Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jazero v údoli konca

Goto down 
+6
Angel
Ayame Rayto
Hyota Hitsumaru
Hiroto Yamashi
Maňásek
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:08 am

*Skočí před Rya a protože by to nemohl čekat, tak chytnu ruku v které má rasengan a hodím ho po nejbližším stromě.* Jsi blázen ? Jak můžeš být tak lehkomyslný ? Toto je elitní kriminálník a ještě Uchiha... Navíc..Jasně jsem říkal, že boje nejsou zapotřebí..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:09 am

Raz mi muj mistr Obito povedel jednu mudru vetu Človek který odmita nekoho koho zna Jen z obalu je mnohem horší než odpad. *poviem a usmejem sa a priletí sem veľký vtak na ktorom je Deidara skocim na vtaka* pripravte se že to neneham jenom tak *spolu s Deidarom viletime na Madarovu hlavu*


Naposledy upravil Itami Uchiha dne Sat Dec 28, 2013 7:29 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:11 am

Je to tam docela zajímavý... pomyslím si, když uvidím že známá mě nepříjemná osoba mrskla s tím klukem, kterého už jsem také viděl. Spadnu ze zadu ze sochy Hashirami, takže padám podél jeho zad, při zemi jsem chtěl měkce spadnout díky vějíři a Fuutonu, ale v tom jsem si uvědomil že jsem bez zbraní a spadnu tvrdě na zem. Chvilku ležim, pak se zvednu. Kusó! Potřebuju anjít znova toho chcípáka. Řeknu si za sochou Hashirami a pak se zapletu někde mezi stromy a zase je pozoruju a snažím se i naslouchat.
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:11 am

(Uprav to -_-)
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:12 am

(Vypusť to s tím rasenganem Itami -_- )
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:12 am

Budiž.. Ja svoj názor na spoluprácu nezmením.. A kľudne budem proti tebe znova bojovať! *skríknem po Itamim*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:12 am

*ti 2 s rasenganem se rozplynou, v tom přiběhnu pravej já s klonem* Cože?! Unikl?! To jste ho nechaly?! *začnu křičet*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:13 am

Pokud z toho bude boj, tak to bude pěkně na nic..... *Trochu se zamračí* Nevyhrožuj Itami... Není to zapotřebí a nemělo by to ani smysl.. *Zakřičí*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:18 am

je tu zrazu veľa ludí *vravim si pre seba a pojdem k jazeru od ostatných ďalej*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:23 am

*Podívám se na Nami* Omluvám se Hokage-sama...Pokud jsem způsobil problémy...Jen jsem plánoval dnes zajít za vám.... *zarazí se a opraví se* Zajít do vesnice prověřit Shisua a Matadata.. *Trochu se zastydí a chytí se za zátylek.*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:24 am

Mají docela dost čakry, teda až na něho. Zamyslím se. (Sorry Ryu, nemohl jsem najít tvoje body ale myslím že nemáš moc čakry)
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:24 am

(Mám v sobě kyuubiho .. Ale nemám moc chakry...)
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:26 am

(Aha XD )
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:27 am

*Začnem sa dívať na svoj odraz v jazere a vravím si pri tom* V Konohe sa toho veľa zmenilo *pomyslím si*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:30 am

Nič sa nedeje, Tsuchikage.. On je proste idiot.. *pousmejem sa a stále stojím na hladine vody..*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:31 am

Takze ako vidím vesnice sa zburuju *poviem a dám si dole masku pred Deidarom*
/.Deidara: Takze konečne môžme robit to čo pred niekoľkými rokmi ? *zasmeje sa* ty ľudia dole mi nedávajú na vyber dali mi len jednu možnú cestu
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:37 am

Opravdu se moc omluvám.. Původně jsem to s ním měl vyřešit jen já, takže omluvám se, že jsem vás do toho zatáhl. *ukloní se a pozoruje ty dva na Hashiramově hlavě* Ehmmm...Myslíte, že se o něco pokusí ?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:38 am

*pozriem sa na oblohu a premýšľam na Konohu*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:39 am

Je to možné, ale.. nepodceňujte ma *pousmejem sa*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:39 am

*smutne vytiahnem moju Starú čelenku konohy a spomínam na stare časi ako som pomáhal Hokagemu ako ma trénoval Obito ako ma vyvaroval zlim veciam*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:41 am

Já ve vás věřím Hokage-sama. Jen vás nechci dostávat do problémů.. *úsměv oplatí*
Omluvte mě prosím... *Přijde k Angel (Nakazawě)..* Ehhmm. Dobrý večer slečno.. Mohu vám nějak pomoci ? *mile se usměje, aby vypadal přátelsky*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:43 am

*Zrazu si všimnem nad sebou človeka a zľaknem sa*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:43 am

Pak se přestanu skrývat a volně si skočím na větev stromu, za kterým jsem se skrýval a dívám se směrem k Itamimu.
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:46 am

Nemusíte se bát.. Nikdo tu není od toho, aby vyhledával spory, takže se nemáte čeho bát. *znova se usměje* Jsem Nomi...Nemusíte se mě bát. Pojďte, zvedněte se a řekněte mi odkud jste. *Podá ji ruku*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:48 am

Jsem oklaman vlastným klanem ma vlastná vesnice mne nechce medzi sebe *vravim nervozne a čelenku si dám spet do tašky na vtakovi* Hokage mne podcenuje a to dost *poviem si a stisknem pest*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jazero v údoli konca - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 16 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jazero v údoli konca
Návrat nahoru 
Strana 16 z 32Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Lesy v údoli konca
» Údolí Kakusareta Rakuen + menší tavernička.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: