Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jazero v údoli konca

Goto down 
+6
Angel
Ayame Rayto
Hyota Hitsumaru
Hiroto Yamashi
Maňásek
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
AutorZpráva
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:56 am

*podam ti ruku a postavi sa* som Angel *poviem potichu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 7:58 am

Angel... Moc mě těší... A co tady děláš takhle sama ? Kde vůbec žiješ. *Je mu jí líto, proto se ptá.* Povídej.. Já ti nic neudělám. *usměje se*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:01 am

Je mi ľúto Tsuchikage, ale musím už odísť, takže.. Sa majte a opatrujte sa *odídem preč*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:02 am

Počkejte prosím.... Hokage-sama.. *Když už vidí, že odešla..* -Do háje...-
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:04 am

Premýšľam *poviem placho a pri tom si všimnem blonďaté dievča, ako odchádza*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:04 am

/.Deidara: teraz mame príležitosť pane *pozriem na neho a Premyslam* dobre urob to *poviem a Deidara príde nad cele údolie aby ho všetci videli* vyte že práve umení je výbuch ? *zasmeje sa a hodi tam dole kde ste všetci C2 bakuton bird *stredne veľke asi 3 padnú skoro na vás a hned začnú vybuchovat tým čo su na hlavách nic nehrozí*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:10 am

-Do hajzlu- Doton: Chidoukaku !!!! (pohyblivé zemské jádro.) *Kousek země se mnou a Angel se propadne do země a tím nás minuly výbuchy, jediné co se do té díry dostalo byly plameny. Zakryji tělem Angel a složím pečetě* Doton: Doryuu Heki !!! *Dotknu se zdi té jámy a z ní vystoupí stěna, která zablokuje plameny, ale zhasne nám tu taky. S pomocí dotonu udělám ve stěně průchod a řeknu Angel.* Jdi tou chodbou, vede za jezero. Okamžitě uteč až se dostaneš na povrch.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:13 am

/.Deidara: Náš mistr je veľmi laskavy hehe a vy ste to podcenil *pozerám smutne na súboj a Deidara hodi asi 5 vtacikov ktore zase začnú vybuchovat*
/.Deidara: uvidíme kolik vidrzite
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:14 am

Al-e ty...*zakoktám*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:18 am

Já je zdržím, aby si mohla utéct. *Usměji se.* Teď jdi. Ale teď tam zůstaň ! *Přijde další salva a ta probourá zeď. Já vyskočím z plamenů a hned se zaměřím na Deidaru.* Jinton: Jindan no Jutsu !!! *U rukou se mi objeví záře a z té vysokou rychlostí vyletí paprsek.* (Pokud ho to trefí je skrz na skrz, protože tohle se tváří skoro jako laser.) -Snad to zvládne.-
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:20 am

(Pro info.. Z tohohle vystřelí ten paprsek)

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Jinton
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:22 am

*pojdem preč ale pri tom vyskočim von a na oheň použijem* Suiton:Mizu rappa=Vodná vlna *a oheň zhasne*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:23 am

*Deidara zoskoci z vtaka a vtaka to prepychne ten ihneď vybuchne ja skocim za Deidaru a pozerám na Tsuchikageho Deidara pomaly da na zem niečo ako chrobaky ktore pomaly idu k tebe ja začnem robit pečate* Suiton: Dai bakusui shoda *extrémne veľika vodný vlna se valy na cele údolí konce je ničivá*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:28 am

Ďaľší, čo využíva vodu. Suiton:Mizu no Tatsumaki= Voda: Vodné tornádo *všetká voda sa spojí a vytvorí sa tornádo a zautočí na maskovaného muža*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:28 am

*rána mě odhodí pryč z údolí*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:29 am

*rána mě odhodí pryč z údolí*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:30 am

Když letí výbuch zapnu Temi Toketsu mód a kolem mě se udělá silná (Temi Toketsu je S ^^ ) ledově vyplněná krychle a před výbuchem mě ochrání. Pak se okamžitě vytvaruje do vody a zteče. Naskáču si kousek před jezero a podívám se na ty osoby které jsou taktéž pod útokem, i když jsem od nich několik metrů. Pak skočím přímo před obrovskou vlnu a pár vteřin se soustředím. I když jiným vodním vírem byla vlna vstřebána tak se ještě několik vody dostává k nám a já díky Temi Toketsu módu celou vodu zmrazím a zastavím.
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:31 am

Tssss.... *Běží proti vlně a využije toho, že vlna dostane i ty chrobáky.* Jinton: Shifuku no Bunri (blažená oddělení) *Kousek té vodní vlny rozdělí a tím prakticky prochází skrz vlnu. Chrobáci byli spláchnutí a já vyjdu z té vlny.*
Katon: Housenka no Jutsu. *Nevysílá ohnivé koule za sebou a do plochy, aby bylo těžší se tomu vyhnout. Opět vše letí na Deidaru.*

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Divine_Ziggurut
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:39 am

*na vodu ktorá leti na mna pouzijem veľkú ohnivu guľu ktorá je vecsia ako voda tak ju uhasi tak isto a objavim sa pred Deidarom a výšlem na to bic vodného draka voda postupne hasi oheň ja trochu zazdycham a chrobaky su pripravené bolo to v pláne padnu na vás z velkej vysky a ťažko sa dávajú dole Deidara zakrici* Kai ! *chrobaky okamžite explózuju a my stlacime prstene zmizneme*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:42 am

//idem ja majte sa tu Smile//
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:42 am

Ľad? *zmenila sa voda na ľad* To využijem. Hikari=svetlo *v dlaniach sa mi vytvori svetlo a hodím ho do oblohy a zo svetla sa vytvorí polárna žiara, ktorá zautočí na Deidaru a Itamiho*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:43 am

Brouci na které dohlédnu bez pohybu zmrazím a mojí čakrou se přeruší jejich čakra tak neexplodují (snad to tak jde, to je právě nevýhoda textovek, protože člověk neví jakou reakci by měl útok na útok... to ať nám řekne Kishimoto ^^ ) ale né všechny jsem zmrazil a ty krajní vybouchnou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:45 am

(hodil som len na kageho a angel)
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:45 am

*Na mém těle se rozzáří Jinton no Yoroi a brouci se rozpadnou na prach a už je nemám na sobě. Mám jen potrhané oblečení, protože jsem nemohl použít brnění na oblečení.* -Doufám, že je v pořádku Angel.- *Běží tam kde měla vystoupit z tunelu.*

Jazero v údoli konca - Stránka 17 320px-Dust_Release_Armour
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:45 am

(Měj se Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jazero v údoli konca - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 17 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jazero v údoli konca
Návrat nahoru 
Strana 17 z 32Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Lesy v údoli konca
» Údolí Kakusareta Rakuen + menší tavernička.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: