Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Severná tréningová oblasť

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:42 pm

Sme tu, aby si mi ukázal, čo dokážeš.. Toto mi hrá do kariet *uškrniem sa na Angela a potom mrknem na Ryuua*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:45 pm

*v tu chvíly ten s rasenganem zmizí, origo je přímo nad tebou a útočí ransenganem do zad* (V kouři zůstaly 2 kloni, já se zatím ukryl a vyčkal na strávnou chvíly, útočím ze zhora, + nečekaně - pokud se tomuhle vyhneš nemá cenu tuhle hru hrát, když je tu někdo jako ty ... Eště máš taky světlo ne? Takže ve dne to bude to samé ..?)
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:50 pm

(ne ve světle takovou techniku nemám.. proč mají všichni podstaty který sou moje slabina?) *všimnu si sice na poslední chvíli tvého rasenganu, jelikož v té technice nevydržím dlouho tak jsem zhmotněn, na posledí chvíli se mi oběví křídla i přez to že proti fuutonu nemám žádnou obranu stejně jako proti raitonu doufám že se to aspoň zmíční, no nezmírnilo takže jsem dostal zásah a odletěl, zastavil sem se až o strom do které sem naboural, pomalu a s bolestí se postavím a natáhnu proti tobě ruku* hikari: vyčištění temnoty *v ruc se mi oběví malá kulička která poté vpřed rozšíří světlo které působí destruktivní sílu, avšak jelikož je noc není to stejně siln jako za dne, když dostane přímí zásah může být maximálně pohmožděn, odhozen a mírně popálen, což se nedá říct o stromech zaním které budou ještě 10m zničený*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:54 pm

*dopadnu na zem a vstanu, v tom mě trefí tvá technika a já odletím pryč, po chvíly se celý od krve vracím* To bylo dobrý *usměju se a utřu si krev ze rtů* Tajuu Kage Bunshin no jutsu! *vytvořím 30 klonů, všichni začnou tvořit rasengan, takže na tebe běži 15 *le mě s rasenganem, takticky tě oběhnou ze všech stran, jeden v tom zmatku zmizí takže jich běží 14*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:54 pm

*pri mojej rýchlosti nemám žiadny problém technike uhnúť*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:57 pm

*usměji se a roztáhnu křídla, máchnu snimi, na několik klonů vyletí pár peříček (kunaie z peří) a poté vzletím s větším závanem větru než normálně, jeden strom se pod náryvem vzduchu zlomí a vyletím do výšky abych nebyl vidět*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:57 pm

*klony postupně zmizí, a originál nikde není vidět*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:00 pm

*vyletí do výšky nad les a jen si tam poletuje*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:01 pm

*dál odnikud nevylejzám*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:02 pm

*Začínajú ma oči neznesiteľne bolieť. Pomocou kuchiyose privolám jedného z hadov* Vieš, čo máš robiť *zmiznem v obláčiku dymu*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:04 pm

*lítá si dál*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:05 pm

*vylezu z hlíny* Tfu,tfuj .. Dobře, vzdávám se ... *vyplinu kus hlíny* Nemůžu dýchat ... Xaxaxaxa
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:06 pm

*zasměji se a sletím dolů, s hlubokým nárazem přistanu a křídla mi zmizí*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:07 pm

Si dobrej .. Ale naminka nám jaksi utekla .. *:X*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:08 pm

viděl jsem, tam zvrchu je dobrej výhled *řeknu* ale kám a díky že jsi mi řekl její jméno, ještě se mi nepředstavila
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:10 pm

*._.* S tebou se nemám o čem bavit ... *odcházím*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:11 pm

já říkal že je to vo*oust *řekne a opře se jeden ze stromů*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:15 pm

/Had: *priplazí sa k Angelovi a dá ti informáciu, že som kancelárii. Máš tam prísť*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:16 pm

*zamrčí lebo nemůže letět, tak si strčí ruce do kapes u kabátu a odejde směrem hokageho hrad*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Severná tréningová oblasť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severná tréningová oblasť   Severná tréningová oblasť - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Severná tréningová oblasť
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tréningová část

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato :: Tréningová časť-
Přejdi na: