Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Yuinkan Kimoj

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Yuinkan Kimoj
KAGE
KAGE
Yuinkan Kimoj


Poèet pøíspìvkù : 233
Join date : 22. 12. 13

Yuinkan Kimoj Empty
PříspěvekPředmět: Yuinkan Kimoj   Yuinkan Kimoj I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 12:09 pm

Jméno: Yuinkan Kimoj
Přezdívka: Yui
Věk: 19
Pohlaví: Žena
Hodnost: Mizukage
Povaha: Klidná, krvelačná.
Vesnice: Kirigakure no sato
Datum narození: 27.6.
Podstata: Youton, Sharingan.
Klan:
-Jméno klanu: Kimoji
-Kekkei Genkai: Youton
-Popis Kekkei Genkai: Láva: Youton neboli Lávový element, probíhá ve formě lávových útoků a obrany z lávy. Tento jedinečný styl byl používan Jinchuurikim, který měl v sobě Čtyřocasého démona a tento Jichuuriki vytvořil tento element sám. Youton je tvořen používáním Zemního elementu a Ohnivého elementu. Bohužel tento element nebyl v manze a anime ukázán, takže se o něm neví příliš informací. O tomto elementu se zmiňuje Kisame, který se s Jinchuurikim utkal.

Životopis: Jmenuji se Yuinkan Kimoji je mi 19 let a narodila jsem se 27.6. v Kiri. Jako malá jsem se učila technikám Youtonu a umím dobře ovládat Sharingan. Chtěla jsem vyvinout Rinnegan ale ten jsem nikdy nedostala v devíti letech jsem se naučila ovládat oheň a tak i lávu moc jsem trénovala a hlavně povyšovala nad ostatní věděla jsem že to není správné ale bylo to jediné na co jsem se zmohla. Jednou se mi děti posmívali že jsem hloupá a ošklivá strašně mě to naštvalo a začala jsem utíkat do lesa najednou na mě promluvil ten nejhezčí hlásek na celím světě jmenuje se Ichigo Kurosaki strašně moc jsem si sním povídala a on mě osvobodil z toho vězení v mé mysli byla jsem moc ráda že jsem ho poznala. Jak mi bylo čtrnáct let a já se stala Jouninkou byla jsem moc ráda jenomže asi o dva roky později umřel náš Mizukage a jelikož jsem byla nejvzdatnější a ochotná tak jsem se stala Mizukagem a jsem za to ráda. Teď trénuju Geniny a Jouninum dávám mise.

Dovednostní body:
Síla - 4
Chakra - 6
Rychlost - 5
Taijutsu - 4
Genjutsu - / 6
Ninjutsu - 5
Kenjutsu-5
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Yuinkan Kimoj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuinkan Kimoj   Yuinkan Kimoj I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 7:31 pm

Takže POVOLENÉ ale ten sharingan ťa bude vysilovať ako kakashiho ok?
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Anonymní
Anonymní




Yuinkan Kimoj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuinkan Kimoj   Yuinkan Kimoj I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 7:59 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Yuinkan Kimoj
KAGE
KAGE
Yuinkan Kimoj


Poèet pøíspìvkù : 233
Join date : 22. 12. 13

Yuinkan Kimoj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuinkan Kimoj   Yuinkan Kimoj I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 8:16 pm

Okay
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yuinkan Kimoj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuinkan Kimoj   Yuinkan Kimoj I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yuinkan Kimoj
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yuinkan Kimoj
» Klan Kimoj
» Kawashi Kimoj
» Nikita Kimoj
» Kawashi Kimoj - Techniky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: