Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sarugato Uchiha

Goto down 
AutorZpráva
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Sarugato Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Sarugato Uchiha   Sarugato Uchiha I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 6:24 am

Jméno : Sarugato-kun
pohlaví: muž
Věk: 20
vesnice: Akatsuki
Hodnost: Tajný člen
Sensei: Madara Uchiha
Klan: Uchiha
Kekkei Genkai: Sharingan, Mangekyoo Sharingan
Povaha: Náladová
Vzhled : na profilovej fotke

Podstata: Katon,Raiton,Enton

Životopis:
Keď madara zomrel...nezomrel úplne. Urobil techniku aby sa prevtelil do inej osoby. Keď som bol malý a konoha ničila všetky vesnice stala sa smrť mojích rodičov. Začal horieť dom a začalo všetko na mňa padať. Keď som sa zobudil nevedel som ako sa volám, kto som, kde to som. Uvidel som Madaru Uchihu. Bol to starší pán tiež uchiha. Bol mi otcom. Naučil ma všetko. Keď sme sa rozhodli ísť zničiť listovú zabil ho človek nazvaný Itami. Bol uchiha a nenávidel som ho. Ukázal mi históriu Madary a bol som straštne zklamaný. Stal sa mojím priateľom a trénovali sme. Vždy som bol lepší ako on. Aj moje oči začali vidieť konečne svetlo... no jeho začali viac temnotu. Potom ho začal učiť Uchiha Obito. Ktorého som mu ho pomohol zabiť. Keď zabil itami Madaru prebudil sa vo mne mangekyou. Ptm som zistil ,že mangekyou prebudím len vtedy ak ti zomrie blízka osoba. Naučil som sa tu temnu vec ovládať. Do kým som nebol aj ja temný. Myslel som si ,že to ma mení sharingan ale nie mylil som sa a menil ma Itami. Nakoniec ma zabil Gunbaiom. Cítil som čo je to smrť. Bol som mŕtvy 5 rokov. Čakal som a naberal som sili povstať. Itami vyrténovaný obitom bol na takej istej úrovni ako ja. Začal som cítiť nenávisť a prehru. Určite ma už dobehol som si myslel. Tak som povstal pomocou techniki Edo Tensej. Bol som straštne oslabený. Nakoniec som jednému vytrhol rinnengan. Vytrhol som si jedno moje oko a nahradil som si ho ním. Povstal som pomocou techniky GEDO: Rinne Tensei no Jutsu (Vnější cesta – Znovuzrození) Povstal som no zmizol mi Rinnengan. Nasadil som si opeť svôj sharingan a putoval som po svete. Potom som pochopil ,že môj osud musí nájsť svet. Preto som skoro celý svet prechodil a písal knihy. Stretol som sa aj s novými vecami. Z temnými silami. Hlavne som rozširoval po svete dobro. Zrazu som počul o organizácii akatsuki a jej veliteľ je Itami. Moja nenávisť sa zvýšila. Pridal som sa k akatsuki a doteraz itami nevie kto som čo som. Možno mám v pláne s ním zničiť svet a možno ho mám v pláne zabiť. Uvidím kám ma život zavedie.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sarugato Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarugato Uchiha   Sarugato Uchiha I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 9:18 am

Povolene pekne spravene to mas a aby ľudia nehukali že je 3 uchiha tento chalan Nam pomáhal nazaciatku rpg zaslúži si tento post pomohol Nam z dost vecmi
Návrat nahoru Goto down
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Sarugato Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarugato Uchiha   Sarugato Uchiha I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 5:20 am

Diki idem na tie techniky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sarugato Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarugato Uchiha   Sarugato Uchiha I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sarugato Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Namine Uchiha
» Amaru Uchiha
» Yoy Uchiha
» Neomiko Uchiha
» Itami Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: