Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnicaa

Goto down 
+3
Angel Nakazawa
Nomi Ryushi
Namine
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:03 am

To je v pořádku.. Hlavně, že jste v pohodě a není narušené spojenectvé mezi vámi a Konohou. Hokage vás taky hledala.. Nechtěla přijít spojence.. Já vás stejně nakonec našel jen kvůli tomu dráčkovi. *Usměje se přátelsky, aby mu nebylo na nic.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:08 am

tak dík a hadam že mezi nama taky bude mír nejeden koutek pusi dam nahoru
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:16 am

Nechci vás urazit Kazekage, ale já spojenectví neuzavírám. Spojenectví je popudlivé. Jednoho dne se i od spojence můžeš dočkat podvodu nebo kudly v zádech. Spíš vám nabídnu spolupráci naši vesnice. Jestli existují nejlepší stavitelé, dozajista je najdete jen i Iwě.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:18 am

mavnu rukou a řeknu to nevadí a když jsme už u té kudli do zad dávej si pozor na mizukageho on totiž převladá vesnice a ja jsem se stal jeho obětí povím trochu smutně
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:30 am

Jestli existuje vesnice, se kterou bych nikdy nic neměl.. Byla by to Kiri.. Znám její historii a znám i její pověst. Na tohle mě nemusíte ani upozorňovat. *Usměji se a zvednu se.* Tak.. Angel tu bude muset ještě asi zůstat.. Nechci ji opouštět, ale povinnosti jsou povinnosti. Sayonara Angel.. Pokud budeš chtít.. Víš už kde mě najít. *Usměje se a pomalu odchází.* Sayonara Kazekage-sama... Doufám, že na ni dohlédnete. Je důležitá pro nás oba.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:33 am

usměju se a řeknu j-jo jasně a jak to myslíš duležita pro nas oba není sand cela tvoje řeknu otazčivě
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:38 am

Podle toho, co jsem tady viděl, tak k ní chováte také sympatie.. A to s tím, že je celá moje není až taková pravda... Je to na Angel a já ji budu mít rád, ať se stane cokoliv. *Usměje se, zamává a odejde.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:40 am

zapřemýšlí a take zamavá a pak si udělam písečnou židli a opřu se o ní pak přiletí kemě dráček a začne mi všechno povídat co se stalo pak když dopovída tak si lehne k angel
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:58 am

ach ko to je nuda *řekne potichu
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 6:37 am

(Neni tu nikdo, máš šanci jí znasilnit =DD)
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 6:40 am

//no to určitě
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:19 am

*Shisui sem přiskočí a dívá se na střeše na vesnici.* -Tak kdepak je ?-
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:25 am

*Přijde dovnitř a potichu si sedne do temného kouta a hlídá.* -Tak.. Teď tu musím zůstat tak dlouho jak jen to bude možný.-
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:28 am

ucítím jeho čakru (toho klona)a udělam suna bushin a klon to jde prozkoumat
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:28 am

*spustia sa mi slzy*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:29 am

vztanu a řeknu c-co je nebo co se stalo angel
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:31 am

*všimnem si zrazu, že mi teču slzy na dlane a tak si ich rýchlo utriem* Ale nic *poviem rychlo*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:31 am

*otvorí dvere do nemocnice a príde za tou čo je za pultom* Možem vedieť kde je kazekage ? *usmeje sa na ňu s deaktivovaným Rinnenganom aj MS*
/.Lekárka: Ano 3 poschodie 2C izba
ďakujem *poviem a pomalý kráčam tam možno počut kroky na chodbe ktoré sa pomaly blížia*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:33 am

to není nic ale dobraotočím se zady k tobě a řeknu sakryš je tady itami rychle pryčřeknu vážně
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:36 am

*citim zrazu cudziu chakru*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:36 am

//klon: Co se děje Angel ? *ozve se z kouta.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:37 am

příjdu k oknu a vyskočím z něho a pak se zase vznesu na drakovi nastup musíme ocut pryč
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:37 am

// jžs ako možeš vedieť Hiroto že som to ja?? ?
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:39 am

//už jsme se viděli a tak jsem si zapamatoval tvojí čakru
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:39 am

*pomaly otvorím tie dvere v ktorých je kazekage* Dobrej den Kazekage-sama co vám je ? *vyzerám uplne ináč a nemam masku nemožeš vedieť že je to Itami*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnicaa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnicaa
Návrat nahoru 
Strana 2 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: