Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Namine Uchiha

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Namine Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Namine Uchiha   Namine Uchiha I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:30 pm

Jméno: Namine Uchiha
Pohlaví: žena
Věk: 18
Vesnice: Konoha
Hodnost: Hokage
Sensei: jej otec
Klan: Uchiha
Kekkei Genkai: sharingan, MS
Povaha: typický Uchiha, keď však človeka spozná, ukáže svoju milú tvár
Vzhled: Napriek tomu, že má typickú Uchiha povahu po otcovi, vzhľad zdedila po mame. Má dlhé blonďavé vlasy a zelené oči.
Podstata: Raiton, Suiton, Katon
Životopis: Narodila som sa, v tej dobe už obnoveného, klanu Uchiha. Bola som jedináčik a v klane vládla harmónia. Sem-tam sa však objavila nejaká čierna ovca, ktorá klan a dedinu opustila. Uchiha klan si však zachoval svoju tvár a povesť najsilnejšieho klanu z Konohy. Vyrastala som ako normálne dieťa, no bola som trénovaná viac, ako ostatné deti. Bolo to kvôli tomu, že môj otec je vodca Uchihov, takže mi dával zabrať, aby som jedného dňa mohla prebrať jeho miesto. Akadémiu som dokončila ako najlepšia, čo sa od Uchihy aj očakávalo. Dlho som geninom nebola, pretože sa konali chuuninske skúšky, ako udržanie mieru medzi dedinami. Bolo to náročné, no spolu so svojim tímom som to zvládla. Všetci traja sme sa stali chuuninmi a po 2 rokoch sme sa hlásili na skúšky jouninov. V tom čase som bola nútená klanovými staršími, aby som zabila svojho najlepšieho priateľa, za účelom získania MS. Bohužial EMS som nikdy nezískala, nemám brata ani sestru, ktorí by mi oči ponúkli a zabíjať niekoho z rodiny nehodlám. Nájdem si sama svoju cestu k udržaniu si svetla v očiach. Preto sa zaoberám aj lekárskymi technikami a vediem svoj vlastný výzmuk. Vďaka úspechom, ktoré som dosiahla nielen na misiách, mohla som kandidovať na post Hokageho. Starší boli najskôr proti, no nakoniec ma zvolili, aby mali Uchiha klan pod kontrovou. Nechcú totiž, aby sa opakovali udalosti z minulosti.
Body:
Síla - 4
Chakra - 6
Rychlost - 6
Taijutsu - 4
Genjutsu - 3/3
Ninjutsu - 5
Kenjutsu - 4
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Namine Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namine Uchiha   Namine Uchiha I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:12 pm

POVOLENÉ
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Namine Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namine Uchiha   Namine Uchiha I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:16 pm

POVOLENÉ!
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sponsored content





Namine Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namine Uchiha   Namine Uchiha I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Namine Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yoy Uchiha
» Itami Uchiha
» Amaru Uchiha
» Neomiko Uchiha
» Sarugato Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Tvorba :: Tvorba postáv/klanov-
Přejdi na: