Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lesy v údoli konca

Goto down 
+5
Angel
Hiroto Yamashi
Temari
Namine
Nomi Ryushi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:52 am

Docela jsem rád..Nerad si kazím dobrou náladu bojem.. *Usměje se, ale v hlavě mu létají jen myšlenky o tom, kdo je ten chlap před ním.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 5:53 am

*usmejem sa pod maskou môže to byt vidno* Vy ste Raikage ? *povie lebo nevie ktory ste kage vypne MS a dá sa do normálnej polohy*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 6:00 am

Řekněme...Že koho neznám osobně, tak mu okamžitě nezděluji svůj titul, ale neberte to jako výzvu. Prostě jen.... *Zasekne se* Víte co ? Vždyť je to jedno... Jsem Tsuchikage.. A vy jste ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 6:03 am

Tsuchikage-sama *urobi menší uklon* Itami Uchiha *povie a nápravy si masku* Som potešeni ked vás vidím
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 6:10 am

Potěšení je na mé straně. Nikomu se nepoštěstí každý den potkat Uchihu. *Úklonu oplatí.* Přejete si něco ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 6:13 am

Preji si uzavret s vami spojenectvi vite ja sem vodca organizaci o ktere ste určite sliseli Tsuchikage je to akatsuki *poviem a chytim sa za masku* Ale teraz ked som vodcom ja chcem zmeniť O nás minku
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 6:19 am

Akatsuki říkáte..... Ti Akatsuki co nedávno napadli Konohu ? Vesnici, se kterou je nyní v přátelském paktu Iwagakure ? Konohu, které jsem se já zavázal svým slovem. Vy mě žádáte, abych je takto podrazil ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 6:23 am

Ja sem povedel Hokage o spojenectvi no ona to neprijala nevím s jakym duvodem O žiadne podrazenie neziadam Tsuchikage cítim v blízkosti chakru Uchihu to bude ona podte za mnou //jazero v údolí// *poviem a ukážem smerom na veľke jazero* a ten útok nebol na Konohu Ale na niekoho v nej
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 6:27 am

-Ona je tady ? A já idiot bych šel do vesnice. Musím říct Shisuiovi, aby byl ještě víc ostražitý. No dobrá jak myslíte, ale pokud uvidím, že zaútočíte vy nebo bude hokage v ohrožení...Počítejte, že za vás bojovat nebudu.. *Pomalu se vydá za ním.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:15 pm

*objavim sa tu z kamuiu a idem k jednej skale do ktorej silno buchnem nervozne* Obito-sama maly ste pravdu ukazeme im spolu našu silu *vravim a smejem sa* Ja ale nechcem zabíjať pane ja nechcem pachat škody fakt je to potrebné ? *spýtam sa sám seba* Ale to nemôžem urobit *chvíľu som ticho* slaboch niesom len nechcem pachat škody rodinám *chvíľu mlcim* Opakujem ti že slaboch niesom sakra prestan už *držím sa za hlavu a som ticho*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:24 am

*priďem sem objavenim s kamuiu*
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:33 am

Příjdu sem a vydím Itamiho možná by mi mohl pomoct dostat se do Akatsuki.* Hej ty tam nevíš kde je Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:34 am

Hmm ja sem vudce akatsuki *poviem vážne*
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:35 am

Mohla bych se přidat k vaší organizaci.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:38 am

Ty si myslis že to je Jen tak *zasmejem sa*
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:43 am

Ale mohla bych se vám hodit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:44 am

A čo úmis nenabirame Jen nejake milostive holky pod úkaz čo vys *poviem a pozerám jej do oči cez masku*
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:46 am

Tak dobře Kuchiyose Edo Tensei- *Vylezou čtyry rakve a spadnou výka je tam Asuma, Chiyo, Haku, Kakuzu.* Tak třeba tohle umím *usměji se.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:48 am

//jaky kakuzu ? Myslíš Zabuza ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:50 am

Pekný *pozerám sa na mrtvoli* jake ovladas zivli nebo Kekkei Genkai ?
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:52 am

//Ano Zabuza Wink Promiň

Já neovládám živli jsem jak Orochimaru já jsem Orochimaristka.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:53 am

Orochimaru o ňom som počul hmm *povie a premýšľa a hodi po nej mec*
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:55 am

*Předemnou se oběví Haku a meč zmrazí a rozdrtí* Pche tímhle mě nedostaneš.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:56 am

Býla to Jen skouska *povie a zjaví sa za tebou a kopne ťa*
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:58 am

*Ještě před tím než mě kopneš obvážou tě hadi a ty se nemůžeš hnout.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesy v údoli konca - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy v údoli konca   Lesy v údoli konca - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesy v údoli konca
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Lesy v Okolí
» Jazero v údoli konca
» Údolí Kakusareta Rakuen + menší tavernička.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: