Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Severná tréningová oblasť

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 8:41 am

Nic nezkoušej! *zavrčím na toho týpka*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 8:42 am

Môj sharingan by ti mal byť odpoveďou, ktorú som ti už niekoľkokrát dala najavo.. Buď teraz odídeš zmierený s tým, že spolupracovať nebudeme alebo budem nútená ťa vyhostiť svojimi vlastnými metódami.. *vidím, že si v bojovej pozícii, takže odísť určite neplánuješ*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 8:44 am

Zopakujem tvoje slová *zasmejem sa* Moj sharingan by ti mal byť odpoveďou pred niekolkými rokmi by akatsuki nežiadali o spojenectvo no to je mi teraz jedno kdiž tak chcete válku *povie a vybere gunbai ktorým švihne po Hokage tvoria sa veľké prudy vzduchu*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 8:47 am

*môj sharingan zaznamenáva každý tvoj pohyb, a keď vidím, ako vyberáš Gunbai, privriem ľavé oko a použijem kamui, aby som nás oboch spolu s prúdmi vetru premiestnila na iné miesto*

//nejaké miesto vo svete xD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 8:48 am

*nechám sa odviesť kamuiom*

//tak lesy v udolí ? može byt ?
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 8:51 am

//jazero
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 8:59 am

Ksoo! Kam zmizly?! *rozeběhnu se pryč*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:01 pm

*celej se zavrtím a v duchu nadávám amdělovi že mě vytáhl z reality*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:13 pm

*objavím sa tu s Ryuuom pomocou Kamui*
Severná tréningová oblasť - Stránka 2 204-019
*hneď ako sa dotknem zeme, deaktivujem MS a znova mi začne tiecť krv z pravého oka. Utriem si ju do beztak už zakrvaveného plášťa*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:16 pm

*otevřu rudě zářící oči které ihned stratí svoji záři a změní se do normálu* omlouvám se, ale byl jsem v tranzu, to pako mě vytáhlo k sobě aniž bych chtěl *řeknu* umm jsi vpořádku?
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:19 pm

Myslela som, že už budeš preč.. Trvalo mi to dlhšie, ako som plánovala.. A som v poriadku *skrivím mierne tvár od bolesti v oboch očiach, no momentálne pociťujem väčšiu bolesť v pravom oku, takže si ho dlaňou chytím.*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:20 pm

*Vezmu Nami do náruče* Ty... půjdeš ihned do nemocnice *řeknu ustaraně*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:21 pm

neymslím si, nechceš si sednout na chvli a odpočinout si? já vím že tvoj čest ti radí opak, ale pomůže ti to *mírně se usmějea všimne si toho paka* ježíš ten vo*šoust je tu taky?
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:25 pm

*Stále sa držím za oko* Ryuu, zabúdaš, že som tiež lekársky ninja? *usmejem sa naňho* a teraz ma pusť, v nemocnici mi nepomôžu *pozriem na Angela* Som v poriadku, za chvíľu to prejde *uistím ich oboch* mala by som si pohnúť s výzkumom.. týmto tempom čoskoro prídem o zrak.. A ešte sa do toho pletie Itami..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:26 pm

okej okej *usměji se a opřu se o strom*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:27 pm

*položím nami na zem a potom uslyším angela* Cos to řekl?! *zavrčím*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:29 pm

ježíš, nehrej si na hluhýho, sylšels *řeknu*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:31 pm

*urobím facepalm a pozerám sa na vás oboch ako na malých harantov*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:32 pm

Ghrr, za tohle zaplatíš! *řeknu naštvaně a pokusím se ti vrazit pěstí*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:33 pm

Hyperaktívny a plný energie, ako obyčajne *povzdychnem si pri Ryuuovej reakcii*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:34 pm

*usměji se a tvá pěst mnou projde jako vzduchem který se zavlní a já tam nerstojí pomocí splynutí temnoty, oběvím se za tebe a odkašlu si* vedle
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:37 pm

Ghrr ... Tajuu Kage bunshin no jutsu! *obklíčí tě 10 klonlů, mezi nima jsem i já* Há! Teď už si na mě krátkej co? *všichni se na tebe rozeběhnou a snaží se ti dát pěstí-*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:37 pm

*každé místo na které mě zasáhneš se rozplyne na temnotu* měnezasáhneš *usměji se*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:39 pm

(WTF? Co to je?! To si jako nesmrtelnej? ._.) Tajuu Kage bunshin no jutsu! *v kouři se vedle mě zjeví klon, kterej tvaruje rasengan, po chvíly se s rasenganem rozebíhám na tebe*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:41 pm

(ne splynutí temnoty mě umožňuje přemisťovat se neslyšně a splívat se stíny.. je noc.. takže seš bez šance.. výhoda na mé straně) hokage? nechceš mu něco říct? je to zbytečné *zmizím a oběvím se u hokage*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Severná tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Severná tréningová oblasť
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningová část

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato :: Tréningová časť-
Přejdi na: