Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další

Goto down 
+3
Ayame Rayto
Hyota Hitsumaru
Hiroto Yamashi
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 4:44 am

Zemres kazekage *deidaro leti na vtakovi a doleti ku hitsovi* aaa krpče čo tu delas vypadni nebo zemres *hodi k tebe výbusneho vtaka ktory exploduje*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 4:49 am

Ty zasranej hajzle naštvaně ti řeknu když na mě začneš útočit a explozi odskočím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 4:52 am

Pamatujes si mne mazlanku *povie a hádze ich stále viac a viac* to zesí odmitl spolupráci nebylo dobrí Sef že ma rad
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:00 am

Neodmítl jsem, váš 'šéf' mě nenechal domluvit. Říkám a přitom jsem u země a moje prsty se dotýkají země a používám: Hyorou no jutsu a každou bombu při letu zmrazí ledovec ve vzduchu a výbuch je velmi omezený a nedosáhne ke mě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:01 am

Predse si rekl že chceš odejit *povie a priletí k tebe a zostupi s vtaka*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:07 am

Jo, to jsem řekl. Potřeboval jsem jít právě na místo který jsi před chvílí odpálil. Řeknu mu a postavím se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:10 am

*vtak odleti a po chvilke donesie nejake kus zaprasene a spalene veci v ústach a podáva ti to* čo to je ? *spyta sa Deidar* chceš tedy snami spolupracovať ale nejprv potrebujem toho jinchurrikiho ak mi pomôžes mas vstup istý beres to ?
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:15 am

Podívám se na ty věci. V mých rukou popel zmizí a trochu se vyčistí. Schovám si dva svitky, tři čelenky a jednu masku k sobě za kabát. Tam toho ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:16 am

Jo toho kageho a jeste omluvu Itami-sáma za lhani dobre ? A pak si múzes vybrať tymovou dvojici ale nejprv tohto pisecnika *povie a ukáže ty na rukách usta ktore jedia jil*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:22 am

Nebudu se nikomu omlouvat zamrmlu si a jemně otočím hlavou do boku aby to neslyšel. Pak se podívám na tu nechutnost. Co to má bejt?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:24 am

To je umení *zasmeje sa a hodi pO jichurrikym výbusne vtáky ktore su veľke asi 10 m*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:28 am

Co s ním chcete dělat ? Zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:31 am

Ked budeš právoplatné člen dozvies sa *pozera sa okolo seba horí to tu a je to zničené* podme *chyti sa ťa a stlači prsten presun Akatsuki hlavná miestnost*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 5:40 am

ukažu na ty ptaky prstem a ve chvíli zkamení a zapdnou dolu ,
nohu mam poraněnou ale přiletí ke mě muj malí draček utrhnu mu šupinu dam si ji na nohu a pak se mi vylečí ale ne uplně a tak mě noha ještě pořad trochu bolí
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 6:36 am

*Oběvím se tady a uvidím Itamiho.* Hmm co se tady děje.?*Mám Akatsuki plášť*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 6:41 am

/ Byl to Deidara a už zmizel :-)
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 6:48 am

u vidím tu holku(temari) a take udvidím její plašt a takudělam písečnou vlnu o delce panelovího domu
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 6:53 am

Pche co to má bít dost slabý. Kuchiyose no jutsu *obalí mě velký had a jak nás písek zasype vylezu i z hadem.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 7:00 am

sabaku taisu zakřičím na ni
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 7:05 am

*Nechám hada aby mě snědl a šel pod zem vynoří se za tebou vyplivne mě a řeknu* Na to že seš Jincurikyi tak seš slaboch
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 7:07 am

//ja jsem ve vzduchu
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 7:16 am

// a co jako můžu být za tebou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 7:19 am

//ale napsalas že had se podhrabal a pak ten had vylez za mnou a tys z něho vylezla ale ja jsem vevzduchu
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 7:21 am

//Hmm ale tak to už neřeš Very Happy Prohrabala jsem se

Hele ty sraubotko nejsem tu sama. *Ikdyž vidíš jen mě.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 7:25 am

udělam písečné pohřbení a ty se začneš potapět
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další   Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vězení pro nukeniny a akatsuky a pro další
Návrat nahoru 
Strana 7 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Sunagakure no Sato-
Přejdi na: