Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hirin jutsu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Hirin

Hirin


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

Hirin jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Hirin jutsu   Hirin jutsu I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 9:24 am

Kuchiyose                                  
Kuchiyose no Jutsu (hadi: Aoda,tři obrovští hadi,Manda II)                                  
Kuchiyose: Rashōmon (přivolaní jedné brány)                                                                                 
Kuchiyose: Sanjū Rashōmon (přivolaní 3 brán poskládané za sebou)                                                                           
Kuchiyose: Edo Tensei (Kimimaro,Darui,Sakura,Kurenai Yūhi)                            
                                                                                             
Hebi jutsu                                        
Jagei Jubaku (Z každého rukávu vyleze jeden velký bily had, který omotá obět,pokud uživatel chce může had kousnou svými tesáky,které jsou napuštěné jedem)
Mandara no Jin (Tvorba deset tisíc hadů)
Sen'eijashu (z ruka "vyletí" hadi jejich okolo 5)
Sen'ei Tajashu (-//- s rozdíle že místo 5 jejich 12)

Ninjutsu
Gogyō Fūin (pečet pěti elementu)
Body Flame Technique (Technika používá podobný tělo blikání techniky. Při použití této techniky, se objeví tělo, jako by to byl pohlcen plameny, mizí pomalu z dohledu.)
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu (Stejné jak had svléká kůži, pruživá se aby se zahojily rány )
Fushi Tensei (umožňuje přenést svou duši k tělu někoho jiného)
Orochimaru's_Juinjutsu (prokletá pečet)
Gathering of the Snakes (Shromáždění z hadů: při přeříznuti vejpůl hadi přitahanou obě častí k sobě )
Doton: Moguragakure no Jutsu (Živel země: skrytí jako krtek )
Kage bunshin no jutsu (technika stínového klona)

Body
Síla -3
Chakra -5
Rychlost -7
Taijutsu -5
Genjutsu - /5
Ninjutsu -7
Kenjutsu-


Naposledy upravil Hirin dne Wed Jan 01, 2014 10:47 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Hirin jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hirin jutsu   Hirin jutsu I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 10:10 am

Zeptám se, o tom edo tensei si psal v životopise? Nepovoluju je, takže nevím.
A další věc, něco si napsal japonsky, a něco anglicky .... takže to předělat do japonštiny + česky název nebo rozepsání o tom co technika dělá.
Návrat nahoru Goto down
Hirin

Hirin


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

Hirin jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hirin jutsu   Hirin jutsu I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 10:12 am

Mám to v životopise, techniky jsem si vybíral z wiki a některé tam nemají jap. název.
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Hirin jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hirin jutsu   Hirin jutsu I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 10:17 am

No .. moc se mi to nechce povolovat .. (To edo tensei) ... Ale jedna věc ... Ty si v akatsuki? vesnice? nebo .. na čí straně si? =D
Návrat nahoru Goto down
Hirin

Hirin


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

Hirin jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hirin jutsu   Hirin jutsu I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 10:30 am

Pravidla číslo 7, mluvil jsem s ichigem o těch postavách, já být nukenin Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hirin jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hirin jutsu   Hirin jutsu I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 11:13 am

Podle mne to edo tensei taky ne síce se nestarám o techniky ale nemôže mit každy edo tensei
Návrat nahoru Goto down
Hirin

Hirin


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 13

Hirin jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hirin jutsu   Hirin jutsu I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 7:38 pm

TVl to jsem zbytečně psal ten životopis? Že to má i Temari,která nerespektuje pravidla a jen tak se přemístí z vězení do lesu i s Kazekagem.
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Hirin jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hirin jutsu   Hirin jutsu I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 6:56 am

Pravidla znám ... Takže klid, myslím že jako admin je znám líp, o té temari nevím ... nepovoloval jsem jí .. techniky bych měl povolovat já a na ní jsem eště nekoukl ... A už jen právě proto že má ona EDO tensei už je dost ... Takže ho smaž, nebo odejdi .... KONEC DISKUZE ... Wink Pokud chceš eště něco pořešit, dej mi tvůj skype/FB.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hirin jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hirin jutsu   Hirin jutsu I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hirin jutsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hirin-hotové
» Kuchiyose no Jutsu
» Katon Raiton no jutsu
» Hideaki Kobe jutsu a body

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba techník-
Přejdi na: