Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Kirigakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:49 pm

*keď uvidím tie chakry nevidno to cez masku ale tvarím sa ohromene a potom sa otočím na Ichiga* Vieš chlape nevieš o Uchihoch nič *poviem a snažím sa ho odkopnuť*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:50 pm

"Ani ti u Kurosakich",poviem a som za tebou a okolo mňa lieta červeno čierna čakra.
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:52 pm

*trochu sa zasmejem a gunbai si zasuniem na miesto a založím si ruky na hruď a pozerám čo ide robiť*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:52 pm

a ty zase nic osíle andělů *řekne temným hlasem anděl dost nahlas aby ho počuli a já dám ruce před sebe namířené na vás* temný svetelný paprsek *vyšle ohromnou silou a rychlostí laser přímo proti vám jelikož je to smíchané z obou chaker má to neuvěřitelně brutální účinky*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:53 pm

a sakra *poviem si keď to letí na mna a nestihnem vybrať gunbai a trafí ma to odhodí ma a ležim na zemi*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:54 pm

Objavím sa za ANgelom a poviem:"Keď som v Bankai mojju rýchlosť nikto neprekoná" a potom sa objavím sa Itamim a saknem po ňom.
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Yuinkan Kimoj
KAGE
KAGE
Yuinkan Kimoj


Poèet pøíspìvkù : 233
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:55 pm

*Objevím se tady a řeknu* pche slaboši dva na jednoho .
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:55 pm

Potom spadnem na kolená a padnem na zem.
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:56 pm

*zase použijem časoprostorovú techniku a meč cezomna len prejde ja sa postavím* Je to zbytočne *vytiahnem gunbai a machnem nim po vás*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:56 pm

tss... prej dva na jednoho *řekne výsměšně* když nevíš o co jde tak se do toho nepleť
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:57 pm

Ležím na zemi a dosť silno krvácam azmením sa späť.Som v bezvedomí a ja sa objavím v mojom svete a tam vidím dvoch ľudí.Jedného z nich poznám,ale toho druhého nie.
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:58 pm

aa Mizukage konečne možem začat robit techniky *poviem s uškrnom a začnem skladať pečate ale trochu vzdycham lebo som si udrel hruď a bolia ma pluca s tej rany*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:58 pm

//poradí: Angel,Yui,Itami,Ichigo jop ?
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:59 pm

//Itamy ty by si už mal tiež ležať na zemi ale ok Very Happy a poradie! 1.Angel 2.Yuinkan 3.Itami 4.Ichigo rozumiete?
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:00 pm

*znovu se opře o sloup a podívá se na ichiga -škoda že bude žít dál, ještě nebylo rozhodnuto o jeho smrti- šeptá mi anděl v hlavě, poté se podívám zpátky na toho uchihu a nově příchozího*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:01 pm

*potom nezvládnem vypečatiť techniku a oprem sa o gunbai a vzdycham vyčerpane* sakra co to je *bolia ma plúca a ťažko sa mi dýcha lebo si ma trafil práve tam*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:03 pm

//Yui odešla takže Angel,Itami,Ichigo
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:09 pm

Stále ležím v bezvedomy a tá druhá postava v mojje mylsi,ktorú nepoznám na mňa vybehne a zakričí:"Slaboch!"
Pomaly sa postavím z bezvedomia a začne ma ovládať démon.Zakričí:"Teraz vám ukážem ako sa bojuje!"
Začne okolo mňa tryskať červenočierna čakra.
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:12 pm

ježíš neblbní nechce se mi mu dávat plná kontrola, je mi potom zle *řeknu znuděně a dál se nehýbu*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:13 pm

*trochu vzdycham a držím sa za hruď potom prestanem a vyberem gunbai a čakam čo urobí*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:14 pm

Objavím sa za tebou a seknem po tebe z mečom a nejde to predvídať ani sharinganom.
//Itamim
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:15 pm

*nemusím to ani predvídať a automaticky keď som videl že zmizol som použil časoprostorovu techniku a meč len tak ako vzduchom cezomna prešiel a potom sa na neho otočím chcem ho trafiť gunbaiom uchiha rychlostou*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:18 pm

Keďže démon vedel,že keď útočí tak sa musí zhmotniť a tak použil getsuga tensho a hneď sa objavil za tebou a použil ďalšiu getsugu tensho a je 99% šanca,že minimálne jedna trafí keďže si nemal skoro žiadny čas zareagovať.
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:19 pm

*zývnu a roztáhnu mohutná křídla, každé jinak barevné, máchnu snimi až to udělá díru do země a já odlítám velkou rychlostí pryč*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:20 pm

*nemusím nijak zareagovať a streli prejdu cezomňa* (kludne si kukni anime ak neveriš)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kirigakure   Ulice Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Kirigakure
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Brána Kirigakure
» Nemocnice Kirigakure
» Ulice Iwagakure
» Ulice Kumo
» ulice suny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Kirigakure no Sato-
Přejdi na: