici, protože já ti budu neustále pomáhat.. Budu při tobě a uvidíš, že jednou to vše zvládneš.. Takže takhle nemluv.. *Svoji hlavu dá na její stehna.* Nenechám tě trápit se Angel. Dokud kráčím po této zemi a dokud dýchám.. Tak ti budu pomáhat.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 4:58 am

pohladím tě (angel) a řeknu *vím jakej je to pocit take jsem měl demona poté se otočím na nomiho *nomi proto mě sebrali do akatsuky je to všechno moje chyba kdybych věděl do čeho se pouštím *zesmutnim *chtěl jsem jenom prozkoumat akatsuki a nenapadlo mě že ví o tom že mam demona a *pak radši mlčím
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnicaa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnicaa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 11Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: