Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kawashi Kimoj

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kawashi Kimoj

Kawashi Kimoj


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 23. 12. 13

Kawashi Kimoj Empty
PříspěvekPředmět: Kawashi Kimoj   Kawashi Kimoj I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:51 am

Jméno: Kawashi Kimoj
Pohlaví: Muž
Věk: 15
vesnice: Kirigakure no sato
Hodnost: genin
Sensei: Yuinkan Kimoj
Klan: Kimoj
Kekkei Genkai: Youton
Povaha: Flegmatik
Vzhled: VIZ. obrázek
Podstata: Youton
Životopis:Ahoj jmenuji se Kawashi Kimoj ze slavného klanu Kimoj je mi patnáct let. Ale teď něco z mé
minulosti. Když sem se narodil rodiče do mě zapečetili pěti ocasého démona jmenuje se
Fuinkan je to démon ve tvaru obrovského draka. Za démona jsem moc rád a docela mi i pomáha.
Ale jeden problém i tak mám nedokážu ještě svého démona potlačit jediný kdo to dokáže tak
je moje starší sestra která mě dokáže zkrotit jako jediná. Svojí sestru mám moc rád protože
je skoro jako moje máma, máma s tátou umřeli při válce a já se sestrou jsme zůstali sami
já zjistil že mámě vrozenou schopnost ovládat Yuoton a proto jsem poprosil sestru aby mě
naučila techniky teď techniky asi tři a jsou velmi silné teď se připravuji na Chuninské
zkoušky a doufám že můj démon nebude nemilosrdný jako vždy. Jednou když mi bylo šest tak mě
démon ovládl a já jsem byl v koncích málem sem zabil svojí sestru ale potom jsem si
uvědomil že je vše špatně tak můj démon povolil moje sestra byla celý týden v nemocnici a
od té doby už můj démon má pro mojí sestru slabost. Jednou se na naší vesnici vrhly nějací
ninjové a chtěli mě zabít ale dřív než ke mě doběhly. Potom přišel lehkou chůzí další a měl
na sobě plášť Akatsuki pustil se do mě ale jak přiběhl spálil jsem mu obě ruce ani sem nevěděl
jak jsem to udělal bylo to pozoruhodné a potom jsem zjistil že mám kolem sebe díky démonovy
štít, Který nikdo nevidí a málo kdo kolem něj projde je to moje nejlepší technika ale vlastně
i mého démona nebýt něho tak techniku neumím.
Dovednostní body:
Síla - 2
Chakra - 3
Rychlost - 2
Taijutsu -2
Genjutsu - 0/1
Ninjutsu - 4
Kenjutsu-1
Návrat nahoru Goto down
Yuinkan Kimoj
KAGE
KAGE
Yuinkan Kimoj


Poèet pøíspìvkù : 233
Join date : 22. 12. 13

Kawashi Kimoj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kawashi Kimoj   Kawashi Kimoj I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:57 am

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Kawashi Kimoj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kawashi Kimoj   Kawashi Kimoj I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 2:34 am

POVOLENÉ!
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sponsored content





Kawashi Kimoj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kawashi Kimoj   Kawashi Kimoj I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kawashi Kimoj
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kawashi Kimoj - Techniky
» Nikita Kimoj
» Yuinkan Kimoj
» Yuinkan Kimoj
» Klan Kimoj

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: